Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:21:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Turnaj v rapidsachu Bobycentrum - prosinec 2009
Poslední aktualizace20.12.2009 18:33:18, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
1
FM
Jurka Miroslav
CZE
2309
SK Duras BVK Brno
2
Urbanec Ladislav
CZE
2283
nereg.
3
Mlynek Petr
CZE
2209
SK Duras BVK Brno
4
Cip Dalibor
CZE
2182
Orel Orechov
5
Kratochvil Karel
CZE
2151
SK Lokomotiva Brno
6
Pakosta Miroslav
CZE
2131
SK Lokomotiva Brno
7
Vesely Jaromir
CZE
2069
SK Lokomotiva Brno
8
Sipek Michal
CZE
2032
SK Lokomotiva Brno
9
Kalendovsky Jan
CZE
2028
SK Lokomotiva Brno
10
Stanek Stanislav
CZE
2008
Podhradni Lhota
11
Uhmann Jan
CZE
1969
SK Lokomotiva Brno
12
Vavrinek Tomas
CZE
1914
MSA Dolni Benesov
13
Zejda Karel
CZE
1882
SK 64 Brno
14
Hubeny Pavel
CZE
1849
Makkabi Boskovice
15
Matzner Radomil
CZE
1846
Individualni clen
16
Zitny Petr
CZE
1830
SK Lokomotiva Brno
17
Kosik Zbynek
CZE
1792
SK Lokomotiva Brno
18
Gajdos Daniel
CZE
1760
Jevicko
19
Bohacek Milan
CZE
1759
Makkabi Boskovice
20
Rehurek Jiri
CZE
1743
SK Bystrc Oilers
21
Hladky Milan
CZE
1689
SK Lokomotiva Brno
22
Bajcar Tomas
CZE
1655
SK Lokomotiva Brno
23
Eichler Bretislav
CZE
1628
SK Lokomotiva Brno
24
Glacner Karel
CZE
1597
SK Bystrc Oilers
25
Hala Pavel
CZE
1585
SK Lokomotiva Brno
26
Koukolik Antonin
CZE
1563
SK Lokomotiva Brno
27
Sehlyanyk Ivan
CZE
1552
Sk Sternberk
28
Kandalec Stefan
CZE
1509
SK Lokomotiva Brno
29
Suchomel Jiri
CZE
1398
SK Lokomotiva Brno
30
Brda Vlastimil
CZE
1311
Makkabi Boskovice
31
Horacek Petr
CZE
1250
SK Kocianka Brno
32
Karpilovsky Mark
CZE
1250
SK Duras BVK Brno
33
Nemec Jakub
CZE
1100
Jiskra Otrokovice
34
Vavrinkova Eliska
CZE
1100
SK Lokomotiva Brno
35
Zitny Michal
CZE
1100
SK Lokomotiva Brno
36
Blata ml. Frantisek
CZE
1000
SK Lokomotiva Brno
37
Blata st. Frantisek
CZE
1000
nereg.
38
Byelikov Vitaliy
CZE
1000
nereg.
39
Seranek Lukas
CZE
1000
nereg.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž