Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Первенство Московской области среди девочек до 11 лет 2017 года по блицу

последно ажурирање17.09.2017 16:31:38, Creator/Last Upload: 24120227 staratorzhskiy vladimir

Стартна листа на играчи

Бр. ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
2
Danilina Sofya54167442RUS1273Балашиха
6
Semenova Ekaterina54176760RUS1091Кашира
1
Chigareva Elizaveta24239747RUS0Ожерелье
3
Dorofeeva Anna54176247RUS0Кашира
4
Ignatieva Evgeniya24261564RUS0Балашиха
5
Polozova Anna24269662RUS0Подольск
7
Shanina Anastasiya34207350RUS0Кашира
8
Sosnina Anna34234527RUS0Солнечногорский р-он
9
Ulyanova Margarita34208291RUS0Мытищи