Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

U14 15. European Union Youth Championship

Последно обновяване10.08.2017 12:39:44, Creator/Last Upload: hr. erich gigerl

Преглед на играч за BUL

BUL
СтНоNameRtgIФЕД123456789Т.Rk.RpKrtg+/-Група
5Kirilov Ivaylo1969BUL110½½0½104,512182540-55,60U 14
14Chitakova Galya1641BUL001011½104,514164240-2,80U 14
1CMPetkov Momchil1944BUL11½½½111½7,01185040-22,40U 12
24Genchev Asparuh1271BUL0010100103,023128640-59,20U 12
3WCMIvanova Dilyana1588BUL1111111119,0121364078,00U 10
24Todorova Daniela0BUL0010000001,02549800,00U 10
2Dimitrov Martin1461BUL1111111119,0120794028,40U 08
14Obesnikova Tsvetana0BUL0110010003,015105300,00U 08
3Grabcheva Natalia1599BUL1001110½04,59141240-20,00Open U 14/18

Резултати от последния кръг при BUL

Кр.МасаNo.NameФЕДRtgТ. РезултатТ. NameФЕДRtgNo.
923Huynh LaurentBEL19906 1 - 0 Kirilov IvayloBUL19695
969Ruchko DenisIRL1800 1 - 0 Chitakova GalyaBUL164114
915Stijve NielsSUI1685 ½ - ½ CMPetkov MomchilBUL19441
91016Poluektova ArinaEST1388 1 - 03 Genchev AsparuhBUL127124
912Christensen John ChristopherDEN16035 0 - 18 WCMIvanova DilyanaBUL15883
91224Todorova DanielaBUL01 0 - 13 Horn SarahAUT12708
912Dimitrov MartinBUL14618 1 - 04 Feiertag JonasAUT08
9811Klopf RichardAUT0 1 - 03 Obesnikova TsvetanaBUL014
911Meier LukasSUI19477 1 - 0 Grabcheva NataliaBUL15993

Детайли за играч BUL

Кр.СтНоNameRtgIФЕДТ.Рез.Krtg+/-
Kirilov Ivaylo 1969 BUL Rp:1825 Т. 4,5
118Shilkin Aleksei1547EST4,5w 1403,20
212Kuhar Larisa1752SLO4,0s 1408,80
32Brilej Jaka2048SLO7,5w 040-15,60
44Slaba Andrea1972SVK5,5s ½400,00
56Juravle Mihnea-Marian1931ROU6,0w ½40-2,00
67Schernthaner David1848AUT5,0s 040-26,40
78Bounlom Jannik1822SUI4,5w ½40-8,00
819Strobl Samuel1519AUT3,5s 1403,20
93Huynh Laurent1990BEL7,0s 040-18,80
Chitakova Galya 1641 BUL Rp:1642 Т. 4,5
11Malicka Maria2118POL6,5s 040-3,20
210Rosol Alexander1771AUT5,5s 040-12,80
324Jacoby Angelina1216GER1,5w 1403,20
419Strobl Samuel1519AUT3,5w 040-26,80
520Urbanc Tina1469SLO5,0s 14010,80
616Bevanda Ema1582CRO3,5s 14016,80
712Kuhar Larisa1752SLO4,0w ½406,00
818Shilkin Aleksei1547EST4,5w 14014,80
99Ruchko Denis1800IRL5,5s 040-11,60
CM Petkov Momchil 1944 BUL Rp:1850 Т. 7,0
114Weissenhofer Jonas1422LIE3,5s 1403,20
212Putar Leon1500CRO5,0w 1403,20
36Cwiek Ryszard1682POL6,5s ½40-12,80
411Matasaru Stephanie1549ROU6,0w ½40-16,80
53Kristoferitsch Daniel1743AUT6,5s ½40-10,40
67Tschopp Olivier1656SUI5,0w 1406,40
72Raats Joppe1782BEL5,5s 14011,60
88Kralj Nika1651SLO4,5w 1406,00
95Stijve Niels1685SUI6,0s ½40-12,80
Genchev Asparuh 1271 BUL Rp:1286 Т. 3,0
111Matasaru Stephanie1549ROU6,0w 040-6,80
25Stijve Niels1685SUI6,0s 040-3,20
325Aji Susanmaria0IRL2,0w 1
417Strohschneider Leon1383GER4,0s 040-14,00
526Prihodova Petra0CZE1,0w 1
64Bress Aaron1727GER4,5s 040-3,20
721Kalavala Nayana1300WLS4,0w 040-18,40
8-свободен- --- 1
916Poluektova Arina1388EST4,5s 040-13,60
WCM Ivanova Dilyana 1588 BUL Rp:2136 Т. 9,0
115Rodin Robert1150EST5,0s 1403,20
210Wendl Philipp1269AUT6,5w 1405,20
36Putar Lara1398CRO4,0s 14010,00
47Gschiel Alexander1341AUT7,5w 1407,60
55Anand Aryan1425SUI5,5s 14011,20
612Javornik Nik1221SLO4,0w 1404,00
74Shi William1453AUT5,0s 14012,80
814Cwiek Stefan1167POL5,5w 1403,20
92Christensen John Christopher1603DEN5,0s 14020,80
Todorova Daniela 0 BUL Rp:498 Т. 1,0
112Javornik Nik1221SLO4,0s 0
217Hoffmann Kay1053GER5,0w 0
3-свободен- --- 1
411Lazniewska Zofia1237POL4,5s 0
518Ahn Anastasia0BEL4,5w 0
622Mulholland Gemma0IRL2,0w 0
723Sprinar Michal0CZE4,5s 0
825Waligora Michal0LUX3,5s 0
98Horn Sarah1270AUT4,0w 0
Dimitrov Martin 1461 BUL Rp:2079 Т. 9,0
110Gut Raphael0SUI5,0w 1
29Gut Lionel0SUI4,0s 1
35Englisch Tobias1053AUT5,0w 1403,20
44Foldes Marton Gabor1069HUN7,0s 1403,20
51Guba Viktor1498AUT6,0w 14022,00
616Stoll Lucia0FRA6,0w 1
712Mattenberger Dominik0SUI6,0s 1
817Svoboda Ondrej0CZE5,0s 1
98Feiertag Jonas0AUT4,0w 1
Obesnikova Tsvetana 0 BUL Rp:1053 Т. 3,0
16Ahn Maximilian0BEL4,5s 0
2-свободен- --- 1
37Antenreiter Lena0AUT3,0w 1
41Guba Viktor1498AUT6,0s 0
515Schilay Vinzenz0GER4,0w 0
613O Laighleis Oisin0IRL1,0s 1
716Stoll Lucia0FRA6,0w 0
83Kienböck Samuel1070AUT4,0w 0
911Klopf Richard0AUT4,5s 0
Grabcheva Natalia 1599 BUL Rp:1412 Т. 4,5
115Liszka Markus0AUT4,0w 1
212Wendl Paul0AUT4,0s 0
313Karner Stefan0AUT3,5w 0
48Hanc Nejc1426SLO5,0s 14010,80
514Martetschläger Maria0AUT5,0w 1
610Raith Selina1247AUT4,0s 1404,40
74Kienböck Benjamin1580AUT7,5s 040-21,20
89Skok Amalija1418SLO5,5w ½40-9,60
91Meier Lukas1947SUI8,0s 040-4,40
Advertisement