Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Waldviertler Meisterschaft 1. Klasse Waldviertel 2017/18

Viimeisin päivitys05.05.2018 10:53:31, Creator/Last Upload: nö.-schachverband

Joukkueiden parit, kaikki kierrokset

1. Kierros pvm. 2017/09/08 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM Voest Krems 4  SGM Voest Krems 31:4
2  Zwettl 3  Groß Gerungs:
3  Groß Siegharts 2  Schweiggers:
4  SG Litschau-Eisgarn 3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein1:4
5  Bad Großpertholz  vapaa:
2. Kierros pvm. 2017/09/15 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Groß Gerungs  Groß Siegharts 24:1
2  SG Litschau-Eisgarn 3  Zwettl 3:
3  SGM Voest Krems 3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein1:4
4  Bad Großpertholz  SGM Voest Krems 45:0
5  Schweiggers  vapaa:
3. Kierros pvm. 2017/09/22 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  Bad Großpertholz:
2  Zwettl 3  SGM Voest Krems 3:
3  Schweiggers  Groß Gerungs1:4
4  Groß Siegharts 2  SG Litschau-Eisgarn 32:3
5  SGM Voest Krems 4  vapaa:
4. Kierros pvm. 2017/09/29 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SG Litschau-Eisgarn 3  Schweiggers3:2
2  SGM Voest Krems 3  Groß Siegharts 25:0
3  Bad Großpertholz  Zwettl 3:
4  SGM Voest Krems 4  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein3:2
5  Groß Gerungs  vapaa:
5. Kierros pvm. 2017/10/06 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Zwettl 3  SGM Voest Krems 44:1
2  Schweiggers  SGM Voest Krems 3:
3  Groß Gerungs  SG Litschau-Eisgarn 32:3
4  Bad Großpertholz  Groß Siegharts 25:0
5  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  vapaa:
6. Kierros pvm. 2017/10/13 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM Voest Krems 3  Groß Gerungs2:3
2  Bad Großpertholz  Schweiggers:½
3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  Zwettl 3:
4  Groß Siegharts 2  SGM Voest Krems 4½:
5  SG Litschau-Eisgarn 3  vapaa:
7. Kierros pvm. 2017/10/20 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Schweiggers  SGM Voest Krems 4:
2  Groß Gerungs  Bad Großpertholz:
3  SG Litschau-Eisgarn 3  SGM Voest Krems 3½:
4  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  Groß Siegharts 25:0
5  Zwettl 3  vapaa:
8. Kierros pvm. 2017/11/03 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Bad Großpertholz  SG Litschau-Eisgarn 33:2
2  SGM Voest Krems 4  Groß Gerungs1:4
3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  Schweiggers2:3
4  Groß Siegharts 2  Zwettl 30:5
5  SGM Voest Krems 3  vapaa:
9. Kierros pvm. 2017/11/10 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Schweiggers  Zwettl 33:2
2  Groß Gerungs  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein½:
3  SG Litschau-Eisgarn 3  SGM Voest Krems 42:3
4  SGM Voest Krems 3  Bad Großpertholz:
5  Groß Siegharts 2  vapaa:
10. Kierros pvm. 2017/11/17 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM Voest Krems 3  SGM Voest Krems 4:
2  Groß Gerungs  Zwettl 31:4
3  Schweiggers  Groß Siegharts 2:
4  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  SG Litschau-Eisgarn 33:2
5  Bad Großpertholz  vapaa:
11. Kierros pvm. 2018/03/02 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Groß Siegharts 2  Groß Gerungs1:4
2  Zwettl 3  SG Litschau-Eisgarn 3:
3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  SGM Voest Krems 34:1
4  SGM Voest Krems 4  Bad Großpertholz2:3
5  Schweiggers  vapaa:
12. Kierros pvm. 2018/03/09 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Bad Großpertholz  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein3:2
2  SGM Voest Krems 3  Zwettl 35:0
3  Groß Gerungs  Schweiggers:
4  SG Litschau-Eisgarn 3  Groß Siegharts 25:0
5  SGM Voest Krems 4  vapaa:
13. Kierros pvm. 2018/03/16 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Schweiggers  SG Litschau-Eisgarn 3:
2  Groß Siegharts 2  SGM Voest Krems 30:5
3  Zwettl 3  Bad Großpertholz:
4  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  SGM Voest Krems 45:0
5  Groß Gerungs  vapaa:
14. Kierros pvm. 2018/04/06 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM Voest Krems 4  Zwettl 3:
2  SGM Voest Krems 3  Schweiggers3:2
3  SG Litschau-Eisgarn 3  Groß Gerungs:
4  Groß Siegharts 2  Bad Großpertholz:
5  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  vapaa:
15. Kierros pvm. 2018/04/13 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Groß Gerungs  SGM Voest Krems 3:
2  Schweiggers  Bad Großpertholz:
3  Zwettl 3  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein3:2
4  SGM Voest Krems 4  Groß Siegharts 23:2
5  SG Litschau-Eisgarn 3  vapaa:
16. Kierros pvm. 2018/04/20 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SGM Voest Krems 4  Schweiggers3:2
2  Bad Großpertholz  Groß Gerungs2:3
3  SGM Voest Krems 3  SG Litschau-Eisgarn 35:0
4  Groß Siegharts 2  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein3:2
5  Zwettl 3  vapaa:
17. Kierros pvm. 2018/04/27 klo. 19:00
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  SG Litschau-Eisgarn 3  Bad Großpertholz:
2  Groß Gerungs  SGM Voest Krems 45:0
3  Schweiggers  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein1:4
4  Zwettl 3  Groß Siegharts 2:
5  SGM Voest Krems 3  vapaa:
18. Kierros pvm. 2018/05/04 klo. 18:30
NrJoukkueJoukkueTul.:Tul.
1  Zwettl 3  Schweiggers:
2  SGM EPSV Gmünd-VB H'stein  Groß Gerungs:
3  SGM Voest Krems 4  SG Litschau-Eisgarn 31:4
4  Bad Großpertholz  SGM Voest Krems 33:2
5  Groß Siegharts 2  vapaa: