Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Veletržní turnaj 2017 A

Poslední aktualizace03.09.2017 13:32:17, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDETypKlub/Místo
1Mikeš Jan339369CZE2253SK Podlužan Prušánky z.s.
2IMChudinovskikh Alexander M4106083RUS2229S
3Mészáros Luděk308153CZE2170SSokol Tábor
4Tikovský Alexandr313009CZE2168Moravská Slavia Brno
5Pokorný Petr311561CZE2160Unichess
6Zpěváková Jana334030CZE2134WŠK Staré Město
7Hošek Martin345652CZE2122Jezdci Jundrov
8Hájek Oskar374512CZE2116ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
9Romanov Sergey4114027RUS2111S
10Krejčí Petr327875CZE2077SŠK 64 Brno
11Popper Tomáš316504CZE2025Unichess
12Stehlík Jiří308323CZE1989SSokol Kolín
13Přibyl René314455CZE1988ŠK Bystrc Oilers
14Šnorek Milan307602CZE1984SŠk Lokomotiva Brno, Z.S.
15Habina Martin317659CZE1972ŠK Kuřim, z.s.
16Lička Vlastimil305944CZE1931SŠK Lokomotiva Brno, z.s.
17Zuziak Petr366080CZE1905ŠK Duras BVK
18Marša Alexandr23710209CZE1905SŠK Lokomotiva Brno, z.s.
19FMSpodný Josef307483CZE1889SŠk 64 Brno
20Macůrek Miloslav381195CZE1854ŠK Holešov
21Hrůza Dominik365661CZE1841ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
22Číhal Jan345830CZE1832Šk Kuřim, Z.S.
23Straka Vojtěch377759CZE1830DŠK Lokomotiva Brno, z.s.
24Řehůřek Karel306010CZE1826SMoravská Slavia Brno
25Pelikán Jaromír380911CZE1822ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
26Věžník Michael360287CZE1797Šk Duras Bvk
27Barák David387347CZE1785DŠK Duras BVK
28Hrdlička Vladan376566CZE1781ŠK Střelice
29Fryda Dominik374490CZE1755DŠK Lokomotiva Brno, z.s.
30Blažek Pavel320536CZE1749ŠK 64 Brno
31Glozar Petr374504CZE1740DŠK Duras BVK
32Wünsch Radek23710861CZE1734DŠK Lokomotiva Brno, z.s.
33Haupt Jaromír316075CZE1728ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
34Richterová Julie371998CZE1715WDSK Baník Ratíškovice
35Prokop Jiří376582CZE1701Moravská Slavia Brno
36Dvořáková Olga383325CZE1678WDSpartak Adamov
37Zejda Karel331660CZE1671SŠK 64 Brno
38Feldvábl Vilém339830CZE1658STJ Náměšť n/Oslavou
39Tajovský Matěj384780CZE1657DŠK Duras BVK
40Nezval Filip23709960CZE1640DŠK Duras BVK
41Vavřínková Anna372080CZE1596WDŠK Lokomotiva Brno, z.s.
42Střelec Ladislav378127CZE1551SŠK 64 Brno
43Khadash Kamil399078CZE1540DŠk Lokomotiva Brno, Z.S.
44Iván László393010CZE1482ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
45Vaculík Martin23706643CZE1400DŠK Hustopeče
46Habinová Alice392022CZE1393WDŠK Kuřim, z.s.
47Khadash Samuel399086CZE1389DŠK Lokomotiva Brno, z.s.
48Kocí Miloš393444CZE1302ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
49Tajovský Šimon392090CZE1293DŠK Kuřim, z.s.
50Richter Rudolf384470CZE1251DSK Baník Ratíškovice
51Di Liberti Ivan847127ITA0
Advertisement