Regionální přebor Zlín 2017/2018

Poslední aktualizace09.10.2017 15:28:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeZKP, ZKS-zapad, ZKS-vychod, RP UH, RS UH, RP VS, RS VS, RP KM, RS KM, RP ZL
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. Šachový oddíl SK Horní Lhota (Rtg prům.:1464 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Žáček Jaroslav1447CZE14112Z0,0
2Procházka Miroslav1300CZE42740Z0,0
3Kozubík Lukáš1000CZE26494Z0,0
4Hanus Aleš1468CZE43447Z ZK0,0
5Žáček Lubomír1695CZE8364Z0,0
6Goša Jiří1353CZE33647K0,0
7Koutný Libor1355CZE83450,0
8Masař Ladislav1270CZE83500,0
9Kadlec Martin1000CZE461540,0
10Kužela Tomáš1000CZE464190,0
11Jakubčák Marek1000CZE475150,0
12Fiodorová Klára1000CZE475160,0
  2. Valašské Klobouky A (Rtg prům.:1776 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Tomaštík Jan1855CZE9489Z0,0
2Jakubál Petr1821CZE2882Z0,0
3Bistrý Jaromír1831CZE3334Z0,0
4Zůbek Ladislav1701CZE3446Z ZK0,0
5Fojtů Vojtěch1671CZE2831Z0,0
6Haboň Martin1514CZE36809K0,0
7Jurčaga František1332CZE128850,0
8Balcar Zdeněk1495CZE325660,0
9Tvarůžek Matěj1109CZE419970,0
10Lysáková Aneta1000CZE339330,0
  3. ŠO SK Pozlovice (Rtg prům.:1667 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Hlavička Roman
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Krajíček Miroslav1922CZE1939Z ZK0,0
2Hlavička Roman1675CZE30071Z K0,0
3Lekeš René1638CZE29279Z0,0
4Küchler Jindřich1617CZE11331Z0,0
5Dostálek Kamil1484CZE41991Z0,0
6Roubalík Jaromír1303CZE300730,0
7Hrabinová Jindřiška1000CZE438500,0
8Bednařík Vojtěch1000CZE438860,0
9Vráblík Jan1000CZE454030,0
10Hlavička Radim1000CZE429660,0
11Hlavička Marek1000CZE429670,0
12Kubíček Daniel1000CZE438480,0
13Hřib Antonín1000CZE461170,0
  4. ŠK Zlín-Malenovice B (Rtg prům.:1698 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Tomek Josef1856CZE2711Z K0,0
2Urban Jaroslav1752CZE16339Z0,0
3Gergela Antonín1718CZE13121Z ZK0,0
4Richvalský Patrik1550CZE40814Z0,0
5Drábek Pavel1612CZE38241Z0,0
6Černý Michal1514CZE423150,0
7Vaculík Samuel1307CZE382320,0
8Hobza Radek1550CZE472370,0
9Hobza Vojtěch1273CZE439400,0
10Valkovič Marek1179CZE439830,0
11Samohýl Adam1066CZE440100,0
12Kadlec František1295CZE385370,0
13Kujan Lukáš1052CZE421560,0
  5. SK Brumov-Bylnice B (Rtg prům.:1719 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Hrabovský Vladimír1975CZE1153Z V0,0
2Častulík Jiří1768CZE3737Z ZK0,0
3Horňák Michal1562CZE32142V0,0
4Juřenčák Josef1634CZE8342V0,0
5Jedlička František1552CZE14109Z K0,0
6Machara Radek1312CZE32134Z0,0
7Solař Lukáš1341CZE413950,0
8Janáč Jakub1224CZE381760,0
9Chlupáček Jan1489CZE246070,0
10Holba Josef1122CZE429620,0
11Kroupa David1090CZE452230,0
12Dvorský Roman1547CZE231120,0
13Siegl Jiří1656CZE246060,0
14Kozubík Pavel1279CZE381740,0
15Šenkeřík David1247CZE321330,0
16Kozáček David1000CZE475080,0
17Janáček Vít1000CZE475070,0
  6. ŠK DDM Slavičín B (Rtg prům.:1612 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Janček Milan1864CZE14106Z K0,0
2Sviták Josef1890CZE4143Z ZK0,0
3Peléšek Zdeněk1614CZE4317Z0,0
4Plášek Jonáš1374CZE36349Z0,0
5Petráš Daniel1320CZE37412Z0,0
6Coufalík Marián1000CZE467020,0
7Hofschneider Tomáš1212CZE408700,0
8Drápala Tobiáš1207CZE374140,0
9Argaláš Miroslav1181CZE419260,0
10Hofschneider Petr1099CZE408690,0
11Pfeifer Jan1080CZE459890,0
12Ondrašica Lukáš1046CZE423550,0
13Procházková Lenka1000CZE438050,0
14Blažek Vít1000CZE445800,0
15Konečný Jan1000CZE445810,0
16Talach Adam1000CZE423570,0
  7. Valašské Klobouky B (Rtg prům.:1528 / PH 1: 0 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDIDTypPartie
1Orsák Radim1896CZE9485Z Zk0,0
2Bistrý Jaromír1632CZE3266Z0,0
3Matocha Josef1452CZE31032Z0,0
4Bistrý Miroslav1572CZE4525Z0,0
5Petrůj Roman1088CZE419990,0
6Orsák Eduard1000CZE419950,0
7Zvonek Petr1000CZE45598Z K0,0
8Janík Filip1000CZE471560,0
9Cmajdálka Jiří1000CZE455970,0
10Burša Michal1000CZE471550,0
11Lysák Karel1000CZE420000,0
12Zadňan Robin1000CZE435790,0
Advertisement
Advertisement