Logged on: Gast
Servertime 24.04.2024 13:00:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Bakı 2 № İOEUGŞİM Yay Kuboku 2017 - yay tətili günlərində təsnifat turniri - I - dərəcə almaq uğrunda B qrupu 04 - 12 iyul 2017
Останнє оновлення12.07.2017 13:58:20, Автор /Останнє завантаження: Ilgar Bajarani
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Allahverdiyev Hüseyn
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
2
Ağayev Mircahad
AZE
1800
E L F İ M
3
Baloğlanov Fərid
AZE
1800
E L F İ M
4
Bayramlı Vəli
AZE
1800
Fərdi
5
Bayramzadə Namiq
AZE
1800
1 № İOEUGŞDİM
6
Bağırov Murad
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
7
Güləliyev Aqil
AZE
1800
Salyan
8
Hacızadə Bahar
AZE
1700
E L F İ M
9
Hacızadə Hüseyn
AZE
1800
E L F İ M
10
Hüseynzadə Əliqismət
AZE
1800
Neftçi
11
Həşimov Əhmədağa
AZE
1800
HİRŞDK
12
Mirağayev Mirağa
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
13
Musayev Kamran
AZE
1800
R Ş K
14
Məhərrəmzadə Həmid
AZE
1800
Suraxanı G. E.
15
Məmmədova Nuray
AZE
1700
3 № UGİM
16
Naumetov Timur
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
17
Nağızadə Cahangir
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
18
Nurməmmədli Səid
AZE
1800
HİRŞDK
19
Ostroumov Eqor
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
20
Poladov Əli
AZE
1800
1 № İOEUGŞDİM
21
Qarayev Hüseyn
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
22
Quliyev İsa
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
23
Quliyev İzzət
AZE
1800
Neftçi
24
Qurbanlı Uğur
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
25
Rüstəmli Ramin
AZE
1800
Neftçi
26
Rəhimli Ayxan
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
27
Rəhimov Tofiq
AZE
1800
Sərhədçi
28
Sayılov Emil
AZE
1800
E L F İ M
29
Seyfətdinov Rauf
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
30
Səlimli Arzu
AZE
1700
1 № İOEUGŞDİM
31
Səlimli İsmət
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
32
Səlimov Murad
AZE
1800
R Ş M
33
Talıblı Talıb
AZE
1800
HİRŞDK
34
Turablı Cəlil
AZE
1800
Neftçi
35
Xudiyeva Selcan
AZE
1700
HİRŞDK
36
Xəlilzadə Murad
AZE
1800
R Ş M
37
Yaqubzadə Fərhad
AZE
1800
2 № İOEUGŞİM
38
Zərbəliyev Cəbrail
AZE
1800
Neftçi
39
Şıxməmmədli Sahib
AZE
1800
Neftçi
40
Əhmədzadə Hüseyn
AZE
1800
Sumqayıt
41
Əsgərli Aqil
AZE
1800
1 № İOEUGŞDİM
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use