Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 13:32:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18
Poslední aktualizace08.04.2018 17:19:41, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 23
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2017/10/15
Šach.
1
Spartak Přerov
ELO
-
12
SK ROŠÁDA Prostějov B
ELO
4 : 4
1.1
Jemelka Jan
1964
-
Adámek Vladimír
1801
½ - ½
1.2
Pospíšil Ignác
1935
-
Dvořák Vladimír
1984
0 - 1
1.3
Štec František
1874
-
Brácha Pavel
1829
½ - ½
1.4
Effenberger Adam
1824
-
Gorba Tomáš
1810
½ - ½
1.5
Čala Jiří
1799
-
Snášel Michal
1791
0 - 1
1.6
Filouš Jiří
1795
-
Kment Michal
1687
½ - ½
1.7
Ďatel Oldřich
1747
-
Krejsa David
1558
1 - 0
1.8
Geryk Milan
1611
-
Tesař Jan
1423
1 - 0
Šach.
2
SK Prostějov C
ELO
-
11
SK Prostějov B
ELO
2½:5½
2.1
Adamčík Martin
2130
-
Závůrka Roman
2139
½ - ½
2.2
Londin Šimon
1885
-
Piskovský Tomáš
1787
0 - 1
2.3
Dočekalová Alexandra
1896
-
Virgler Karel
1839
½ - ½
2.4
Urbanová Daniela
1689
-
Fiala Jiří
1852
0 - 1
2.5
Londin Milan
1721
-
Meissel Karel
1712
½ - ½
2.6
Mohapl Tomáš
1432
-
Františ Petr
1000
0 - 1
2.7
Marčík Filip
1337
-
Kubina Felix
1624
1 - 0
2.8
Londin Martin
1388
-
Král Vojtěch
1667
0 - 1
Šach.
3
T.J. Sokol Přemyslovice B
ELO
-
10
AŠK DA Olomouc C
ELO
4 : 4
3.1
Matoušek Petr
2104
-
Kašpárek Jiří
1772
½ - ½
3.2
Prucek Ladislav
1861
-
Molnár Jiří
1925
0 - 1
3.3
Hauser Jan
1835
-
Tomášek Ladislav
1639
1 - 0
3.4
Šubert Josef
1725
-
Štěpán Petr
1770
1 - 0
3.5
Ošťádal Josef
1893
-
Kolmaš Oldřich
1772
½ - ½
3.6
Trávníček Vladimír
1994
-
Konečný Martin
1901
0 - 1
3.7
Brablec Leoš
1702
-
Svoboda Robert
1668
1 - 0
3.8
Böhm Vilém
1640
-
Unzeitig Libor
1762
0 - 1
Šach.
4
T.J. Sokol Konice
ELO
-
9
T.J. Sokol Citov
ELO
3 : 5
4.1
Hájek Pavel
1875
-
Přikryl Tomáš
1967
½ - ½
4.2
Hajnyš Antonín
1822
-
Přikrylová Iva
1815
0 - 1
4.3
Pinkava Jaroslav
1762
-
Opletal Josef
1764
½ - ½
4.4
Fréhar Jan
1681
-
Šlapák Vladislav
1694
1 - 0
4.5
Král Jan
1605
-
Vitoslavský Jiří
1677
1 - 0
4.6
Nedomanský Leopold
1423
-
Šneidr Michal
1656
0 - 1
4.7
Burget Martin
1000
-
Říha Marek
1425
0 - 1
4.8
Dvořák David
1000
-
Potrok Roman
1390
0 - 1
Šach.
5
ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B
ELO
-
8
ŠK SIGMIA Olomouc A
ELO
2 : 6
5.1
Mikulka Jan
1819
-
Fiala Vlastimil
1964
1 - 0
5.2
Svoboda Otakar
1637
-
Kučera Jiří
2023
0 - 1
5.3
Macura Petr
1000
-
Ondruch Jiří
1894
0 - 1
5.4
Heger Miroslav
1671
-
Oral Josef
1773
0 - 1
5.5
Stýblo Pavel
1622
-
Matras Vojtěch
1698
½ - ½
5.6
Vašek Rostislav
1502
-
Minařík Lubomír
1567
0 - 1
5.7
Dočkal Petr
1000
-
Šiška Jiří
1529
0 - 1
5.8
Novák Rudolf
1431
-
Steklý Luboš
1429
½ - ½
Šach.
6
T.J. Sokol Skalička
ELO
-
7
A64 PŘF UP Olomouc
ELO
6½:1½
6.1
Lev Pavel
2194
-
Zatloukal Petr
2072
1 - 0
6.2
Štverák Milan
2039
-
Bareš Jáchym
2002
½ - ½
6.3
Jiříček Jakub
1897
-
Vysloužil Lukáš
1873
1 - 0
6.4
Vaculík Petr
1790
-
Gregůrková Nikola
1607
½ - ½
6.5
Vozák Lukáš
1858
-
Malenovský Martin
1673
1 - 0
6.6
Vozák Jaromír
1852
-
Škvír Ivo
1641
1 - 0
6.7
Dragón Pavel
1738
-
Jelínek Jindřich
1611
1 - 0
6.8
Kincl Dobromir
1724
-
Biolková Jana
1554
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž