Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 12:22:31
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
TMM Gebietsklasse West 2017 / 2018
Viimeisin päivitys03.12.2017 09:58:36, Creator/Last Upload: Landesverband Tirol
Search for player or team
Haku
Pöytien parit
1. Kierros pvm. 2017/09/09 klo. 14:00
pö.
1
Schachklub Laudegg
Rtg
-
8
Tiroler Schachschule
Rtg
1 : 4
1.1
Hornischer Egbert
1790
-
Nat Victor
1364
1 - 0
1.2
Kofler Peter
1560
-
Leitl Stefan
1413
0 - 1
1.3
Gugler Georg-Helmuth
1397
-
Wischounig Josef
1410
0 - 1
1.4
Pusam Peter
1119
-
Hirnschall Paul
1303
0 - 1
1.5
Penz Martin
0
-
Nat Peter
1265
0 - 1
pö.
2
Völs & Hak Ibk
Rtg
-
7
Rochade Rum
Rtg
2½:2½
2.1
Kirschner Oswald
1775
-
Babinetz Rainer
1913
1 - 0
2.2
Schett Franz
1640
-
Glavas Dragan
1724
1 - 0
2.3
Lerch Johannes
1434
-
Mikulic Ivica
1661
½ - ½
2.4
Krapf Matthias
1337
-
Hiessl Helmut
1684
0 - 1
2.5
Sondhi Sumit
0
-
Muehlbacher Friedrich
1700
0 - 1
pö.
3
Spg Oberland
Rtg
-
6
Olymp. Dorf Innsbruck
Rtg
2½:2½
3.1
Resch Andreas
1513
-
Janda Bernhard
1535
½ - ½
3.2
Tomasini Mario
1425
-
Kreutz Josef
1398
1 - 0
3.3
Jordan David
1041
-
Egger Herbert
1392
1 - 0
3.4
Posch Noah
0
-
Henkel Martha
1310
0 - 1
3.5
Wallensteiner Dominic
0
-
Kreutz Annemarie
1163
0 - 1
pö.
4
Absam
Rtg
-
5
Höttinger Au
Rtg
4 : 1
4.1
Klemenc Karl Matthias
1653
-
Mende Sebastian
1322
0 - 1
4.2
Kittinger Dominik
1490
-
Nagler Peter
912
1 - 0
4.3
Lutz Rudolf
1428
-
Jäger Stefan
800
1 - 0
4.4
Muigg Alois
1417
-
Restelli Antonio
0
1 - 0
4.5
Weber Ernst
1198
-
Khatuev Ismail
0
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot