Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Trofeul Centrocoop-open-editia a30a-TURNEUL B-U14-2017 Centrocoop Trophy U14 - 30th edition-TURNEUL B

Ultima actualizare01.09.2017 11:35:52, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 9)

Lista de start

Nr.NumeleFide IDFEDELOCIVClub/Oras
1IBonciu David1239163ROU17651765Css Palatul Copiilor Constanta
2IIIgnat Matei-Marius1262785ROU15161516Acs M.M. Mihail Marin Bucurest
3IIMihai Serban-Catalin1244698ROU15041504Csm Bucuresti
4IIToma Alexandru-Mihai1254723ROU14961496Clubul De Sah Al Municipiului
5IIIliescu Mihai-Octavian1241320ROU14761476Cs Universitar Ploiesti
6IICaraba Alexandru1239015ROU14621462Csm Bucuresti
7IIDinca Radu1252690ROU14201420Cs Noua Generatie Mangalia
8IITeodorescu Luca-Nicolae1256246ROU14181418Acs M.M. Mihail Marin Bucurest
9IIChivu Razvan-Gabriel1247891ROU14131413Cs Universitar Ploiesti
10IIRadu David (cr)1265717ROU14011401Csm Bucuresti
11IIDavid Radu-Nicolae1261169ROU13951395Sah Club Ramnicu Valcea
12IIDobrescu Cezar-Constantin1249690ROU13941394Clubul De Sah Al Municipiului
13IIRangu Daniel1259431ROU13681368Csm Pascani
14IICucoanes Andrei1256440ROU13511351Csm Focsani 2007
15IITarciuc Ianis-Mihai1255711ROU13281328Cs Universitatea Din Alba Iuli
16IIPanainte Silviu-Octavian1259571ROU13091309Cs Sergentul Vaslui
17IIMazilu Xenia1260880ROU12911291Csm Bucuresti
18IICojocaru Vlad-Gabriel1263633ROU12701270As Club De Sah "minerva"
19IIPanainte Diana-Teodora1259547ROU12401240Cs Sergentul Vaslui
20IIChiriac Andrei-Cosmin1260839ROU11921192Clubul De Sah Orizont 64 Brail
21IIPotorac David1267590ROU11821182Cs Sergentul Vaslui
22IIPopescu Sergiu-Traian1242849ROU11721172Csm Craiova
23IINeculae Andrei-Fabian1247417ROU11621162Cs Carpati Sinaia
24IIIonita Carmen-Nicola1246178ROU11281128Csm Focsani 2007
25IIIonita George-Calin1257137ROU10621062Csm Focsani 2007
26IVIspas Mihai1272799ROU01036Acs Fianchetto Constanta
27IVDragoe Eduard1254774ROU01028Acs Pheonix Buzau
28FCNenciu David-Mihai1269615ROU01015Acs Comex Bucuresti
29FCStan Claudiu-Andrei1269623ROU01014Acs Comex Bucuresti
30FCHagi Tudor1274333ROU01009Acs Sissa Constanta
31IIBumbea Radu1255479ROU01002Cs Tinerii Maestri Craiova
32IIMartinenco Nicolae13909452MDA01001
33Iusuf AkanROU01001Csm Medgidia
34Popa MarianROU01001Csm Medgidia
35IVVlad Valentin1261665ROU01001Acs Tinerii Maestri Petrosani
36FCBoeriu Sandra-Cristina1255622ROU01001Clubul De Sah Bicazul Bicaz
37FCGhita RobertoROU01001Csm Medgidia
38FCIonescu Luca1250604ROU01001Cso "tricolorul" Breaza
39FCNastasa Gabriel (v.)ROU01001As Club De Sah "minerva" Pasca
Advertisement