II Open Club d'Escacs Barcelona

OrganizatorClub d'Escacs Barcelona / Club d'Escacs Mollet
FederacjaCatalonia ( CAT )
Dyrektor turniejuJuan Manuel Sanchez Lopez (2227037)
Arbiter głównyAlexandra Muratet Carmona (22227172)
Bedenkzeit90min + 30 seg/jugada
MiastoC/Julia Portet nº 5, Barcelona
Data od2017/09/29 Data do 2017/12/01
Elo Ø turnieju1802
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony14.10.2017 19:33:39, Creator/Last Upload: alexandra muratet carmona

wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Tabela po 2 rundzie, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2/9 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2
PartieLiczba 9 partii do ściągnięcia
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Lista startowa

NrNazwiskoEloRgKrtypGrKlub/miasto
1GMPerez Mitjans Orelvis23862405Barcelona, Club Escacs
2FMOms Fuentes Lluis231723272394Barcelona, Club Escacs
3FMGonzalez Raul Omar219622032318Barcelona, Club Escacs
4Molano Lafuente Ismael211221212162Montornes C.E.
5MKSanchez Lopez Juan Manuel209020642213Barcelona, Club Escacs
6Marches Rios Joan Manuel205920732201Mataro C.E.
7Cervello I Tost Roger19911995A2136Barcelona, Club Escacs
8Cortiles Gutierrez Ramon19842001A2076Barcelona, Club Escacs
9Palacios Pena Gerardo19541896A2103Tres Peons C.E.
10Nadal Fajardo Ricard19451966A2122Barcelona, Club Escacs
11Ferre Campos Josep19141878A2078Badalona C.E.
12Gil Gil Antoni18951893A2077Montcada, Unio Escacs
13Cano Sevilla Ivan18871912A2085Barcelona, Club Escacs
14Walter Travella German18841873A2064Aragones De Barcelona, Centro
15Cabrera Marmol Manuel18711955A2059Hortenc, Ateneu Cultural C.E.
16De La Cruz Montero Santiago18611968B1982Barcelona, Club Escacs
17Vives Cabau Jordi18441870A/652029Badalona C.E.
18Flores Linan Jose Luis18161752B1997Barcelona, Club Escacs
19Pallares Gurrea Aitor Alexand18111836A2026Jake C.E.
20Sierra Casado Manuel18091824A2005Rubinenca, Agrupacio D'escacs
21Alquezar Calpena Marc17501740B1907Peon Doblado
22Tortosa Moros Joan17381682B1976Peon Doblado
23Munoz Esteve Antoni16111607B1856Rubinenca, Agrupacio D'escacs
24Valls Anton Lluis Felip16061620C1846Vilafranca C.E.
25Ani Virgil15201565C/651718Barcelona, Club Escacs
26Lujan Moreno Royer Manuel14561401C1810Terrassa Del Csc, C.E.
27Moles Membrive Francisco Javi14060D1682Rubinenca, Agrupacio D'escacs
28Zacarias Guerra Pedro13570D1678Barcelona, Club Escacs
29Gallego Obrador Aaron00D1700Barcelona, Club Escacs
30Usobiaga Ferre Enrique00D1700Barcelona, Club Escacs