Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Первенство Московской области среди мальчиков до 13 лет 2017 года по блицу

последно ажурирање17.09.2017 16:09:14, Creator/Last Upload: 24120227 staratorzhskiy vladimir

Стартна ранг листа

Бр. ИмеИДФидеИДФЕД.Ртг
1
Israfilov Ali054176344RUS1847
2
Petrushin Dmitriy044154372RUS1758
3
Neklyudov Taras044137842RUS1668
4
Tishkin Boris044109032RUS1656
5
Khanin Mikhail E.044161379RUS1588
6
Konotop Timofey034126110RUS1583
7
Shishmarev Arseni A.044161760RUS1556
8
Ignatev Daniil044138989RUS1543
9
Gusev Dmitri054169798RUS1536
10
Neprokin Georgij034169340RUS1450
11
Kovernev Igor024222593RUS1448
12
Mamonov Platon044161638RUS1411
13
Pavlyukov Matvey034207120RUS1299
14
Ulyanov Nikolay024276545RUS1186
15
Strelkov Egor044139080RUS0
Advertisement