1. Kierros pvm. 2017/10/07 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | Askoe Bodensdorf 1 | 6 | : | 2 |
2 | Esv Askoe Admira Villach 2 | Atus Ferndorf 1 | 5 | : | 3 |
3 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | 3½ | : | 4½ |
4 | Sk Feistritz Paternion 2 | Askoe Finkenstein 2 | 1½ | : | 6½ |
5 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | 4½ | : | 3½ |
2. Kierros pvm. 2017/10/21 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | 5½ | : | 2½ |
2 | Askoe Finkenstein 2 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | 4½ | : | 3½ |
3 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | Sk Feistritz Paternion 2 | 7 | : | 1 |
4 | Atus Ferndorf 1 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | 2½ | : | 5½ |
5 | Askoe Bodensdorf 1 | Esv Askoe Admira Villach 2 | 2½ | : | 5½ |
3. Kierros pvm. 2017/11/18 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | Esv Askoe Admira Villach 2 | 2½ | : | 5½ |
2 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | Askoe Bodensdorf 1 | 7 | : | 1 |
3 | Sk Feistritz Paternion 2 | Atus Ferndorf 1 | 3 | : | 5 |
4 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | 3½ | : | 4½ |
5 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | Askoe Finkenstein 2 | 1½ | : | 6½ |
4. Kierros pvm. 2017/11/25 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Askoe Finkenstein 2 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | 6½ | : | 1½ |
2 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | 4½ | : | 3½ |
3 | Atus Ferndorf 1 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | 4 | : | 4 |
4 | Askoe Bodensdorf 1 | Sk Feistritz Paternion 2 | 6½ | : | 1½ |
5 | Esv Askoe Admira Villach 2 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | 1 | : | 7 |
5. Kierros pvm. 2017/12/09 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | 1 | : | 7 |
2 | Sk Feistritz Paternion 2 | Esv Askoe Admira Villach 2 | 2½ | : | 5½ |
3 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | Askoe Bodensdorf 1 | 4 | : | 4 |
4 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | Atus Ferndorf 1 | 4½ | : | 3½ |
5 | Askoe Finkenstein 2 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | 3½ | : | 4½ |
6. Kierros pvm. 2018/02/03 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | 7½ | : | ½ |
2 | Atus Ferndorf 1 | Askoe Finkenstein 2 | 3½ | : | 4½ |
3 | Askoe Bodensdorf 1 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | 4 | : | 4 |
4 | Esv Askoe Admira Villach 2 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | 3½ | : | 4½ |
5 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | Sk Feistritz Paternion 2 | 5½ | : | 2½ |
7. Kierros pvm. 2018/03/03 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | Sk Feistritz Paternion 2 | 4 | : | 4 |
2 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | 2½ | : | 5½ |
3 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | Esv Askoe Admira Villach 2 | 6 | : | 2 |
4 | Askoe Finkenstein 2 | Askoe Bodensdorf 1 | 4 | : | 4 |
5 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | Atus Ferndorf 1 | 6 | : | 2 |
8. Kierros pvm. 2018/03/17 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Atus Ferndorf 1 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | 8 | : | 0 |
2 | Askoe Bodensdorf 1 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | 3 | : | 5 |
3 | Esv Askoe Admira Villach 2 | Askoe Finkenstein 2 | 5 | : | 3 |
4 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | 6½ | : | 1½ |
5 | Sk Feistritz Paternion 2 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | 2½ | : | 5½ |
9. Kierros pvm. 2018/04/07 klo. 15:00 |
Nr | Joukkue | Joukkue | Tul. | : | Tul. |
1 | Sk Dolomitenbank Lienz 3 | Moebel Zimmermann Hermagor 2 | 5½ | : | 2½ |
2 | Sc Elektro Saringer Gnesau 1 | Sk Feistritz Paternion 2 | 5½ | : | 2½ |
3 | Askoe Finkenstein 2 | Sgs/Hsv Spittal. 2 | 4 | : | 4 |
4 | Sv Raika Rapid Feffernitz 2 | Esv Askoe Admira Villach 2 | 5 | : | 3 |
5 | Atus Ferndorf 1 | Askoe Bodensdorf 1 | 3½ | : | 4½ |