5.liga Kysuce 2017/18

Posledná aktualizácia 10.12.2017 13:25:33, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5ca, 5c12
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDEloFEloNFED Družstvoš.
1Spiriak Vladimir1491678920900SVKŠK Radôstka1
2Korencik Marian st.1492497818760SVKŠK Radôstka2
3Masarik Roman1491984218440SVKTJ Inbest Dunajov D1
4Sienczyk Stephen Paul1494512617980SVKKŠŠ Čadca1
5Cecotka Frantisek1490309117650SVKCaissa Čadca D1
6Cerven Peter1495820117570SVKKŠŠ Čadca2
7Beles Marian1492929517520SVKCaissa Čadca D3
8Slivka David1493906117430SVKCaissa Čadca D2
9Paluch Stefan1491985017210SVKTJ Inbest Dunajov D2
10Loksa Lubomir1493835917150SVKŠK Rudinská1
11Chovanec Stefan1491973716970SVKTJ Inbest Dunajov E1
12Sabela Pavol1492706316940SVKChess Club Turzovka B3
13Hutyra Stefan01688SVKŠK Rudinská2
14Holestiak Pavol ml.1490343116640SVKKŠŠ Čadca3
15Gembiczki Jan1492658016530SVKChess Club Turzovka B1
16Postek Daniel1494511816350SVKCaissa Čadca D5
17Gembiczki Vladimir1492659816320SVKChess Club Turzovka B2
18Svabik Jan1491988516320SVKTJ Inbest Dunajov D5
19Sidlo Jozef1493486816290SVKŠK Rudinská3
20Blazej Michal1493019616170SVKTJ Inbest Dunajov D4
21Korencik Anton1495259916170SVKŠK Radôstka4
22Korencik Kornel1495249116140SVKŠK Radôstka3
23Soloman Frantisek1493840516080SVKTJ Inbest Dunajov E2
24Docar Martin1493553816070SVKChess Club Turzovka B5
25Tvrdy Peter1494109016040SVKCaissa Čadca D4
26Kanitra Vincent1493023401599SVKTJ Inbest Dunajov D7
27Korencik Emil1495248301591SVKŠK Radôstka5
28Baranek Martin1493684415700SVKChess Club Turzovka B4
29Mrmus Pavol1495818015500SVKKŠŠ Čadca4
30Hanec Kristian1493905315350SVKCaissa Čadca D7
31Machovcakova Eliska1495154115060SVKKŠŠ Čadca6
32Svrcek Stanislav1493035814940SVKTJ Inbest Dunajov D3
33Holestiak Pavol st.1490387314600SVKKŠŠ Čadca5
34Onufrak Vasil1493836714480SVKTJ Inbest Dunajov D8
35Buchta Stanislav1493831601444SVKTJ Inbest Dunajov D6
36Sulgan Igor1495989514390SVKKŠŠ Čadca9
37Sedlacek Richard1493663114330SVKCaissa Čadca D6
38Mician Bohus1494643201431SVKTJ Inbest Dunajov E4
39Jurcik Robert1494066301383SVKChess Club Turzovka B6
40Kubla Anton1495868601367SVKŠK Radôstka6
41Holestiakova Natalia1491975301347SVKKŠŠ Čadca7
42Loksa Ivan01327SVKŠK Rudinská4
43Urbanek Jan1493686001298SVKOščadnica1
44Soloman Marian1495771001294SVKTJ Inbest Dunajov E3
45Mician Juraj1495254801289SVKTJ Inbest Dunajov E5
46Dano Milan1495250501288SVKTJ Inbest Dunajov E7
47Oravec Matej1494280112860SVKCaissa Čadca D8
48Cerven Samuel1495561001270SVKKŠŠ Čadca8
49Palenik Anton1495257201245SVKChess Club Turzovka B7
50Hutyra Jaroslav01228SVKŠK Rudinská5
51Magat Marian1494641601222SVKTJ Inbest Dunajov E6
52Stopka Rastislav1494213501220SVKChess Club Turzovka B8
53Bulej Matej1495567911820SVKKŠŠ Čadca10
54Spiriak Branislav1494212701176SVKTJ Inbest Dunajov D9
55Mrmusova Magdalena1495511311360SVKKŠŠ Čadca11
56Stano David1495881301107SVKŠK Radôstka8
57Korencik Marian ml.1495877501083SVKŠK Radôstka10
58Saran Pavol01046SVKŠK Rudinská9
59Holestiakova Nina1495142810390SVKKŠŠ Čadca12
60Blahovec Frantisek01000SVKOščadnica7
61Blahovec Jan1495821001000SVKOščadnica3
62Bohus Jakub01000SVKTJ Inbest Dunajov E8
63Bucek Radoslav01000SVKŠK Rudinská7
64Chupac Alan7361797001000SVKTJ Inbest Dunajov E12
65Chupac Denis7361795401000SVKTJ Inbest Dunajov E13
66Durina Jan1495901101000SVKChess Club Turzovka B9
67Holestiakova Lubana1495512101000SVKKŠŠ Čadca13
68Kostal Marian01000SVKŠK Radôstka9
69Kramar Daniel01000SVKŠK Rudinská8
70Kvasnovsky Jozef01000SVKOščadnica8
71Las Jozef01000SVKOščadnica6
72Laso Milos01000SVKŠK Rudinská6
73Magat Andrej7361798901000SVKTJ Inbest Dunajov E9
74Majak Jozef01000SVKOščadnica4
75Marcanik Mario01000SVKTJ Inbest Dunajov E11
76Mikova Miriam01000SVKOščadnica5
77Palica Anton1496060501000SVKCaissa Čadca D9
78Pazdera Rudolf01000SVKOščadnica9
79Saran Slavomir01000SVKŠK Rudinská10
80Slivka Peter1495796501000SVKCaissa Čadca D10
81Svana Ladislav01000SVKOščadnica2
82Vitkovsky Dusan7361794601000SVKTJ Inbest Dunajov E10
83Zajko Dusan1495904601000SVKŠK Radôstka7
Advertisement