Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O Pohár města Moravský Beroun XX. ročník mezinárodního šachového turnaje

Poslední aktualizace09.09.2017 15:30:45, Creator/Last Upload: czech republic licence 30

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMŽilka Štěpán315303CZE24991. Novoborský ŠK
2IMZpěvák Pavel300586CZE2403ŠO Kunovice
3IMBureš Jaroslav322890CZE2365Beskydská šachová škola z.s.
4IMVesselovsky Serguei313998CZE2346Beskydská šachová škola z.s.
5IMPastirčák Milan300462CZE2334Slavia Kroměříž
6FMCagašík Tomáš316865CZE2279Slavia Kroměříž
7Vaněk Ladislav324647CZE2275Sokol Vrbno p/P
8Závůrka Roman307947CZE2197Oddíl šachů SK Prostějov
9FMValenta Vít307440CZE2196ŠK Velké Losiny
10IMMichenka Jozef301175CZE2182ŠK HM Ostrava
11Oralová Catarina LeiteCZE2138ŠK SIGMIA Olomouc
12Švancara Petr317730CZE2105Agentura 64 Grygov
13Matoušek Petr314447CZE2092Sokol Přemyslovice
14Bureš Vladimír312053CZE2090ŠK Velké Losiny
15CMStrašil Pavel308013CZE2067Tatran Litovel
16Gnida Patrik351660CZE2061SK Řetězárna
17Hrbáček Miroslav331392CZE2017Sokol Vrbno p/P
18Navrátil Jiří307351CZE1990TJ ŠK DUE POP Uničov
19Stehlík Jiří308323CZE1978Sokol Kolín
20Lanc Rudolf317373CZE1976ŠK Bruntál o.s.
21Kuchynka Luboš321400CZE1974ŠK Hustopeče
22Ludwig Petr334146CZE1959ŠK Bruntál o.s.
23Londin Šimon368083CZE1929Oddíl šachů SK Prostějov
24Telařík Radek370541CZE1876ŠK Bohuňovice
25Doležel Jiří346691CZE1830ŠK Velké Losiny
26Balogh Milan357901CZE1797TJ Ostrava
27Štec František309320CZE1792TJ Spartak Přerov
28Milián Milan337528CZE1781Sokol Vrbno p/P
29Viktorin Petr378178CZE1776ŠK Velké Losiny
30Klaban Roman378046CZE1766ŠK Velké Losiny
31Oral Josef334430CZE1751ŠK SIGMIA Olomouc
32Zpěváková Kateřina362158CZE1742Dolní Němčí
33Macek Oldřich339415CZE1725T.J. Sokol Šumperk
34Haderka Karel335070CZE1713Tatran Litovel
35Štefanišin Jan367826CZE1708ŠO Jiskra Rýmařov
36Navrátilová Alena337625CZE1682TJ ŠK DUE POP Uničov
37Matonoha Petr367818CZE1656ŠK Bruntál o.s.
38Spurný Ladislav334502CZE1650ŠK Šternberk
39Klézl František376760CZE1645ŠK Velké Losiny
40Pavlíček Miroslav341550CZE1641ŠK Bruntál o.s.
41Telařík DanielCZE1604ŠK Bohuňovice
42Pinďura Vladimír359955CZE1597ŠK SIGMIA Olomouc
43Telařík MojmírCZE1593ŠK Bohuňovice
44Kryst Konrád359947CZE1568ŠK Šternberk
45Stůj Jan393401CZE1496Granitol Mor.Beroun
46Mareš JiříCZE1477Granitol Mor.Beroun
47Khun Radoslav359882CZE1474ŠK Šternberk
48Pohanka Milan393363CZE1411Granitol Mor.Beroun
49Pavlásek Lukáš23712988CZE1304ŠO Jiskra Rýmařov
50Balogh DanielCZE1000TJ Ostrava
51Berka JiříCZE1000ŠK Velké Losiny
52Baláž JanCZE0Granitol Mor.Beroun
53Najmon LukášCZE0ŠK Šternberk
54Rubík RomanCZE0Granitol Mor.Beroun
55Sedláček MarekCZE0Granitol Mor.Beroun
56Žaloudek MartinCZE0Granitol Mor.Beroun
Advertisement
Advertisement