Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse Mitte

Ostatnia aktualizacja strony22.01.2018 08:54:53, Creator/Last Upload: burgenländischer schachverband

linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju
ListyTabela wg zajętych miejsc, Stan tabeli, Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Terminarz
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Drużynowe mecze - wszystkie rundy
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Online-Ergebnis-Eingabe
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, AUT rating-calculation,

Składy drużyn bez wyników

  1. Wulkaprodersdorf 2 (Śr.Rg.:1549 / TB 1: 11,5 / TB 2: 5)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Glavanich Johann1637AUTStamm16199260,01,0
2Dragschitz Oliver1598AUTStamm16343642,53,0
3Eglsäer Karl1390AUTStamm16128402,04,0
4Farkas Franz DI.1177AUTStamm16128751,05,0
5Grafl Felix1075AUTStamm2,04,0
6Pichler Andreas1007AUTStamm2,05,0
7Kain Gerhard1566AUTStamm16133831,03,0
8Hafner Markus1553AUTStamm16132861,01,0
9Bauer Andreas800AUTStamm0,01,0
10Hafner Lukas0AUTStamm0,01,0
11Wutschitz Laura0AUTStamm0,01,0
  2. Neufeld /Steinbrunn 2 (Śr.Rg.:1409 / TB 1: 17 / TB 2: 9)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Paeck Michael1474AUTStamm16344611,03,0
2Ahmadi Mortaza1250AFGStamm3,06,0
3Pinterits Constantin1022AUTStamm3,55,0
4Weixler Moritz992AUTStamm4,06,0
5Rupprecht Thomas950GERStamm1,01,0
6Herrklotz Walter1379AUTStamm16245472,05,0
7Kacsics Rafael1357AUTStamm16344372,02,0
8Winkler Walter1587AUTStamm16245630,51,0
9Hörmann Lars1079AUTStamm0,01,0
  3. SPGM Purbach-Donnerskirchen 3 (Śr.Rg.:1472 / TB 1: 9,5 / TB 2: 2)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Hoffmann Andreas1264AUTStamm16632592,06,0
2Hillinger Christian1221AUTStamm16632670,54,0
3Moyses Christian1185AUTStamm2,03,0
4Ernst Rene1177AUTStamm0,01,0
5Schemitz Simon858AUTStamm16556040,02,0
6Leier Anton1439AUTStamm16342910,51,0
7Kummer Markus1399AUTStamm16389121,02,0
8Brunner Felix1260AUTStamm0,55,0
9Jahn Markus839AUTStamm1,02,0
10Müller Florian1687AUTStamm16243421,01,0
11Zwingl Oliver1572AUTStamm16502461,01,0
12Pasterniak Lukas1089AUTStamm0,01,0
13Danko Miklos0AUTStamm0,01,0
  4. SPGM Purbach-Donnerskirchen 4 (Śr.Rg.:1451 / TB 1: 22,5 / TB 2: 10)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Janata Herbert1361AUTStamm16342404,56,0
2Köppel Erich sen1243AUTStamm1,01,0
3Hanzlikova Simona1155SVKStamm2,03,0
4Busch Jan1057AUTStamm3,54,0
5Köppel Erich jun954AUTStamm1,01,0
6Köck Alfred1480AUTStamm16342672,55,0
7Krail Jürgen DI DI(FH)1485AUTStamm16342833,55,0
8Tomaschitz Nikolaus1321AUTStamm3,54,0
9Parzer Harald1606AUTStamm16135371,01,0
  5. Eisenstadt 2 (Śr.Rg.:1469 / TB 1: 15 / TB 2: 5)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Gschiel Alexander1449AUTStamm16532023,55,0
2Wolfsohn Heinrich1361AUTStamm16327443,55,0
3Benesch Christian1282AUTStamm2,03,0
4Ortner Samuel981AUTStamm16494930,55,0
5Fortunits Thomas923AUTStamm0,54,0
6Gruber Johann1549AUTStamm16116901,52,0
7Hintenberger Johann Erwin1451AUTStamm16190551,52,0
8Heilinger Roland1537GERStamm129377201,02,0
9Pilshofer Martin Doktor0AUTStamm1,01,0
10Pilshofer Paul0AUTStamm0,01,0
  6. Mannersdorf 2 (Śr.Rg.:1497 / TB 1: 14,5 / TB 2: 5)
SzachNazwiskoRgFedArtFideIDPktPartie
1Wenz Andreas Ing.1519AUTStamm16383271,01,0
2Kögler Margarete1322AUTStamm16223232,56,0
3Winkler Helmar1269AUTStamm16383352,06,0
4Hell Eduard1214AUTStamm16032993,05,0
5Santruschitz Willibald1120AUTStamm16383002,04,0
6Holzer Jan1607AUTStamm16344020,00,0
7Holzer Gerhard1452AUTStamm16382700,54,0
8Stepan Max1091AUTStamm3,03,0
9Novy Josef Ing.1586AUTStamm16142900,51,0