Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Turneul international de sah III.Ceramica Corund Open C for players with Elo <1600 and unrated

Ultima actualizare01.10.2017 16:39:37, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 17)

Clasament final dupa 7 runde

LocNr.start NumeleTipsexGr.FEDRtg.Club/OrasPct. TB1  TB2  TB3 
15
IIAndres Marina-CorinaU16wROU1559Acs Sah Club Vados Arad6,00,029,032,0
22
Denes Attila-NorbertU14ROU1589Css Odorheiu Secuiesc6,00,026,529,5
38
IINagy-Elek TamasU14ROU1513Css Odorheiu Secuiesc6,00,026,028,5
43
Simion NicolaeS65ROU1582Cs Tinerii Maestri Bucuresti5,50,029,532,5
516
IIDurac EugenS50ROU1464Acs Regional De Sah ''nord-Est5,50,028,031,0
64
IIOltean Cristian-DanielU12ROU1581Acs Sah Club Vados Arad5,50,026,027,5
77
IISandor AttilapROU1537Ac De Sah Cavalerul Sf Gheorgh5,50,023,026,5
822
Osvath ZsigmondS50ROU1413Cs De Sah Ceramica Corund5,00,031,033,0
910
ITamba DumitruS65pROU1506Cs Politehnica Iasi5,00,027,530,0
1023
Denes Csaba-AntalU20ROU1406Cs De Sah Ceramica Corund5,00,026,529,5
119
Klitorakis IoannisGRE1507GRECIA5,00,026,029,0
1217
IIGavris Alexandru-CatalinU12pROU1453Css Viitorul Cluj-Napoca5,00,024,527,5
1335
IButolo Alexandru-MirceaU08ROU1309Cs Universitar De Sah Bucurest5,00,023,526,0
1428
Enachi FlorinS50ROU1356Clubul Central De Sah Bucurest5,00,023,025,5
1524
Cimpean Dragos-LucianROU1402Csm Jiul Petrosani5,00,021,523,0
1626
Jancso BalintU16ROU1381Css Odorheiu Secuiesc4,50,030,033,0
1761
Jakab GaborS50ROU1021Cs De Sah Ceramica Corund4,50,028,031,0
1860
IVSachilaru ConstantinROU1022Clubul De Sah Bicazul Bicaz4,50,026,027,5
1940
ACMJuravle StefanU14ROU1206Clubul De Sah Giroc4,50,025,528,5
2014
IISzente KalmanS50ROU1476Club Sah Caissa Miercurea Ciuc4,50,025,028,0
2111
IBejan Clarisa-IustinaU18wROU1497Cs Politehnica Iasi4,50,024,527,5
2221
Murg GheorgheS65ROU1423Cso Cugir4,50,024,526,5
2315
IITofalvi ZsoltROU1473Cs De Sah Ceramica Corund4,50,024,026,5
2419
IIBoeru Dragos-MateiU10pROU1437Css Viitorul Cluj-Napoca4,50,023,525,0
2525
Marginean Bogdan-AndreiU10ROU1385Css Targu Mures4,50,023,025,5
2618
Brinzei ValericaS50ROU1444Clubul De Sah Bicazul Bicaz4,00,031,033,5
2771
Bege KarolypROU1001Cs De Sah Ceramica Corund4,00,028,031,0
2843
IISachilaru AlexandruU10ROU1181Clubul De Sah Bicazul Bicaz4,00,028,029,0
2939
IIPataki Dragos-IoanU10ROU1245Cs Sah Club Potaissa Turda4,00,027,531,0
3013
IIDumitru SorinS50pROU1476Cs Juniorul Cluj4,00,026,530,0
3195
Tofalvi SandorpROU1001CS de Sah Ceramica Corund4,00,026,028,5
3232
Ciobanu Sebastian-StefanU12ROU1323Csm Focsani 20074,00,025,527,5
3337
ICiocan Ariana-RoxanaU10wpROU1275Css Targu Mures4,00,025,527,0
3447
Kiraly Lilla ViragU10wHUN1132UNGARIA4,00,025,526,0
3533
IIMaresanu Mina-AndreiU12ROU1313Cs Vointa Satu Mare4,00,025,027,0
361
IIDomokos AndrasS65pROU1597Cs Lacul Ursu Sovata4,00,024,026,5
3731
Enachi Alisa-FrancescaU12wROU1325Css Targu Mures4,00,024,026,0
3838
IICostea SorinROU1259Acs Sah Club C&c Bucuresti4,00,024,025,5
3930
Szegedy MatyasU10ROU1335Cs Unio Satu Mare4,00,023,526,5
4044
IISaioc DavidU10ROU1175Css Nr. 2 Bucuresti4,00,023,525,5
4141
Husaru Remus-GeorgeU12ROU1205Acs Regional De Sah ''nord-Est4,00,023,025,5
4277
Ionita GheorgheROU1001Cs Botosani4,00,023,024,5
4312
IIPopa NicolaeS50pROU1480Acs Satori Art Slobozia4,00,022,525,5
4472
Butolo MihaiROU1001nelegitimat4,00,022,024,5
4527
AFMBabos Denis-DanielU16ROU1372Cs Unirea - Sannicolau Mare4,00,021,522,5
4688
Pal AndorU18pROU1001Cs De Sah Ceramica Corund4,00,020,521,5
4729
Illes LaszloS50ROU1351Cs De Sah Ceramica Corund3,50,026,027,5
