Waldviertler Meisterschaft 2. Klasse Waldviertel 2017/18Ostatnia aktualizacja strony05.05.2018 11:03:06, Creator/Last Upload: NÖ.-Schachverband
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi
1. Litschau-Eisgarn 4 (Śr.Rg.:1559, TB 1: 15 / TB 2: 26,5) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Löffler Laura | 800 | AUT | | 1 | | | | + | | | | | + | | | | | | 3 | 3 | 1000 |
2 | | Fischer Michael | 1529 | AUT | 1653040 | 0 | | | | | | | | | | | | | | | 0 | 1 | 1289 |
3 | | Lotz Dominik | 995 | AUT | | 1 | 0 | | 1 | 0 | 1 | + | | 1 | + | 1 | | | 1 | 1 | 9 | 11 | 1046 |
4 | | Goigitzer Gerald | 0 | AUT | 1657798 | 1 | 0 | | 1 | 1 | 1 | + | | 1 | + | 1 | | | 1 | | 9 | 10 | 1049 |
5 | | Goigitzer Kurt | 1785 | AUT | 1639390 | | ½ | | | | | | | | | | | | | | 0,5 | 1 | 1626 |
6 | | Schneider Wolfgang | 1220 | AUT | 1639471 | | 1 | | 1 | | | | | 1 | | 0 | | | | 0 | 3 | 5 | 1132 |
7 | | Handlgruber Leander | 1188 | AUT | 1656619 | | | | 0 | 0 | | | | | | | | | | | 0 | 2 | 1155 |
8 | | Drescher Hans Ing. | 1402 | AUT | 1633538 | | | | | | 0 | + | | ½ | | | | | | | 1,5 | 3 | 1354 |
9 | | Felsner Franz | 1311 | AUT | 1650360 | | | | | | 1 | + | | | | | | | | 0 | 2 | 3 | 1155 |
10 | | Böhm Lisa-Marie | 800 | AUT | | | | | | | | | | | + | | | | | | 1 | 1 | 0 |
11 | | Prock Friedrich | 0 | AUT | | | | | | | | | | | | 1 | | | | | 1 | 1 | 1000 |
12 | | Modliba Franz Osr | 1519 | AUT | 1639412 | | | | | | | | | | | | | | 1 | | 1 | 1 | 1000 |
13 | | Molerova Marketa | 0 | AUT | | | | | | | | | | | | | | | + | | 1 | 1 | 0 |
14 | | Pollak Ernst | 897 | AUT | 1657844 | | | | | | | | | | | | | | | 0 | 0 | 1 | 820 |
2. Zwettl 4 Jugend (Śr.Rg.:1209, TB 1: 8 / TB 2: 16,5) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Katzenschlager Maximilian | 1506 | AUT | 1649140 | 1 | | | | | | 1 | | ½ | | | | | | | 2,5 | 3 | 1333 |
2 | | Kastner Clemens | 0 | AUT | | 1 | | | | | 1 | | + | | | + | 1 | | | | 5 | 5 | 965 |
3 | | Schrenk Matthew | 0 | AUT | | 0 | | | 0 | | | 0 | | | | | | | | | 0 | 3 | 940 |
4 | | Kastner Philipp | 0 | AUT | | + | | | | | 0 | | + | | | + | 0 | | | | 3 | 5 | 1100 |
5 | | Lehenbauer Martin | 1000 | AUT | 1653768 | | 1 | 0 | 1 | | 0 | 1 | | 0 | | + | 1 | | 0 | | 5 | 9 | 1267 |
6 | | Butschel Felix | 0 | AUT | | | 1 | | | | | | | 0 | | | | | 0 | | 1 | 3 | 1000 |
7 | | Pollak David | 0 | AUT | 1657836 | | 0 | + | 0 | | 0 | | + | | | | | | | | 2 | 5 | 968 |
8 | | Hahn Markus | 0 | AUT | | | 1 | 0 | 0 | | | 0 | + | 0 | | + | 0 | | 0 | | 3 | 9 | 1054 |
9 | | Pfeffer Philip | 1328 | AUT | 1650408 | | | 1 | | | | | | | | | | | | | 1 | 1 | 1483 |
3. Groß Siegharts 3 Jugend (Śr.Rg.:1173, TB 1: 8 / TB 2: 15) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Seper Thomas | 1309 | AUT | 1650424 | 0 | | 0 | | 1 | 1 | | | | | | | 1 | | 1 | 4 | 6 | 1249 |
2 | | Flicker Johann | 800 | AUT | | 0 | | | | | | | | | | | | | | 0 | 0 | 2 | 998 |
3 | | Flicker Julian | 820 | AUT | | 1 | | | | 0 | | | | | | | | 1 | | 1 | 3 | 4 | 974 |
4 | | Ringl Stefan | 1200 | AUT | 1657852 | | | 1 | ½ | 1 | 1 | | | | | | | 1 | | | 4,5 | 5 | 1096 |
5 | | Seper Günther | 1095 | AUT | | | | 1 | | | 0 | | | | | | | | | | 1 | 2 | 1000 |
6 | | Gföller Johannes | 909 | AUT | 1649124 | | | | ½ | | 1 | | | | | | | | | | 1,5 | 2 | 1085 |
7 | | Maister Simon | 0 | AUT | 1657828 | | | | | | | | | | | | | 1 | | | 1 | 1 | 1000 |
8 | | Fidi Hermann | 1089 | AUT | 1650378 | | | | | | | | | | | | | | | 1 | 1 | 1 | 1220 |
4. Bad Großpertholz 2 Jug. (Śr.Rg.:1123, TB 1: 5 / TB 2: 14) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Veith Patricia | 1289 | AUT | | 1 | | | | ½ | | 0 | | | | 1 | 0 | 0 | | | 2,5 | 6 | 1329 |
2 | | Veith Leonie | 0 | AUT | | 0 | 0 | + | | + | 0 | 1 | + | | | 0 | 0 | 0 | | | 4 | 10 | 971 |
3 | | Kolm Andreas | 0 | AUT | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 1 | + | | | 0 | 1 | 0 | | | 3 | 10 | 1062 |
4 | | Kolm Robert | 1202 | AUT | | | 0 | 1 | | | 1 | | + | | | | | | | | 3 | 4 | 1237 |
5 | | Veith Lorenz | 0 | AUT | | 0 | 1 | 0 | | + | 0 | 0 | + | | | 0 | 1 | 0 | | | 4 | 10 | 1028 |
5. Waidhofen/Thaya 2 (Śr.Rg.:1524, TB 1: 0 / TB 2: 0) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Pkt | Partie | Śr.Rg. |
1 | | Orsario Wolfgang | 1626 | AUT | 1615360 | | ½ | | | | | | | | | | | | | | 0,5 | 1 | 1785 |
2 | | Sassmann Roland | 1280 | AUT | 1656651 | | 0 | | | | | | | | | | | | | | 0 | 1 | 1220 |
3 | | Eggenhofer Gottfried Ing. | 1412 | AUT | 1656597 | | 1 | 1 | | ½ | | | | | | | | | | | 2,5 | 3 | 1095 |
4 | | Fatimi Said Abdullah | 1575 | AUT | | | 1 | | | | | | | | | | | | | | 1 | 1 | 1000 |
5 | | Grabenhofer Erich | 1483 | AUT | 1635514 | | | 0 | ½ | | | | | | | | | | | | 0,5 | 2 | 1264 |
6 | | Flicker Gerlinde | 1170 | AUT | 1656600 | | | 1 | ½ | 1 | | | | | | | | | | | 2,5 | 3 | 970 |
|
|
|
|