Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska 2017 Kategorie H+D10

Poslední aktualizace29.10.2017 11:44:08, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoIDRtgNpohlavíKlub/Místo
1Buchta Bartoloměj430631566Beskydská šachová škola z.s.
2Ulčák Michael463901363ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
3Kubín Tomáš Daniel455831342Sokol Postoupky
4Juračák David460431327Interchess z.s.
5Tauš Zdeněk443221291Interchess z.s.
6Babula Matěj437851257ŠK Staré Město
7Filipová Vanesa440241250wInterchess z.s.
8Roček Matyáš437111250SK Slavia Orlová
9Harašta Matěj447151240ŠK Vinary
10Matusík Ondřej448271227Beskydská šachová škola z.s.
11Matůš Jakub440851213TJ Sokol Ústí z.s.
12Sikorová Jana428751213wTŽ Třinec
13Kraus Viktor470491203ŠK Kuřim, z.s.
14Roček Lukáš437131180SK Slavia Orlová
15Zemek Antonín440231150Interchess z.s.
16Ševčík Pavel454781124ŠK Kuřim, z.s.
17Zádrapová Amálie448501121wZbrojovka Vsetín
18Šetina Václav441281115ŠK Kuřim, z.s.
19Havel Tomáš442841105ŠK Kuřim, z.s.
20Březíková Beáta472971100wŠK Vinary
21Zezula Matěj460091100TJ Náměšť n/Oslavou
22Čech Zbyněk460901100ŠK Světlá nad Sázavou
23Sekyra Vojtěch467571088SK Slavia Orlová
24Očko Nikolas465851064Interchess z.s.
25Vaněk Jakub466011053TJ Ostrava
26Jaššo Matěj454701040Lokomotiva Krnov
27Novotný Petr469761028Oddíl šachů SK Prostějov
28Stonawski Krystian439701016Slavoj Český Těšín
29Kubiczek Petr452651014Šachová akademie Ostrava
30Veselý František439301003TJ Město Albrechtice z.s.
31Babula Tomáš474811000ŠK Staré Město
32Bartečková Denisa458501000wBeskydská šachová škola z.s.
33Bartečková Valérie468061000wBeskydská šachová škola z.s.
34Basler Jan472701000SK Řetězárna
35Beer Robin481251000Šachová akademie Ostrava
36Brožová Barbora472761000wŠK Lokomotiva Brno, z.s.
37Buchtová Viktorie458551000wBeskydská šachová škola z.s.
38Bulawa Adam477051000SK Slavia Orlová
39Grycmanová Juliána472671000wTJ Sokol Ústí z.s.
40Grček Matyáš468971000TJ Město Albrechtice z.s.
41Gřundil David430671000Beskydská šachová škola z.s.
42Havelka Aleš434861000Gambit Jihlava
43Havelková Kamila461191000wGambit Jihlava
44Hladká Leontýna462931000wŠK Lokomotiva Brno, z.s.
45Hladký Mikuláš472641000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
46Hobza Richard462301000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
47Holubec Jakub461821000ŠK Duras BVK
48Hronek Martin471061000ŠK Kuřim, z.s.
49Janata Adam465961000ŠK Světlá nad Sázavou
50Jezerský Vít444081000Beskydská šachová škola z.s.
51Karafiát Vojtěch477721000ŠK Duras BVK
52Klinkovský Vojtěch472501000ŠK Duras BVK
53Kovařík Vít477041000Gambit Jihlava
54Kovářová Karolína472691000wTJ Sokol Ústí z.s.
55Krótki Lukáš480151000TJ Město Albrechtice z.s.
56Lichnovský Jan468341000Beskydská šachová škola z.s.
57Matusík Petr468381000Beskydská šachová škola z.s.
58Mc Evoy Thomas James472191000Sokol Postoupky
59Mičová Barbora477651000Beskydská šachová škola z.s.
60Ochman Jakub472321000Šachy Hošťálková z.s.
61Pirek Adam452461000SK Řetězárna
62Pirek David452451000SK Řetězárna
63Pospíšil Daniel456721000ŠK Rozrazil z.s.
64Procházka Martin454811000ŠK Kuřim, z.s.
65Sedlák Václav472751000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
66Sobek David472241000Slezan Opava
67Spilka Kryštof464431000Gambit Jihlava
68Tichá Valérie468591000wBeskydská šachová škola z.s.
69Vojčáková Anastázie478441000TJ Zlaté Hory
70Vojčáková Cecílie478461000TJ Zlaté Hory
71Zrůbek Dan477031000Agentura 64 Grygov
72Šťávová Markéta441961000wDDM Budík Moravské Budějovice
Advertisement