4820
IIFekete AlbertS65ROU1424Cs Lacul Ursu Sovata3,50,024,027,0
4956
Colceriu Flavius-LucaU12ROU1060Club Sah Caissa Miercurea Ciuc3,50,024,025,5
5092
Tamas AttilapROU1001Cs De Sah Ceramica Corund3,50,022,524,0
516
Biro ArpadS65ROU1553Cs De Sah Ceramica Corund3,50,022,025,0
5250
IIDonici-Maier DavidU10ROU1006Css Targu Mures3,50,022,024,5
5358
IVMate KarolypROU1037Cs De Sah Ceramica Corund3,50,022,024,0
5464
Szabo TamasU10ROU1009Club Sah Caissa Miercurea Ciuc3,50,019,020,0
5542
Pasti ZsomborU08HUN11873,00,025,026,5
5634
Iorga Maria-IrinaU12wROU1312Acs Logismart Sibiu3,00,024,527,5
5755
Moldovan Tudor-AlinU08ROU1069Css Targu Mures3,00,024,526,5
5886
Molnar Mihai-RolandU12ROU1001Css Targu Mures3,00,024,027,0
5936
Pal ZsoltpROU1292Cs De Sah Ceramica Corund3,00,023,525,5
51
IIILestyan PeterU08ROU1111Cs De Sah Viitorul Miercurea C3,00,023,525,5
6152
IIICalin Mihai-OctavianU08ROU1106Acss ''vointa Buftea"3,00,023,025,0
6249
Panda Diana-StefaniaS50wROU1031Acs Sah Club C&c Bucuresti3,00,022,524,5
6375
Horvath-Szombaty VilmosU08ROU1001ACS JUVENES TARGU MURES3,00,022,023,0
6470
Becze LaszlopROU1001Cs De Sah Ceramica Corund3,00,021,524,0
6567
Antal Magor-LaszloU10ROU1001Cs Al Cn Aprily Lajos Brasov3,00,020,021,5
6665
IVElekes-Kollo AndrasU10ROU1006Cs De Sah Viitorul Miercurea C3,00,020,021,5
6763
Jancso KrisztianU14ROU1011Css Odorheiu Secuiesc3,00,019,520,0
73
Ciobanu GeorgeROU1001Acs M.M. Mihail Marin Bucurest3,00,019,520,0
6946
Enachi Daniela-LorenaU08wROU1148Css Targu Mures3,00,019,019,5
7053
IVStrajan Andrei-MihaiU08ROU1093Cs Sah Club Potaissa Turda3,00,018,520,5
7176
Imre Erik-DanielU10ROU1001Cs De Sah Ceramica Corund3,00,017,518,5
7291
Poenar Andrei-CristianU10ROU1001Css Targu Mures3,00,017,018,5
7383
Laszlo KataU12wROU1001Cs De Sah Viitorul Miercurea C3,00,015,016,0
7459
IVBaroana Olivia-DenisaU12wROU1029Cs Unirea - Sannicolau Mare2,50,023,024,5
7557
IVIncze NoemiU10wROU1041Cs De Sah Viitorul Miercurea C2,50,022,524,0
7648
Stroia Nadina-StefaniaU10wROU1096Css Targu Mures2,50,022,023,0
7787
Neag Adela-VasilicaROU1001nelegitimat2,50,020,021,0
7882
Kuzmin Georgy A.RUS1001RUSIA2,50,019,021,0
7979
Kiss HannaU08wROU1001Cs De Sah Ceramica Corund2,50,017,018,5
8054
IIIAntal Iris-IleanaU08wROU1090Acs Mmi Andrei Murariu2,00,023,025,0
8168
Balazs SzabolcsU10ROU1001Cs De Sah Viitorul Miercurea C2,00,020,022,0
8294
Tofalvi BarnaROU1001Cs De Sah Ceramica Corund2,00,020,021,5
8397
Kovacs ImrepROU0Cs De Sah Ceramica Corund2,00,018,019,5
8478
Kiss AbigelU08wROU1001Cs De Sah Ceramica Corund2,00,018,019,0
8580
Kiss Zsolt-IstvanU12ROU1001Cs De Sah Viitorul Miercurea C2,00,018,018,5
8645
IIBertalan SandorU18pROU1164Cs De Sah Ceramica Corund2,00,017,018,0
8789
Pal EdvinU12pROU1001Cs De Sah Ceramica Corund2,00,016,017,0
8866
Andras DorottyaU10wROU1001Cs De Sah Viitorul Miercurea C2,00,013,514,0
8984
Mate GyorgypROU1001Cs De Sah Ceramica Corund1,50,015,016,0
9062
Tatar MihaiU10ROU1018Css Targu Mures1,00,021,023,0
9174
Cioloca Andrei-CristianU10ROU1001Club Sah Caissa Miercurea Ciuc1,00,018,019,5
9293
Teslovan AndreiU10ROU1001Club Sah Caissa Miercurea Ciuc1,00,017,519,0
9369
Balc Tudor-MihaiU08ROU1001Css Targu Mures1,00,017,018,5
90
Pantis Andra-MariaU10ROU1001Clubul De Sah Giroc1,00,017,018,5
9596
Wagner NorbertU08ROU1001Css Targu Mures1,00,013,014,0
9685
Mate Marton-RobertU10pROU1001Cs De Sah Ceramica Corund0,00,016,517,5
9781
Korodi MateU08ROU1001Cs De Sah Viitorul Miercurea C0,00,015,516,5

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement