Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open České Švýcarsko

Poslední aktualizace08.07.2017 14:34:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 84

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Kučera Petr333840CZE2269ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
2FMGregor Jiří304638CZE2252TJ Neratovice
3Buchcar Tomáš328421CZE2183TJ Krásná Lípa
4Janoušek Petr311634CZE2126TJ Šakal Kozolupy
5Haase Pavel360392CZE2103ŠK PORG Praha
6Cakl Zdeněk317900CZE2086TJ Desko Liberec
7Dalecký Břetislav309222CZE2069ŠK Česká Lípa
8Valeš Václav315680CZE2058SK Děčín
9Viták Jiří358959CZE2034TJ Desko Liberec
10Průdek Jiří327310CZE2011TJ Krásná Lípa
11Bach Ulf-Gunter24603384GER1988TSV Grossschönau
12Třešňák Filip333905CZE1959TJ Krásná Lípa
13Sýkora Marek365491CZE1959TJ Desko Liberec
14Hozda David321516CZE1939SK Šachy Chlumec
15Kučera Jaroslav330442CZE1937TJ Desko Liberec
16Pajerský Michal333875CZE1931TJ Desko Liberec
17Dreyer Eduard24666351GER1926SV Löbau
18Picek Miroslav325198CZE1924TJ Neratovice
19Hejduk Miroslav345032CZE1898TJ Desko Liberec
20Neumann Filip375640CZE1879SK Slavia Orlová
21Štefanik Oldřich327336CZE1869TJ Krásná Lípa
22Paulus Václav383970CZE18211. Novoborský ŠK
23Princ Jiří344214CZE1821TJ Krásná Lípa
24Hloušek Zdeněk343951CZE1772ŠK Slavie Děčín
25Czarniecka Aleksandra1194933POL1761
26Žítek Jiří382612CZE1743TJ Lokomotiva Liberec
27Hradecký Ondřej350338CZE1730TJ Desko Liberec
28Pop Tomáš365424CZE1634TJ Desko Liberec
29Werner Roman344265CZE1624ŠK Dopravní podnik Praha
30Hrdina Stanislav344206CZE1608ŠK MOSAD Česká Kamenice
31Hellinger Jan343943CZE1594ŠK Slavie Děčín
32Habenicht Martin23709553CZE15781. Novoborský ŠK
33Rous Tomáš23709618CZE1484TJ Desko Liberec
34Hurtík Matěj397997CZE14291. Novoborský ŠK
35Sivák Lukáš398020CZE1423TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
36Papoušek Michal398012CZE14031. Novoborský ŠK
37Přenosil Julián374121CZE13811. Novoborský ŠK
38Podzimek Adam376299CZE1366TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
39Hauser Matthias397989CZE1360TJ Desko Liberec
40Hušková Agáta376280CZE1344TJ Desko Liberec
41Brůna Matouš23709545CZE1336TJ Desko Liberec
42Podrazký Jan391727CZE1257TJ Jiskra Tanvald
43Kačmar Pavel23709570CZE1137ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
44Fotr MichalCZE1250TJ Desko Liberec
45Halama Tomáš397970CZE1250TJ Desko Liberec
46Rýgl Jakub23709626CZE1250TJ Desko Liberec
47Macháček JanCZE1245TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
48Adámek Jiří397962CZE11111. Novoborský ŠK
49Blažek MatějCZE1100TJ Desko Liberec
50Blažek TomášCZE1100TJ Desko Liberec
51Doležal Eduard23709987CZE1089TJ Krásná Lípa
52Janoušková Adéla23709804CZE1073ŠK Líně
53Müller DavidCZE1058TJ Desko Liberec
54Jeřábek David23709561CZE1000TJ Desko Liberec
55Křelina David23709600CZE1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
56Oppítz TomášCZE1000TJ Krásná Lípa