1. liga V 17/18 Poslední aktualizace09.05.2018 20:08:04, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34
Konečné pořadí po 11 kolech
Čís. | | Jméno | RtgFIDE | RtgN | Družstvo | % | Partie | Šach. | Body |
1 | FM | Goluch Piotr | 2332 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 100,0 | 3 | 4 | 3 |
2 | | Miča Marek | 2036 | 1935 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 100,0 | 2 | 7 | 2 |
3 | GM | Bulski Krzysztof | 2535 | 0 | TŽ Třinec | 100,0 | 1 | 1 | 1 |
4 | | Stonawski Igor | 1943 | 1932 | Slavoj Český Těšín | 100,0 | 1 | 7 | 1 |
5 | | Kaňák Filip | 1983 | 1950 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 100,0 | 1 | 8 | 1 |
6 | | Škola Miroslav | 2112 | 2089 | TJ Ostrava "A" | 100,0 | 1 | 8 | 1 |
7 | | Hron Robert | 2058 | 2072 | ŠK Gordic | 100,0 | 1 | 8 | 1 |
8 | GM | Krejčí Jan | 2582 | 2534 | Slavia Kroměříž | 87,5 | 4 | 1 | 3,5 |
9 | IM | Zeberski Jakub | 2337 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 87,5 | 4 | 2 | 3,5 |
10 | FM | Molenda Marcin | 2381 | 0 | Slavoj Český Těšín | 85,7 | 7 | 2 | 6 |
11 | FM | Wiewiora Eneasz | 2315 | 0 | Slavoj Český Těšín | 85,7 | 7 | 4 | 6 |
12 | | Kubík Michael | 2264 | 2268 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 83,3 | 3 | 5 | 2,5 |
13 | | Walek Petr | 2224 | 2169 | ŠK Gordic | 83,3 | 3 | 6 | 2,5 |
14 | IM | Mroziak Maciej | 2408 | 0 | Slavoj Český Těšín | 81,3 | 8 | 3 | 6,5 |
15 | | Žigo Viktor | 2270 | 2245 | ŠK Gordic | 80,0 | 10 | 7 | 8 |
16 | | Holeksa Zdeněk | 2238 | 2218 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 80,0 | 5 | 7 | 4 |
17 | FM | Motúz Karol | 2399 | 0 | Šachy Hošťálková | 78,6 | 7 | 2 | 5,5 |
18 | IM | Zwardoň Vojtěch | 2409 | 2406 | ŠK Gordic | 75,0 | 10 | 1 | 7,5 |
19 | WGM | Sikorová Olga | 2197 | 2252 | TŽ Třinec | 75,0 | 10 | 7 | 7,5 |
20 | | Raszka Janusz | 2164 | 0 | Slavoj Český Těšín | 75,0 | 8 | 7 | 6 |
21 | | Dvořák Martin | 2192 | 2157 | Slavia Kroměříž | 75,0 | 8 | 7 | 6 |
22 | FM | Vrána František | 2254 | 2237 | ŠK Staré Město | 75,0 | 4 | 4 | 3 |
23 | | Kracík Tomáš | 2258 | 2234 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 75,0 | 4 | 4 | 3 |
24 | FM | Kačírek Petr | 2274 | 2279 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 75,0 | 2 | 6 | 1,5 |
25 | | Mičulka Petr | 2045 | 2026 | Lokomotiva Brno A | 75,0 | 2 | 7 | 1,5 |
26 | | Mitura Karel | 2181 | 2157 | Slavoj Český Těšín | 75,0 | 2 | 8 | 1,5 |
27 | FM | Břečka Ivan | 2330 | 2313 | TJ Ostrava "A" | 71,4 | 7 | 3 | 5 |
28 | IM | Malinovský Karel | 2481 | 2476 | Slavia Kroměříž | 68,2 | 11 | 1 | 7,5 |
29 | FM | Šklíba Martin | 2303 | 2263 | Lokomotiva Brno A | 66,7 | 9 | 2 | 6 |
30 | IM | Ponížil Cyril | 2492 | 2462 | Šachy Hošťálková | 66,7 | 6 | 1 | 4 |
31 | | Zpěváková Jana | 2106 | 2036 | ŠK Staré Město | 66,7 | 6 | 6 | 4 |
32 | GM | Babula Vlastimil | 2557 | 2548 | ŠK Staré Město | 66,7 | 3 | 1 | 2 |
33 | | Weissmann Lukáš | 2151 | 2156 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 66,7 | 3 | 6 | 2 |
34 | CM | Stalmach Richard | 1979 | 1956 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 66,7 | 3 | 7 | 2 |
35 | | Mrkus František | 2040 | 2024 | ŠK Staré Město | 66,7 | 3 | 8 | 2 |
36 | | Mrázek Lumír | 2327 | 2281 | Slavoj Český Těšín | 65,0 | 10 | 2 | 6,5 |
37 | FM | Walek Milan | 2296 | 2258 | TŽ Třinec | 65,0 | 10 | 3 | 6,5 |
38 | | Malčánek Jan | 2134 | 2121 | Šachy Hošťálková | 65,0 | 10 | 6 | 6,5 |
39 | GM | Hába Petr | 2454 | 2442 | ŠK Gordic | 64,3 | 7 | 1 | 4,5 |
40 | | Štěpán Patrik | 2207 | 2214 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 64,3 | 7 | 5 | 4,5 |
41 | | Mitura Václav | 2185 | 2152 | Slavoj Český Těšín | 64,3 | 7 | 6 | 4,5 |
42 | IM | Vesselovsky Serguei | 2337 | 2316 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 63,6 | 11 | 3 | 7 |
43 | FM | Mudrák Josef | 2267 | 2269 | Slavia Kroměříž | 63,6 | 11 | 5 | 7 |
44 | GM | Petrík Tomáš | 2470 | 0 | TŽ Třinec | 62,5 | 4 | 1 | 2,5 |
45 | GM | Cvek Robert | 2505 | 2502 | Slavia Kroměříž | 62,5 | 4 | 2 | 2,5 |
46 | | Dobeš Vojtěch | 2213 | 2210 | ŠK Staré Město | 62,5 | 4 | 4 | 2,5 |
47 | | Pánis Radim | 2074 | 0 | KVS Ekodivize Opava | 60,0 | 5 | 6 | 3 |
48 | | Pilch Roman | 2143 | 2123 | TŽ Třinec | 60,0 | 5 | 7 | 3 |
49 | FM | Havelka Josef | 2340 | 2329 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 59,1 | 11 | 1 | 6,5 |
50 | FM | Malík Jan | 2284 | 2249 | TJ Ostrava "A" | 59,1 | 11 | 2 | 6,5 |
51 | | Gibiec Ernest | 2182 | 2138 | Slavoj Český Těšín | 59,1 | 11 | 6 | 6,5 |
52 | | Hladík Oto | 2168 | 2176 | TJ Ostrava "A" | 59,1 | 11 | 7 | 6,5 |
53 | WIM | Miturová Magdaléna | 2217 | 2215 | Slavoj Český Těšín | 58,3 | 6 | 4 | 3,5 |
54 | | Szotkowski Jakub | 2342 | 2344 | TŽ Třinec | 57,1 | 7 | 1 | 4 |
55 | | Karásek Lukáš | 2293 | 2268 | ŠK Gordic | 57,1 | 7 | 3 | 4 |
56 | | Skalský Alexandr | 2207 | 2029 | ŠK Staré Město | 57,1 | 7 | 6 | 4 |
57 | IM | Sosna Jan | 2350 | 2295 | ŠK Staré Město | 56,3 | 8 | 2 | 4,5 |
58 | | Kožúšek Daniel | 2297 | 2284 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 56,3 | 8 | 3 | 4,5 |
59 | | Novosadová Kristýna | 2240 | 2216 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 56,3 | 8 | 4 | 4,5 |
60 | WGM | Kulovaná Eva | 2172 | 2183 | Lokomotiva Brno A | 55,6 | 9 | 3 | 5 |
61 | | Bednařík Josef | 2111 | 2102 | Šachy Hošťálková | 55,6 | 9 | 5 | 5 |
62 | | Kapusta Petr | 2134 | 2111 | Slavia Kroměříž | 55,6 | 9 | 7 | 5 |
63 | IM | Kaňovský David | 2407 | 2398 | ŠK Staré Město | 55,0 | 10 | 1 | 5,5 |
64 | | Krejča Jakub | 2117 | 2112 | Šachy Hošťálková | 55,0 | 10 | 4 | 5,5 |
65 | | Kratochvíl Milan | 2215 | 2222 | Lokomotiva Brno A | 55,0 | 10 | 5 | 5,5 |
66 | FM | Cagašík Tomáš | 2193 | 2194 | Slavia Kroměříž | 55,0 | 10 | 6 | 5,5 |
67 | IM | Biolek ml. Richard | 2447 | 2457 | Agentura 64 Grygov | 54,5 | 11 | 1 | 6 |
68 | FM | Rabatin Jakub | 2289 | 2253 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 54,5 | 11 | 4 | 6 |
69 | | Fargač Martin | 2221 | 2249 | TŽ Třinec | 54,5 | 11 | 4 | 6 |
70 | | Bažant st. Petr | 2225 | 2229 | ŠK Staré Město | 54,5 | 11 | 5 | 6 |
71 | FM | Mužík Martin | 2190 | 2156 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 11 | 4 | 5,5 |
72 | | Seidl Štěpán | 2199 | 2190 | ŠK Gordic | 50,0 | 11 | 5 | 5,5 |
73 | IM | Jasný Stanislav | 2379 | 2365 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 10 | 1 | 5 |
74 | IM | Biolek st. Richard | 2407 | 2401 | Agentura 64 Grygov | 50,0 | 10 | 2 | 5 |
75 | | Sikora Jan | 2210 | 2204 | TŽ Třinec | 50,0 | 10 | 5 | 5 |
76 | | Kawulok Marek | 2162 | 2153 | Slavoj Český Těšín | 50,0 | 10 | 5 | 5 |
77 | FM | Sedláček Oldřich | 2211 | 2223 | ŠK Gordic | 50,0 | 10 | 6 | 5 |
78 | | Roubalík Jakub | 2398 | 2378 | Šachy Hošťálková | 50,0 | 8 | 1 | 4 |
79 | | Švancara Petr | 2140 | 2099 | Agentura 64 Grygov | 50,0 | 8 | 7 | 4 |
80 | | Horsák Jan | 2078 | 2090 | ŠK Staré Město | 50,0 | 8 | 7 | 4 |
81 | IM | Sabuk Piotr | 2369 | 0 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 50,0 | 7 | 1 | 3,5 |
82 | | Rakús Pavel | 2233 | 2225 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 7 | 2 | 3,5 |
83 | IM | Rojíček Vojtěch | 2387 | 2397 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 6 | 1 | 3 |
84 | FM | Piesik Piotr | 2371 | 0 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 6 | 2 | 3 |
85 | FM | Frolík Martin | 2179 | 2191 | TŽ Třinec | 50,0 | 6 | 6 | 3 |
86 | GM | Štohl Igor | 2497 | 0 | TŽ Třinec | 50,0 | 5 | 1 | 2,5 |
87 | | Premus Jan | 2082 | 2084 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 4 | 5 | 2 |
88 | | Šmajzr Martin | 2157 | 2200 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 50,0 | 3 | 6 | 1,5 |
89 | FM | Sabol Marian | 2301 | 2315 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 50,0 | 3 | 6 | 1,5 |
90 | | Krmela Aleš | 2080 | 2055 | Šachy Hošťálková | 50,0 | 3 | 8 | 1,5 |
91 | FM | Paszewski Mateusz | 2316 | 0 | Šachy Hošťálková | 50,0 | 2 | 3 | 1 |
92 | IM | Sluka Radek | 2317 | 2332 | Agentura 64 Grygov | 50,0 | 2 | 3 | 1 |
93 | | Sochor Stanislav | 2097 | 2104 | Agentura 64 Grygov | 50,0 | 2 | 6 | 1 |
94 | WFM | Kaňáková Natálie | 2249 | 2154 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 2 | 7 | 1 |
95 | | Sovadina Jiří | 1959 | 1947 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 2 | 8 | 1 |
96 | | Trapl Dalibor | 2126 | 2121 | TJ Ostrava "A" | 50,0 | 2 | 8 | 1 |
97 | | Kuboš Rostislav | 2170 | 2160 | ŠK Staré Město | 50,0 | 2 | 8 | 1 |
98 | | Pardy Martin | 2023 | 2065 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 1 | 6 | 0,5 |
99 | | Kocián Karel | 2122 | 2142 | TŽ Třinec | 50,0 | 1 | 6 | 0,5 |
100 | | Laurincová Kristýna | 1889 | 1829 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 1 | 7 | 0,5 |
101 | | Kvíčala Miroslav | 2023 | 2006 | TŽ Třinec | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
102 | | Štukner Šimon | 2164 | 2176 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
103 | | Vícha Martin | 1960 | 1981 | KVS Ekodivize Opava | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
104 | FM | Švanda Pavel | 2069 | 2082 | ŠK Gordic | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
105 | | Ježek Adam | 2018 | 2028 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
106 | | Kašík Miroslav | 1956 | 1964 | Slavia Kroměříž | 50,0 | 1 | 8 | 0,5 |
107 | IM | Neděla Vlastimil | 2307 | 2321 | TŽ Třinec | 45,5 | 11 | 3 | 5 |
108 | | Bažant ml. Petr | 2301 | 2277 | ŠK Staré Město | 45,5 | 11 | 3 | 5 |
109 | FM | Píza Vlastimil | 2232 | 2255 | ŠK Gordic | 45,5 | 11 | 3 | 5 |
110 | FM | Karlík Vladimír | 2206 | 2205 | Slavia Kroměříž | 45,5 | 11 | 4 | 5 |
111 | | Karlík Ondřej | 2165 | 2192 | Šachy Hošťálková | 45,5 | 11 | 4 | 5 |
112 | | Rambousek Jan | 2017 | 2001 | KVS Ekodivize Opava | 45,5 | 11 | 6 | 5 |
113 | | Šplíchal Stanislav | 2168 | 2169 | TJ Ostrava "A" | 45,0 | 10 | 6 | 4,5 |
114 | FM | Kratochvíl Josef | 2301 | 2258 | Lokomotiva Brno A | 43,8 | 8 | 1 | 3,5 |
115 | FM | Růžička Petr | 2215 | 2232 | TJ Ostrava "A" | 43,8 | 8 | 4 | 3,5 |
116 | FM | Ramík Zdeněk | 2167 | 2269 | Lokomotiva Brno A | 41,7 | 6 | 2 | 2,5 |
117 | | Hába Zdeněk | 2174 | 2172 | ŠK Gordic | 41,7 | 6 | 4 | 2,5 |
118 | IM | Langner Ladislav | 2398 | 2387 | Slavoj Český Těšín | 40,9 | 11 | 1 | 4,5 |
119 | | Pala Vladimír | 2237 | 2200 | Šachy Hošťálková | 40,0 | 10 | 3 | 4 |
120 | IM | Chytilek Roman | 2333 | 2335 | TŽ Třinec | 40,0 | 5 | 2 | 2 |
121 | | Kozel Jiří | 2131 | 2154 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 40,0 | 5 | 6 | 2 |
122 | | Šenkýř Martin | 2107 | 2124 | Šachy Hošťálková | 40,0 | 5 | 6 | 2 |
123 | | Šobáň Jaroslav | 2086 | 2044 | Agentura 64 Grygov | 40,0 | 5 | 7 | 2 |
124 | | Brychta David | 2150 | 2147 | ŠK Gordic | 40,0 | 5 | 7 | 2 |
125 | FM | Obšivač Josef | 2330 | 2360 | Agentura 64 Grygov | 38,9 | 9 | 2 | 3,5 |
126 | | Hošek Martin | 2145 | 2118 | Lokomotiva Brno A | 38,9 | 9 | 4 | 3,5 |
127 | FM | Zvolánek Libor | 2126 | 2123 | Agentura 64 Grygov | 38,9 | 9 | 5 | 3,5 |
128 | | Zatloukal Petr | 2069 | 2051 | Agentura 64 Grygov | 38,9 | 9 | 5 | 3,5 |
129 | | Slepov Kyryl | 2107 | 2107 | Lokomotiva Brno A | 35,7 | 7 | 6 | 2,5 |
130 | FM | Caletka Radomír | 2289 | 2334 | KVS Ekodivize Opava | 35,0 | 10 | 1 | 3,5 |
131 | | Húsek Martin | 2162 | 2154 | ŠK Staré Město | 35,0 | 10 | 2 | 3,5 |
132 | | Mrva Marek | 2178 | 2183 | TJ Ostrava "A" | 35,0 | 10 | 5 | 3,5 |
133 | FM | Koziol Kamil | 2247 | 0 | TJ Ostrava "A" | 33,3 | 9 | 2 | 3 |
134 | | Chwistek Karel | 2033 | 1991 | KVS Ekodivize Opava | 33,3 | 6 | 7 | 2 |
135 | | Pavelek Karel | 2112 | 2080 | KVS Ekodivize Opava | 33,3 | 3 | 7 | 1 |
136 | | Pavera Vít | 2006 | 1991 | KVS Ekodivize Opava | 33,3 | 3 | 7 | 1 |
137 | | Stachoň Martin | 2141 | 2176 | Slavia Kroměříž | 33,3 | 3 | 7 | 1 |
138 | | Nábělek Marek | 2234 | 2226 | KVS Ekodivize Opava | 31,8 | 11 | 2 | 3,5 |
139 | FM | Pacl Václav | 2073 | 2123 | TJ Ostrava "A" | 31,3 | 8 | 7 | 2,5 |
140 | | Záleský Karel | 2027 | 2002 | KVS Ekodivize Opava | 30,0 | 10 | 3 | 3 |
141 | | Bareš Jáchym | 1975 | 2054 | Agentura 64 Grygov | 30,0 | 5 | 7 | 1,5 |
142 | | Kratochvíl Karel | 2157 | 2152 | Lokomotiva Brno A | 28,6 | 7 | 5 | 2 |
143 | | Novotný Josef | 2015 | 2048 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 28,6 | 7 | 5 | 2 |
144 | IM | Pastirčák Milan | 2299 | 2284 | Slavia Kroměříž | 27,8 | 9 | 3 | 2,5 |
145 | IM | Klíma Lukáš | 2317 | 2277 | TJ Ostrava "A" | 27,3 | 11 | 1 | 3 |
146 | IM | Lanč Alois | 2292 | 0 | Slavia Kroměříž | 25,0 | 6 | 2 | 1,5 |
147 | | Dvořák Adam | 2188 | 2215 | Lokomotiva Brno A | 25,0 | 4 | 4 | 1 |
148 | WFM | Marečková Martina | 2127 | 2114 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 25,0 | 4 | 4 | 1 |
149 | FM | Adámek Jiří | 2343 | 2347 | KVS Ekodivize Opava | 25,0 | 2 | 2 | 0,5 |
150 | | Daniel Jiří | 1971 | 1977 | Panda Rychnov nad Kněžnou A | 25,0 | 2 | 6 | 0,5 |
Poznámka: kontumační body se nezapočítavají
|
|
|
|