Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

CZECH OPEN 2017 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - turnaj E Open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament

Poslední aktualizace26.07.2017 17:52:30, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Startovní pořadí družstev

Čís. DružstvoDružstvoRtg prům.
1
CZEJOLY LYSA NAD LABEM A (MCR)2447
2
SLOIMENITNI2406
3
CZEZIKUDA TURNOV A (MCR)2406
4
POLZDEROSZOWANI WISZNIA MALA2376
5
RUSTULACHESS2354
6
CZEVYSEHRAD A (MCR)2339
7
CZEFC FIRST CLASS2281
8
CZEBOZKOV2274
9
CZESK LOKOMOTIVA BRNO K (MCR)2268
10
CZEZIKUDA TURNOV B (MCR)2238
11
AUTSV STEYREGG2236
12
SVKSK MODRA2225
13
GERSG LEIPZIG2225
14
CZEMORAVSKA SLAVIA BRNO (MCR)2218
15
CZESK OAZA PRAHA A (MCR)2215
16
CZESAKAL KOZOLUPY2213
17
CZETJ SPARTA KUTNA HORA A (MCR)2211
18
CZECHESS LADY2211
19
CZEJESTE MLADSI2202
20
CZESK OAZA PRAHA JUNIORS (MCR)2193
21
CZEKRAGLOVE2192
22
CZESK LIPA A (MCR)2178
23
CZESK BOHEMIA PARDUBICE A2161
24
CZESK VYSOKE MYTO (MCR)2158
25
UKRWITH NO MERCY2147
26
CZESVAZ CESKYCH BOHEMU2146
27
CZEROSKOVA SACHOVA AKADEMIE2133
28
CZEUNICHESS BEER2132
29
CZEBOHEMIANS PRAHA (MCR)2132
30
CZEUNICHESS A (MCR)2130
31
CZECHESSBURGER 2.02130
32
CZESLAVOJ CESKY TESIN2127
33
CZEJEZDCI JUNDROV A (MCR)2115
34
CZESK ZLIN A (MCR)2106
35
CZETJ SPARTAK VLASIM (MCR)2103
36
CZEOCELOVY MLATICKY2101
37
SVKLOKOMOTIVA CAISSA A2101
38
CZEZBROJOVKA VSETIN2100
39
CZEZEBRA +42096
40
CZETJ SLAVIA HRADEC KRALOVE (MCR)2084
41
CZETJ SLOVAN HAVIROV (MCR)2083
42
CZEWALKUV PROTIGAMBIT2080
43
CZESK DECIN (MCR)2080
44
CZESOKOL MLADA BOLESLAV (MCR)2077
45
CZELYSA NAD LABEM B (MCR)2066
46
CZESK VESELI NAD LUZNICI (MCR)2063
47
CZEZIKUDA TURNOV C (MCR)2063
48
CZETJ VLCNOV (MCR)2062
49
CZEVYSEHRAD B (MCR)2056
50
CZESK 1921 ZABREH A (MCR)2050
51
CZECESKY BROD ISLANDERS2049
52
CZESACHKLUB MESTA DOBROVICE (MCR)2049
53
CZERAPID PARDUBICE (MCR)2046
54
CZEPOSTOUPKY MUFLONS2040
55
GERHAGENER SV 12026
56
CZESK LINE (MCR)2014
57
POLPOGROMCY KLAKIEROW2013
58
CZECAISSA ROZTOKY (MCR)2012
59
CZESK USTI NAD ORLICI A (MCR)2012
60
CZESK SLAVIA ORLOVA A (MCR)2010
61
CZESK USTI NAD ORLICI C (MCR)2008
62
CZETJ CHS CHOTEBOR A (MCR)2008
63
CZESOKOL DDM NYMBURK (MCR)2001
64
CZESK OAZA PRAHA C (MCR)1999
65
CZEZIKUDA TURNOV D (MCR)1988
66
CZESOKOL KOLIN (MCR)1987
67
CZEUSTECKE NADEJE1983
68
CZEPOHODARI1978
69
CZEUNICHESS C (MCR)1975
70
CZEMISI OTROCI1973
71
CZETJ ZDAR NAD SAZAVOU Z.S. A (MCR)1967
72
CZETJ STEFANYDES POLICKA (MCR)1966
73
CZESOURALOVI & SPOL1957
74
CZESK OAZA PRAHA B (MCR)1948
75
CZEPRIBRAMSKY SPOLEK 2017 A1945
76
CZECESKY LEV KOLESOVICE (MCR)1942
77
CZEVYSEHRAD C (MCR)1941
78
CZESK SLAVIA ORLOVA B (MCR)1924
79
CZETATROVACI1922
80
CZETJ HRONOV A (MCR)1902
81
CZETJ JISKRA JAROMER (MCR)1898
82
CZESK USTI NAD ORLICI D (MCR)1893
83
CZECAISSA METROPOLITAN1884
84
CZESK KURIM A (MCR)1881
85
CZEJAWA BRODCE (MCR)1878
86
GERBSV CHEMIE RADEBEUL1875
87
CZEJEZDCI JUNDROV B (MCR)1861
88
CZETJ JISKRA HORICE (MCR)1856
89
CZETJ SPARTA KUTNA HORA B (MCR)1847
90
SVKTJ MLADOST ZILINA1844
91
CZESACHOVY SPOLEK BECHYNE1837
92
GERSC 1994 OBERLAND1835
93
CZESK LOKOMOTIVA BRNO (MCR)1833
94
CZEJISKRA HERMANUV MESTEC (MCR)1830
95
CZESK BOHEMIA PARDUBICE B1825
96
CZETJ SPARTAK LETOHRAD (MCR)1811
97
SVKLOKOMOTIVA CAISSA B1810
98
CZESO HLINSKO (MCR)1807
99
CZEKS RICANY 1925 (MCR)1796
100
CZEPRIBRAMSKY SPOLEK 2017 B1796
101
CZESK GPOA ZNOJMO (MCR)1793
102
POLADOLF ANDERSSEN TEAM1768
103
CZETJ ZDAR NAD SAZAVOU Z.S. C1760
104
CZESK LIPA B (MCR)1744
105
CZETJ HRONOV B (MCR)1742
106
CZESOKOL LAZNE BOHDANEC (MCR)1738
107
CZESK USTI NAD ORLICI B (MCR)1737
108
POLWILD RATTATAS1728
109
UKRDNIPRO A1718
110
GERHAGENER SV 31709
111
GERHAGENER SV 41703
112
CZETROSKY 20171689
113
CZERYCHVALDSKY SPOLEK SACHOVY 1945 (MCR)1688
114
CZETJ ZDAR NAD SAZAVOU Z.S. B (MCR)1682
115
CZEMY FOUR ROSES1680
116
CZEKDJS SEDLCANY (MCR)1680
117
GERHAGENER SV 81679
118
CZELETUSKA1671
119
CZESK 1921 ZABREH B (MCR)1656
120
GERHAGENER SV 21650
121
CZESK OAZA PRAHA D (MCR)1616
122
CZESK ZLIN B (MCR)1616
123
GERHAGENER SV 51597
124
CZE2222 SK POLABINY (MCR)1490
125
CZESK SVETLA NAD SAZAVOU A (MCR)1388
126
GERHAGENER SV 71352
127
GERHAGENER SV 61323
128
CZESK SVETLA NAD SAZAVOU B (MCR)1289
129
CZESK ORTEX HRADEC KRALOVE (MCR)1217
130
UKRCHEMPION DNEPR1043
131
UKRDNIPRO B1000