Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 13 godina -

Zadnja izmjena22.06.2017 12:11:07, Creator/Last Upload: im-ia nenad doric

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgIRtgNKlub/Grad TB1  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
137IIIJurakić LukasCRO01889ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod7,541,052,597,5
21IDabić StjepanCRO18912067ŠK Sladorana, Županja7,040,552,086,56,76-0,2640-10,4
37IIIMaravić IvanCRO16501803ŠK Odra, Odra-Novi Zagreb7,039,551,075,54,251,254050,0
49IIIKarlušić LukaCRO16201869ŠK Caissa (rad s mladima), Zagreb7,037,548,5975,941,064042,4
53IHajpek ErikCRO17721996ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod6,039,049,085,55,92-0,4240-16,8
65IILjubičić MarioCRO16651881Šk Casper, Zadar6,038,050,0864,951,054042,0
724IVPahljina IvoCRO14001751ŠK Pula, Pula6,037,047,0852,342,6640106,4
831IIICajner LukasCRO12711799ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete6,035,545,0641,022,9840119,2
94IITrošelj IvanCRO16981907AŠK Junior, Rijeka6,035,044,5856,35-1,3540-54,0
1013IIIDenić MarinCRO15241847ŠK Mornar, Split6,031,540,0745,00-1,0040-40,0
116IIIMudrinić AleksandarCRO16551852ŠK Trpinja, Trpinja5,536,047,085,56,44-0,9440-37,6
122IMažuran GabrijelCRO18022022ŠK Liburnija, Rijeka5,536,047,0645,13-1,1340-45,2
1312IIIOrač DavidCRO15281893ŠK Vrustun 1252, Vurnovec5,534,044,574,54,71-0,2140-8,4
1423IVVraneša IvanCRO14081757ŠK Odra, Odra-Novi Zagreb5,534,042,084,52,452,054082,0
1519IVPranić LukaCRO14331789ŠK Caissa (rad s mladima), Zagreb5,532,040,573,53,370,13405,2
1632IVArnold JanCRO12361730ŠK Jelsa, Jelsa5,039,550,0951,293,7140148,4
1721VKMatošin JuricaCRO14211643ŠK Primošten, Primošten5,038,549,0732,240,764030,4
1810IIIVukojević ToniCRO15861763ŠK Sladorana, Županja5,035,545,0633,68-0,6840-27,2
198IIDamjanović StjepanCRO16391927ŠK Amater, Strizivojna5,035,045,0846,18-2,1840-87,2
2038IIIDumančić ŠimunCRO01855ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete5,035,045,095
2117IIIPetričević MateoCRO14971818ŠKD Hvar, Hvar5,033,042,0522,66-0,6640-26,4
2226IIINovosel LovroCRO13961883ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja5,032,542,0632,110,894035,6
2311IIPutar LeonCRO15541846ŠK Brestje, Sesvete5,031,040,0745,36-1,3640-54,4
2427IVPeruško NikoCRO13881753ŠK Pula, Pula4,536,042,083,52,131,374054,8
2518IIKasun RokoCRO14411910ŠK Goran, Vrbovsko4,535,046,072,52,95-0,4540-18,0
2616IIITopalić FranCRO15001877ŠK ETF-Osijek, Osijek4,534,045,073,54,18-0,6840-27,2
2720IVMijić KarloCRO14281713Šk Casper, Zadar4,532,042,0511,81-0,8140-32,4
2825IVLešić KrešimirCRO13991767ŠK Sladorana, Županja4,532,041,072,53,63-1,1340-45,2
2939IVKinkela MarinCRO01761ŠK Novi Zagreb, Zagreb4,531,040,083,5
3029IVLešić KrunoslavCRO13641782ŠK Sladorana, Županja4,531,038,5511,71-0,7140-28,4
3114IICar FilipCRO15181909Šk Ban Jelačić, Zaprešić4,530,040,552,52,300,20408,0
3234IVTomrlin LukaCRO12001796ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac4,530,040,041,50,530,974038,8
3322IVViduka KristijanCRO14161721Šk Casper, Zadar4,033,043,5511,86-0,8640-34,4
3428IVKrušlin KarloCRO13771715HAŠK Mladost, Zagreb4,033,043,0611,66-0,6640-26,4
3535IVMarković MarkoCRO11761679ŠK Amater, Strizivojna4,030,038,5621,240,764030,4
3645VKDelić MateoCRO01647ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi4,029,537,072
3736IVOrač LeoCRO11531767ŠK Vrustun 1252, Vurnovec4,028,538,5610,840,16406,4
3815IIIKoštić JosipCRO15181819ŠŠK Podravka, Koprivnica3,531,539,561,54,18-2,6840-107,2
3942VKCecić-Sule BrunoCRO01674ŠK Mornar, Split3,530,040,051,5
4033VKBralić LukaCRO12361673ŠK Goran, Bibinje3,529,537,0501,24-1,2440-49,6
4143VKLujić LucijanCRO01668ŠK Bjelovar, Bjelovar3,528,034,061,5
4253VKUjević IvanCRO01600ŠK Mornar, Split3,526,033,061
4352VKSedlaček DorijanCRO01600ŠK Stari Graničar, Cirkvena3,526,032,530
4448VKCvetković ErikCRO01600ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja3,525,031,030
4541VKDomović OgnjenCRO01679ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac3,524,029,530,5
4649VKIvić JosipCRO01600ŠK Sljeme-Agroproteinka, Sesvete3,524,028,550
4746VKMilošević ArianCRO01643ŠK Bjelovar, Bjelovar3,027,035,061
4840IVBalala MatkoCRO01703ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac3,024,530,510
4951VKPlašć RokoCRO01600ŠK Bjelovar, Bjelovar3,021,527,530,5
5047VKRuk RobertCRO01615ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja3,021,526,040
5130VKŠvabenic StjepanCRO12721651HAŠK Mladost, Zagreb2,528,537,5300,59-0,5940-23,6
5244VKAntolović MichaelCRO01661ŠK Polet, Buševec2,527,535,550
5350VKKonjarek LukaCRO01600ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac2,022,528,020
5454VKŠajnić LovroCRO01600ŠK Zagreb, Zagreb0,023,029,510

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)