Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Karviná 2017

Poslední aktualizace09.07.2017 14:17:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 69

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMKislinsky Alexey14108801CZE2479SK Slavia Orlová
2IMMroziak Maciej1139665POL2401
3IMZwardoň Vojtěch325511CZE2397Beskydská šachová škola z.s.
4FMSobek Jaroslav301388CZE2261ŠK Karviná o.s.
5Czerw Dawid1145746POL2237
6IMJaworski Miroslaw1101579POL2228
7FMZabystrzan Pavel301337CZE2190SK Slavia Orlová
8Tomaszewski Kacper1127373POL2182
9FMShilov Sergej14101505UKR2162
10Kolář Stanislav310964CZE2156ŠK Šenov
11Raszka Janusz1102478POL2142
12Matejov Anton14905159SVK2085
13Orzechowski Jacek1101951POL2082
14Zimniok Lubomír307343CZE2075ŠK Karviná o.s.
15Drozniak Stanislaw1188895POL2062
16Lojek Marek358649CZE2046SK Slavia Orlová
17Kozelský Marek382833CZE1999ŠK Šenov
18Cieslak Wiktoria1160036POL1995
19Stehlík Jiří308323CZE1989Sokol Kolín
20Szotek Josef307408CZE1967ŠK Karviná o.s.
21Šrámek Vojtěch358681CZE1939SK Slavia Orlová
22Gawlas Roman351652CZE1903SK Řetězárna
23Polczyk Mikolaj1183494POL1900
24Maroszczyk Wieslaw312096CZE1890TŽ Třinec
25Fritz Antoni1169327POL1860
26Horváth Tomáš358630CZE1833SK Slavia Orlová
27Zimniok Zdeněk313831CZE1818ŠK Karviná o.s.
28Broda Michal322431CZE1814ŠK Karviná o.s.
29Kolek Josef305863CZE1801TJ Slovan Ivančice
30Bíža Miroslav385204CZE1801Tatra Kopřivnice
31Ochmyt Jakub358657CZE1793SK Slavia Orlová
32Krampol Vladimír344311CZE1773SK Stonava
33Hanák Tomáš358070CZE1771Rychvaldský spolek šachový 1945
34Petrov Nikolaj358290CZE1771ŠK Šenov
35Nešpor Ivan358274CZE1754ŠK Šenov
36Repák Jan358371CZE1752TJ Ostrava
37Chrobak Piotr1109278POL1750
38Adamczyk Piotr1174312POL1748
39Szneider Kazimierz1120743POL1729
40Adamczyk Zuzanna1187570POL1705
41Gruszka Aleš360066CZE1667SK Slavia Orlová
42Krajčovič Filip315338CZE1657ŠK Karviná o.s.
43Panek Bartosz1198220POL1656
44Kordela Monika1161547POL1638
45Pilch David358665CZE1630
46Kočí Tomáš375314CZE1626ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
47Olešňan Ervín337757CZE1604ŠK Inter-Petrovice
48Oleksy Krzysztof1194879POL1598
49Diviš Jan334855CZE1597ŠK Petřvald u NJ
50Stetz Jan320412CZE1550ŠK Karviná o.s.
51Suchanek Paulina1160133POL1530
52Lipus Drahomír329312CZE1490Rychvaldský spolek šachový 1945
53Kubiniok Stanislaw1175289POL1458
54Šidelko Richard391441CZE1421ŠK Karviná o.s.
55Cieslak Jessica21819521POL1333
56Šimon David382736CZE1352Baník Havířov
57Tran Robin23714689CZE1250ŠK Karviná o.s.
58Šidelko MilanCZE0
Advertisement