Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Palučinský táborový rapid 2017 37. letní Palučinská šachová škola

Poslední aktualizace01.08.2017 00:43:18, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 93

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Brož PetrCZE1680ŠK Světlá nad Sázavou84556,549,25
25Lhotská AnnaCZE1630SK OAZA Praha7,542,555,545,00
39Brožka KarelCZE15672222 ŠK Polabiny, z.s.741,553,539,25
47Bierská AdélaCZE1598Zbrojovka Vsetín740,552,539,00
58Zdechovský TobiášCZE1586ŠK Lípa, z.s.7405236,50
62Jiroušek JanCZE17182222 ŠK Polabiny, z.s.6,542,554,538,00
71Bouchal LukášCZE1805Sokol Mistrovice6,5425537,00
84Pavlíček LukášCZE1672TJ Štefanydes Polička6,541,551,535,75
914Juchelka MarekCZE14932222 ŠK Polabiny, z.s.6,5415334,75
1013Svačina TobiášCZE1499SK OAZA Praha6,54052,535,75
1110Kašík MartinCZE1544ŠK AD Jičín6,535,544,531,25
1211Stoček MartinCZE15252222 ŠK Polabiny, z.s.638,549,531,25
1317Bauer JanCZE1463Šachová akademie VŠTE6384929,75
1419Třasáková AdélaCZE14572222 ŠK Polabiny, z.s.6384830,00
1518Půlpán OndřejCZE14612222 ŠK Polabiny, z.s.636,548,527,50
1623Liška KryštofCZE14082222 ŠK Polabiny, z.s.636,545,525,00
1715Rakintsev ViktorCZE1485SK OAZA Praha63545,529,00
1821Winter OndřejCZE1423ŠK Lípa, z.s.632,543,525,50
1928Šulcová TerezaCZE13842222 ŠK Polabiny, z.s.631,54126,25
2037Gallinnis SebastianGER13005,5425229,00
2126Bulva FrantišekCZE1390ŠK Svitavy5,5384926,00
2222Bílek MarekCZE14212222 ŠK Polabiny, z.s.5,537,54927,25
2312Škuthan RadekCZE1504ŠK Teplice5,53746,524,50
246Rousek JanCZE1630Unichess5,536,546,526,50
2533Kabelka TomášCZE1340ŠK AD Jičín5,5364321,75
2640Orság LukášCZE1275ŠK Viktoria Žižkov5,535,54523,25
2724Leksová SoňaCZE1398ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.5,533,544,525,00
2831Kovář PavelCZE1348SK OAZA Praha5,53341,520,75
2961Gallinnis VeronikaGER11005,53239,521,00
3038Lehnert Anna-VictoriaCZE1300SK OAZA Praha539,54924,00
3134Borýsek MartinCZE1336Jevíčko537,547,521,50
3239Brož MikulášCZE1299ŠK Viktoria Žižkov53747,524,75
3341Reschel JanCZE1268ŠK DDM Třebechovice pod Orebem53746,523,50
3429Ježek StanislavCZE1380ŠK Český Brod536,546,521,50
3560Gallinnis DamianGER11005354422,50
3636Patočka DavidCZE1306ŠK Český Brod5344419,50
3762Heusler DavidCZE1100SK OAZA Praha533,54321,50
3816Medek OndřejCZE1467Unichess53342,520,00
3944Martinek LukášCZE1251SK OAZA Praha5334221,50
4030Šedý MatějCZE1360ŠK Světlá nad Sázavou532,543,519,50
4159Martinková MagdalenaCZE1119SK OAZA Praha532,54220,50
4232Hykš JanCZE1341ŠK AD Jičín531,541,518,75
4346Matej DanielCZE1249SK OAZA Praha531,540,518,50
4454Lechovský VojtěchCZE1181ŠK AD Jičín5314117,50
4555Danda MirekCZE1177Klub šachistů Říčany 1925530,53715,00
4650Ojrzyński MarceliCZE1220SK OAZA Praha529,53816,00
4735Houser MilanCZE1336SK OAZA Praha52937,517,25
4845Hroch MatějCZE1249Unichess4,536,54619,25
4951Tran Tuan AnhCZE1215ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.4,53443,518,25
5042Pechánek KryštofCZE1261ŠK Spartak Čelákovice4,5344115,75
5188Med KryštofCZE04,52633,514,00
5248Šlosar JanCZE12372222 ŠK Polabiny, z.s.4334214,00
5376Sukeník PetrCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad432,54217,00
5425Palla MarekCZE1394SK OAZA Praha43240,517,00
5527Lang ŠimonCZE1390ŠK Světlá nad Sázavou431,53914,50
5647Kořenová KarolínaCZE1239SK OAZA Praha4314013,50
5764Kořen VáclavCZE1084SK OAZA Praha4313811,00
5852Folková MarkétaCZE1190SK Petřín Plzeň430,541,513,50
5958Balcar MichalCZE1133TJ Sokol Horní Čermná430,540,513,50
6074Prokopec FilipCZE1000Sokol Mistrovice430,539,516,00
6156Reschel MatoušCZE1176ŠK DDM Třebechovice pod Orebem4304013,00
6220Hoang Mính Khán JanCZE1445SK OAZA Praha4303915,50
6367Jiránek DavidCZE1019ŠK Vinary43038,511,50
6469Dědečková AnnaCZE1000SK OAZA Praha429,53813,00
6566Houser MartinCZE1019SK OAZA Praha4293814,25
6663Dušek OndřejCZE1094Sokol Mistrovice427,53715,00
6757Balcar VojtěchCZE1173TJ Sokol Horní Čermná427,53613,00
6871Hammeršmíd VojtěchCZE1000TJ Kobylisy427,53612,50
6949Vlachynská LilianCZE1227SK OAZA Praha4263515,00
7073Ojrzynska KlaraCZE1000SK OAZA Praha424,5319,00
7175Souralová JanaCZE1000TJ Praha-Pankrác42331,512,50
7253Holub AdamCZE1184Unichess3,530,5399,75
7368Havránek PetrCZE1016ŠK Vinary3,529,538,512,25
7478Decker PaulinaGER03,52835,512,00
7570Fibigerová LucieCZE1000ŠŠPM Lipky HK3,52532,59,25
7665Bohuňovská TerezaCZE1031ŠK Svitavy3,523,530,58,75
7795Skřenek MatyášCZE03,522,5297,75
7896Souralová AlenaCZE03,52125,55,75
7986Majer JakubCZE0331,54112,00
8077Brož MatyášCZE0330,539,510,50
8185Macháček OndřejCZE0328,53711,00
8290Movsesjanová JanaCZE0328,536,510,50
8343Procházka ViktorCZE1257Sokol Nebušice32734,59,00
8498Vaněk KryštofCZE032733,510,50
8593Puritscher TomCZE0327336,50
8689Medková VeronikaCZE032633,58,00
8797Svačinová ValentýnaCZE0325,5338,50
8883Koblasa JanCZE032531,57,00
8987Martínek OndřejCZE0324,5316,75
9079Dvořáček AlbertCZE0323295,00
9194Rakintseva AnnaCZE02,521263,25
9281Henychová AdélaCZE02,52025,52,75
9380Henych RichardCZE022632,53,00
9472Hammeršmíd VáclavCZE1000TJ Kobylisy223,530,53,50
9592Puk MartinCZE0218,5231,50
9684Laue Patricia ThereseCZE01,52328,53,50
9791Prošek MichaelCZE0119,524,50,50
9882Hollan DanielCZE00,52026,50,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž