Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 07:22:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor Karlovy Vary 2017-2018
Poslední aktualizace25.03.2018 21:10:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2017/12/10 Hodina 10:00
Šach.
10
Baník Habartov A
ELO
-
7
Šachový klub Valdštejn Cheb A
ELO
5½:2½
1.1
Dub Miroslav
1938
-
Špreňar Petr
2191
1 - 0
1.2
Hlaváč František
1943
-
Bajcár Tomáš
1931
½ - ½
1.3
Pokora Lubomír
1892
-
Míšek Jan
1876
½ - ½
1.4
Pittermann Jan
1792
-
Šimeček Jan
1807
0 - 1
1.5
Wiedermann Jan
1821
-
Nouri Ali
1639
1 - 0
1.6
Tomáš Josef
1731
-
Doležal Rudolf
1651
½ - ½
1.7
Vachulka Miloslav
1788
-
Bambousek Zdeněk
1612
1 - 0
1.8
Doležálek Čestmír
1755
-
Pilík Jaroslav
1534
1 - 0
Šach.
8
ŠK Caissa Nová Role A
ELO
-
6
ŠK Karlovy Vary A
ELO
4 : 4
2.1
FM
Soukup Jiří
2353
-
Lorenc Tomáš
2220
1 - 0
2.2
Mestl Martin
1945
-
Srba Stanislav
1827
½ - ½
2.3
Radics Robert
1787
-
Lorencová Věra
1868
0 - 1
2.4
Vávra David
1741
-
Fuksa Miroslav
1924
½ - ½
2.5
Pošvář Jiří
1740
-
Pastierik Peter
1809
1 - 0
2.6
Sýkora Robert
1784
-
Klíma Václav
1734
1 - 0
2.7
Janoušek Ladislav
1643
-
Košek Lubomír
1753
0 - 1
2.8
Tezner Vincenc
1488
-
Pospíšil Adolf
1688
0 - 1
Šach.
9
Karlovarský šachklub Tietz C
ELO
-
5
AVZO-TSČ Františkovy Lázně
ELO
4 : 4
3.1
Hlaváček Tomáš
2040
-
Folta Václav
1907
1 - 0
3.2
Kůsa Jakub
1895
-
Burč Zdeněk
1873
½ - ½
3.3
Hüttner Miloš
2026
-
Kaigl Arnošt
1787
1 - 0
3.4
Kočí Vladimír
1605
-
Peuker František
1736
0 - 1
3.5
Dědek Miloš
1441
-
Koblížek Lubomír
1714
½ - ½
3.6
Jahodka Josef
1610
-
Chlumský Petr
1612
1 - 0
3.7
Tegda Jindřich
1437
-
Kohout Jiří
1678
0 - 1
3.8
Tegda Vojtěch
1167
-
Uherek Jindřich
1487
0 - 1
Šach.
1
TJ Ostrov
ELO
-
4
Karlovarský šachklub Tietz B
ELO
0 : 8
4.1
Šimandl Libor
1864
-
Tichý Štěpán
2215
0 - 1
4.2
Kandrik Antonín St.
1647
-
Čontoš Václav
2109
0 - 1
4.3
Latislav Milan
1729
-
Fryč Miroslav
2182
0 - 1
4.4
Vastl Oldřich
1778
-
Musil Miroslav
2025
0 - 1
4.5
Čornyj Milan
1662
-
Fric Pavel
2032
0 - 1
4.6
Baumann Roland
1611
-
Molnár Ladislav
1788
0 - 1
4.7
Ornet Tomáš
1621
-
Hajšman Ladislav
1789
0 - 1
4.8
Žikavský Rudolf
1567
-
Holeš Michal
2151
0 - 1
Šach.
2
TJ Tašovice A
ELO
-
3
TJ Spartak Horní Slavkov
ELO
5 : 3
5.1
Ondreját Miroslav
1961
-
Kovář Petr
1931
½ - ½
5.2
Maglia Pavel
1913
-
Chura Michal
1872
½ - ½
5.3
Vanko Jiří
1904
-
Kurfürst Oldřich
1952
½ - ½
5.4
Krupař Petr
1860
-
Šteinfeld Jan
1757
0 - 1
5.5
Kopecký František
1749
-
Staněk Jaroslav
1776
1 - 0
5.6
Šťastný Jiří
1661
-
Koutecký Jiří
1694
½ - ½
5.7
Müller Vladimír
1640
-
Kuttner Jaromír
1502
1 - 0
5.8
David Ladislav
1717
-
Janek Drahomír
1585
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž