Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Regionální přebor Zlín 2017/2018

Poslední aktualizace18.02.2018 16:36:50, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstva bez výsledků

  1. Šachový oddíl SK Horní Lhota (Rtg prům.:1464 / PH 1: 3 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Žáček Jaroslav14470CZE14112Z0,00,0
2Procházka Miroslav13000CZE42740Z0,03,0
3Kozubík Lukáš10000CZE26494Z0,01,0
4Hanus Aleš14680CZE43447Z ZK3,56,0
5Žáček Lubomír16950CZE8364Z4,05,0
6Goša Jiří13530CZE33647K2,56,0
7Koutný Libor13550CZE83451,04,0
8Masař Ladislav12700CZE83500,00,0
9Kadlec Martin10000CZE461541,01,0
10Kužela Tomáš10000CZE464190,02,0
11Jakubčák Marek10000CZE475150,02,0
12Fiodorová Klára10000CZE475160,00,0
  2. Valašské Klobouky A (Rtg prům.:1776 / PH 1: 13 / PH 2: 19)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Tomaštík Jan18550CZE9489Z0,00,0
2Jakubál Petr18210CZE2882Z4,06,0
3Bistrý Jaromír18310CZE3334Z3,55,0
4Zůbek Ladislav17010CZE3446Z ZK2,06,0
5Fojtů Vojtěch16710CZE2831Z4,56,0
6Haboň Martin15140CZE36809K4,06,0
7Jurčaga František13320CZE128851,01,0
8Balcar Zdeněk14950CZE325660,00,0
9Tvarůžek Matěj11090CZE419970,00,0
10Lysáková Aneta10000CZE339330,00,0
  3. ŠO SK Pozlovice (Rtg prům.:1753 / PH 1: 14 / PH 2: 22) Kapitán: Hlavička Roman
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Krajíček Miroslav19220CZE1939Z ZK4,06,0
2Kudera Zbyněk19120CZE11481,01,0
3Hlavička Roman16750CZE30071Z K4,06,0
4Lekeš René16380CZE29279Z5,56,0
5Küchler Jindřich16170CZE11331Z3,55,0
6Dostálek Kamil14840CZE41991Z4,05,0
7Roubalík Jaromír13030CZE300730,00,0
8Hrabinová Jindřiška10000CZE438500,00,0
9Bednařík Vojtěch10000CZE438860,01,0
10Vráblík Jan10000CZE454030,00,0
11Hlavička Radim10000CZE429660,00,0
12Hlavička Marek10000CZE429670,00,0
13Kubíček Daniel10000CZE438480,00,0
14Hřib Antonín10000CZE461170,00,0
  4. ŠK Zlín-Malenovice B (Rtg prům.:1698 / PH 1: 12 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Tomek Josef18561812CZE2711Z K0,00,0
2Urban Jaroslav17521688CZE16339Z0,00,0
3Gergela Antonín17181762CZE13121Z ZK0,00,0
4Richvalský Patrik15501575CZE40814Z3,04,0
5Drábek Pavel16121546CZE38241Z2,56,0
6Černý Michal15141455CZE423153,04,0
7Vaculík Samuel13071222CZE382323,05,0
8Hobza Radek15501550CZE472370,02,0
9Hobza Vojtěch12731269CZE439403,56,0
10Valkovič Marek11791163CZE439830,01,0
11Samohýl Adam10660CZE440101,01,0
12Kadlec František12950CZE385370,00,0
13Kujan Lukáš10520CZE421560,01,0
  5. SK Brumov-Bylnice B (Rtg prům.:1719 / PH 1: 10 / PH 2: 17,5)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Hrabovský Vladimír19751984CZE1153Z V1,52,0
2Častulík Jiří17681797CZE3737Z ZK0,52,0
3Horňák Michal15620CZE32142V0,52,0
4Juřenčák Josef16340CZE8342V0,00,0
5Jedlička František15520CZE14109Z K1,54,0
6Machara Radek13120CZE32134Z1,01,0
7Solař Lukáš13410CZE413951,53,0
8Janáč Jakub12240CZE381762,03,0
9Chlupáček Jan14890CZE246070,00,0
10Holba Josef11220CZE429624,06,0
11Kroupa David10900CZE452233,05,0
12Dvorský Roman15470CZE231120,00,0
13Siegl Jiří16560CZE246062,02,0
14Kozubík Pavel12790CZE381740,00,0
15Šenkeřík David12470CZE321330,00,0
16Kozáček David10000CZE475080,00,0
17Janáček Vít10000CZE475070,00,0
  6. ŠK DDM Slavičín B (Rtg prům.:1612 / PH 1: 9 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Janček Milan18640CZE14106Z K0,00,0
2Sviták Josef18901865CZE4143Z ZK0,51,0
3Peléšek Zdeněk16140CZE4317Z0,51,0
4Plášek Jonáš13740CZE36349Z1,54,0
5Petráš Daniel13200CZE37412Z1,05,0
6Coufalík Marián10000CZE467021,04,0
7Hrbáček David10000CZE477892,54,0
8Hofschneider Tomáš12120CZE408700,00,0
9Drápala Tobiáš12070CZE374140,00,0
10Argaláš Miroslav11810CZE419263,06,0
11Hofschneider Petr10990CZE408690,00,0
12Pfeifer Jan10800CZE459890,01,0
13Ondrašica Lukáš10460CZE423550,00,0
14Procházková Lenka10000CZE438052,04,0
15Blažek Vít10000CZE445800,00,0
16Konečný Jan10000CZE445810,00,0
17Talach Adam10000CZE423570,00,0
  7. Valašské Klobouky B (Rtg prům.:1528 / PH 1: 0 / PH 2: 6,5)
Šach.JménoRtgRtgFIDEFEDIDTypBodyPartie
1Orsák Radim18960CZE9485Z Zk1,53,0
2Bistrý Jaromír16320CZE3266Z1,04,0
3Matocha Josef14520CZE31032Z0,00,0
4Bistrý Miroslav15720CZE4525Z1,53,0
5Petrůj Roman10880CZE419990,04,0
6Orsák Eduard10000CZE419950,53,0
7Zvonek Petr10000CZE45598Z K1,04,0
8Janík Filip10000CZE471560,01,0
9Cmajdálka Jiří10000CZE455970,03,0
10Burša Michal10000CZE471551,05,0
11Lysák Karel10000CZE420000,00,0
12Zadňan Robin10000CZE435790,00,0