Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Kolomenskaya versta - 2017 Russian cup G-15

последно ажурирање13.10.2017 12:31:55, Creator/Last Upload: makhnev vladimir (russia, kimry)

Стартна листа на играчи

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
8Воскресенская Марта34127795RUS1954Ханты-Мансийск
4Левичева Екатерина34127159RUS1936Ярославская область
5Усачева Глафира Андреевна34119741RUS1732Московская обл., Серпухов
9Аливердиева Элина Вазеховна34183857RUS1677Тюменская обл., Тюмень
2Гурова Наталия Алексеевна34198595RUS1630Московская область
3Лось Яна Валерьевна44177437RUS1586Тюменская обл., Тюмень
6Мазурова Дария34249524RUS1443Московская обл., Коломна
1Примова Полина24262706RUS1099Московская область, Королев
10Бултачеева Фарида44161263RUS1000Республика Татарстан, Казань
7Рыжкова Татьяна44198833RUS0Московская обл., Коломна