Осінній кубок Львова (турнір Г) для шахістів IV розряду

Last update 16.10.2017 13:45:38, Creator/Last Upload: lviv region cf

Tournament selectionB, A, C, D
Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgsexTypClub/City
1Іванило Максим 4ЛЬВ1600U12Школа №82 (Казакова)
2Адаменко Арсеній 4ЛЬВ1600U08ЛША (Лорньє)
3Баб'як Маркіян 4ЛЬВ1600U10Львів (Рак)
4Бродило Андрій 4ЛЬВ1600U10Black&White (Гись)
5Воргач Ігор 4ЛЬВ1600U12Львів (Паламар)
6Гимон Роман 4ЛЬВ1600U12Black&White (Гись)
7Глушко Маркіян 4ЛЬВ1600U12ЛША (Лорньє)
8Голод Дмитро 4ЛЬВ1600U10Львів СЗШ №34 (Гусак)
9Голоднік Леонід 4ЛЬВ1600U10Школа-Гімназія "Сихівська" (Корман)
10Домашовець Зорян 4ЛЬВ1600U08ЛША (Костів)
11Дяків Всеволод 4ЛЬВ1600U12ЛША (Лорньє)
12Дяків Мирослав 4ЛЬВ1600U08ЛША (Лорньє)
13Жорняк Андрій 4ЛЬВ1600U10ДЮСШ "Дебют" (Щербаков)
14Зурабян Левон 4ЛЬВ1600U08ДЮСШ "Дебют" (Кравець)
15Зяя Софія 4ЛЬВ1600wU10Львів СЗШ №34 (Гусак)
16Кирничний Дмитро 4ЛЬВ1600U10ЛША (Мацейко)
17Кульчицька Анастасія 4ЛЬВ1600wU08СШ №7
18Легінович Максим 4ЛЬВ1600U08ЛША (Лорньє)
19Леськів Наталя 4ЛЬВ1600wU10ЛША (Савчук, Гуменюк)
20Лещух Олег 4ЛЬВ1600U08ДЮСШ "Дебют" (Ромашов)
21Линда Андрій 4ЛЬВ1600U10Львів (Рак)
22Линда Роман 4ЛЬВ1600U10Львів (Рак)
23Меленчук Назар 4ЛЬВ1600U10ДЮСШ "Дебют" (Кравець)
24Михайловський Тимофій 4ЛЬВ1600U08Львів
25Морокишка Данило 4ЛЬВ1600U08ЛША (Костів)
26Наконечний Орест 4ЛЬВ1600U10ДЮСШ "Дебют" (Ромашов)
27Петрів Роман 4ЛЬВ1600U10ЛША (Лорньє)
28Пизьо Остап 4ЛЬВ1600U10Black&White (Гись)
29Піх Дарій 4ЛЬВ1600U08Шахова Майстерня (Бібо)
30Рак Юліан 4ЛЬВ1600U08Львів (Криворучко)
31Резнік Катерина 4ЛЬВ1600wU10ДЮСШ "Дебют" (Лисенко)
32Сапрука Дмитро 4ЛЬВ1600U10Львів (Сапрука)
33Сивак Олексій 4ЛЬВ1600U08ЛША (Костів)
34Сироїжка Назар 4ЛЬВ1600U10ДЮСШ "Дебют" (Терлецький)
35Сироїжка Роман 4ЛЬВ1600U08ДЮСШ "Дебют" (Терлецький)
36Терлецький Данило 4ЛЬВ1600U08Брюховичі (Лопадчак)
37Тимчишин Ірина 4ЛЬВ1600wU08E2E4 (Грех)
38Тригуба Захар 4ЛЬВ1600U10ДЮСШ "Дебют" (Щербаков)
39Тсомпаніс Святослав 4ЛЬВ1600U08ЛША
40Тюльченко Софія 4ЛЬВ1600wU10ДЮСШ "Дебют" (Ромашов)
41Федина Григорій 4ЛЬВ1600U08ДЮСШ "Дебют" (Щербаков)
42Федина Яна 4ЛЬВ1600wU10ДЮСШ "Дебют" (Щербаков)
43Франчук Андрій 4ЛЬВ1600U08Black&White (Гись)
44Фіщук Владислав 4ЛЬВ1600U10Білий Кінь (Матвійчук)
45Черкас Христина 4ЛЬВ1600wU10Black&White (Гись, Лисенко)
46Шапочка Остап 4ЛЬВ1600U10Шахова Майстерня (Бібо)
Advertisement
Advertisement