Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:51:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální přebor SŠS 2017-2018 - skupina C
Poslední aktualizace04.03.2018 17:36:51, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2017/10/29 Hodina 09:00
Šach.
1
Sparta Kutná Hora B
ELO
-
10
TJ Sokol Pečky A
ELO
3½:4½
1.1
Skála Jaromír
1938
-
Eisner Oldřich
1798
½ - ½
1.2
Vocilka Jiří
1865
-
Štegl Petr
1790
0 - 1
1.3
Novotný Roman
1813
-
Humpolák Jiří
1708
0 - 1
1.4
Vokolek Jaroslav
1895
-
Nigrin Jiří
1648
½ - ½
1.5
Mráz Zdeněk
1825
-
Charous Zdeněk
1650
1 - 0
1.6
Lajsek Tomáš
1690
-
Ondřich Jan
1629
½ - ½
1.7
Hons Petr
1666
-
Kubíček Jindřich
1699
½ - ½
1.8
Teska Jan
1456
-
Dobiáš Jaroslav
1402
½ - ½
Šach.
2
ŠK Spartak Čelákovice B
ELO
-
9
TJ Sokol Sendražice B
ELO
3½:4½
2.1
Kubíček Robert
2134
-
Řebíček Miroslav
1803
1 - 0
2.2
Sedlatý Martin
1834
-
Hamrník Jan
1827
0 - 1
2.3
Jankovský Zbyněk
1679
-
Teichmann Čeněk
1816
½ - ½
2.4
Válek Petr
1464
-
Sobotka Bohumil
1675
0 - 1
2.5
Bohdal Ján
1882
-
Hlavica Břetislav
1647
1 - 0
2.6
Janda Lukáš
1403
-
Křepelka Petr
1670
0 - 1
2.7
Sedmihradský Tomáš
1097
-
Lukša Aleš
1584
0 - 1
2.8
Jankovská Hana
1085
-
Matějček František
1557
1 - 0
Šach.
3
ŠK Rožďalovice A
ELO
-
8
Sokol Kolín C
ELO
½ :7½
3.1
Hnát Miroslav
1523
-
Žák Zbyněk
1962
0 - 1
3.2
Buryan Petr
1658
-
Stehlík Jiří
1957
½ - ½
3.3
Kloučková Milena
1624
-
Michálek František
2052
0 - 1
3.4
Minařík Jakub
1000
-
Vlasák Jiří
1884
0 - 1
3.5
Černý Rudolf
1000
-
Gabriel Jan
1895
0 - 1
3.6
Truhlář Alexandr
1000
-
Franc Lubor
1829
0 - 1
3.7
Škoda Pavel
1088
-
Zrůst Tomáš
1760
0 - 1
3.8
Mráček Miloslav
1000
-
Lupták Pavol
1000
0 - 1
Šach.
4
ŠK JOLY Lysá nad Labem G
ELO
-
7
DDM Sokol Nymburk C
ELO
5½:2½
4.1
Kožený Pavel
2054
-
Žigmund David
1906
1 - 0
4.2
Lažánek Jan
1928
-
Zima Tomáš
1762
1 - 0
4.3
Grüner Robert
1603
-
Misař Aleš
1796
1 - 0
4.4
Tanglová Dominika
1365
-
Levinský Ladislav
1556
1 - 0
4.5
Košnář Rudolf
1542
-
Mašát Jan
1713
0 - 1
4.6
Havlena Miloš
1558
-
Mates Miroslav
1584
0 - 1
4.7
Lach Vladimír
1443
-
Hanuš Karel
1520
½ - ½
4.8
Musil Stanislav
1474
-
Kmec Ján
1292
1 - 0
Šach.
5
Slavoj Čáslav A
ELO
-
6
DDM Symfonie Poděbrady A
ELO
1 : 7
5.1
Novák Jiří
1914
-
Doležal Karel
1975
0 - 1
5.2
Poborský Josef
1897
-
Němeček Pavel
1815
0 - 1
5.3
Švadlenka Miloslav
1716
-
Kronowetter Bořivoj
1806
½ - ½
5.4
Vanc Vladimír
1573
-
Němeček Lukáš
1645
0 - 1
5.5
Páťal Luboš
1631
-
Šafránek Jan
1326
0 - 1
5.6
Hruban Vladimír
1542
-
Rubeš Zdeněk
1822
0 - 1
5.7
Němeček Václav
1254
-
Němeček Pavel
1457
0 - 1
5.8
Hamsa Vojtěch
1092
-
Doležal Karel
1206
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž