Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:23:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Turnaj v rapidsachu Treti sobota - leden 2010
Poslední aktualizace19.01.2010 20:24:26, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Urbanec Ladislav
CZE
2283
nereg.
2
Riska Lubomir
CZE
2224
SK SPgS+G Znojmo
3
Cip Dalibor
CZE
2164
Orel Orechov
4
Kratochvil Karel
CZE
2152
SK Lokomotiva Brno
5
Sremanak Slavomir
SVK
2149
SK Margecany
6
Mlensky Dalibor
CZE
2131
SK Hustopece
7
Kratochvil Milan
CZE
2129
SK Lokomotiva Brno
8
WIM
Medunova Vera
CZE
2070
SK Lokomotiva Brno
9
Petruska Miroslav
CZE
2044
SK Lokomotiva Brno
10
Sipek Michal
CZE
2032
SK Lokomotiva Brno
11
Kalendovsky Jan
CZE
2028
SK Lokomotiva Brno
12
Hosek Martin
CZE
2000
SK Lokomotiva Brno
13
Stanek Stanislav
CZE
1978
Podhradni Lhota
14
Meduna Eduard
CZE
1939
SK Lokomotiva Brno
15
Kopkan Pavel
CZE
1933
SK Bystrc Oilers
16
Blahynka Martin
CZE
1931
SK Lokomotiva Brno
17
Baca Vaclav
CZE
1890
nereg.
18
Dvorak Adam
CZE
1865
SK Lokomotiva Brno
19
Hubeny Pavel
CZE
1849
Makkabi Boskovice
20
Matzner Radomil
CZE
1846
Individualni clen
21
Zitny Petr
CZE
1830
SK Lokomotiva Brno
22
Cesek Liboslav
CZE
1803
SK Lokomotiva Brno
23
Gajdos Daniel
CZE
1793
Jevicko
24
Rehurek Jiri
CZE
1743
SK Bystrc Oilers
25
Hladky Milan
CZE
1675
SK Lokomotiva Brno
26
Peska Jan
CZE
1662
Sokol Strelice
27
Glacner Karel
CZE
1636
SK Bystrc Oilers
28
Eichler Bretislav
CZE
1628
SK Lokomotiva Brno
29
Zamecnik Ondrej
CZE
1617
SK Lokomotiva Brno
30
Horak Milos
CZE
1599
Sokol Strelice
31
Effenberger Adam
CZE
1596
SK Lokomotiva Brno
32
Polak Zdenek
CZE
1591
SK Lokomotiva Brno
33
Hala Pavel
CZE
1582
SK Lokomotiva Brno
34
Sehlyanyk Ivan
CZE
1576
SK Sternberk
35
Koukolik Antonin
CZE
1563
SK Lokomotiva Brno
36
Kandalec Stefan
CZE
1505
SK Lokomotiva Brno
37
Suchomel Jiri
CZE
1396
SK Lokomotiva Brno
38
Brda Vlastimil
CZE
1311
Makkabi Boskovice
39
Byelikov Vitaliy
CZE
1250
nereg.
40
Horacek Petr
CZE
1250
SK Kocianka Brno
41
Vyhnanek Ladislav
CZE
1250
nereg.
42
Blata ml. Frantisek
CZE
1100
SK Lokomotiva Brno
43
Zitny Michal
CZE
1100
SK Lokomotiva Brno
44
Blata st. Frantisek
CZE
1000
nereg.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž