TROFEUL CARPATI- Turneul B

Posledná aktualizácia 16.08.2017 18:47:48, Creator/Last Upload: romanian chess federation (licence 1)

Výber turnajaOpen, Turneul B, Tandem, 960, Echipe, Recompensa
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 4 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1IITeodorescu Luca-Nicolae1256246ROU1418Acs M.M. Mihail Marin Bucurest
2IICapragiu Matei-Stefan1258788ROU1412Ac De Sah Alfil Pitesti
3IIMarginean Bogdan-Andrei1249835ROU1397Css Targu Mures
4IISpiridon Anisia1255940ROU1375Cs Petrom Flacara Moreni
5IIEnachi Alisa-Francesca1260448ROU1328Css Targu Mures
6IFileru Maria1259300ROU1327Clubul Central De Sah Bucurest
7IIMainov Stefan-Gabriel1256807ROU1306Cs Universitar De Sah Bucurest
8ICiocan Ariana-Roxana1249770ROU1281Css Targu Mures
9IIMocan Radu-Adrian1263471ROU1273Cs Mediator Giarmata Vii
10IIDobre Daniel-Alexandru1265350ROU1263Ac De Sah Alfil Pitesti
11IISlobozeanu Ioana-Raluca1264044ROU1233Clubul Central De Sah Bucurest
12IIKocak Halil1258575ROU1207Ac De Sah Alfil Pitesti
13IINeagoe Ana-Paisia1256530ROU1140Cs Universitar Ploiesti
14IIStroia Nadina-Stefania1256998ROU1115Css Targu Mures
15IIMitrea Alexandra-Ioana1278827ROU1069Cs Juniorul Cluj
16IISpiridon Teodora1264702ROU1035Cs Petrom Flacara Moreni
17IIStanoiev Victor-Stefan1260235ROU1150Cs Universitar De Sah Bucurest
18IIIDragos Tudor1272608ROU1134Cs Sah Club Brasov
19IIIStanescu David-Stefan1264273ROU1123Clubul Central De Sah Bucurest
20IIIParaschiv Andrei (c.)1277480ROU1100Clubul Central De Sah Bucurest
21IIIMocan Dragos1263480ROU1089Cs Mediator Giarmata Vii
22IVNeblea Andrei-Luca1269437ROU1061Clubul Central De Sah Bucurest
23IVCeausescu Mihnea1269399ROU1049Cs Otopeni
24IVGazdaru Rares1278428ROU1034Cs Micul Print Braila
25FCDragos Victor1274465ROU1019Cs Sah Club Brasov
26FCGrecu Andrei-Stefan1269542ROU1019Clubul Central De Sah Bucurest
27FCParaschiv Alexandra1275976ROU1019Clubul Central De Sah Bucurest
28FCCojocaru Ioan-Alexandru1269410ROU1018Cs Micul Print Braila
29IVSlobozeanu Robert-Lucian1269453ROU1001Clubul Central De Sah Bucurest
30FCAntal Magor-Laszlo1256467ROU1001Cs Al Cn Aprily Lajos Brasov
31FCArmasu Filip1265091ROU1001Clubul Central De Sah Bucurest
32FCBaluta David-Andrei1256602ROU1001Clubul Central De Sah Bucurest
33FCBraileanu Cristina-MariaROU1001Csm Bucuresti
34FCEisler DariusROU1001Cs Logic 64 Brasov
35FCEnachi Daniela-Lorena1268937ROU1001Css Targu Mures
36FCGazdaru David1276174ROU1001Cs Micul Print Braila
37FCIonescu Erika-MariaROU1001Clubul Central De Sah Bucurest
Advertisement
Advertisement