Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  17. BŠŠ Frýdek-Místek "A" (Rtg prům.:1205, PH 1: 999 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Matusík Ondřej1264CZE448271101000014,091238
2Šigut Ondřej1145CZE444411101100116,091111

Info o hráči

Matusík Ondřej 1264 CZE Rp:1154
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
111Andrle Filip1000CZE4,5w 11
219Lichnovský Jan1000CZE4,5s 11
391Day Tobiáš1443CZE8,0w 01
4101Kovařík Vít1000CZE4,0s 11
575Brožka Karel1738CZE7,5w 01
649Nejedlý Radek1352CZE5,5w 01
765Šetina Václav1259CZE7,0s 01
837Jaššo Matěj1303CZE6,0s 01
947Čech Zbyněk1043CZE4,0w 11
Šigut Ondřej 1145 CZE Rp:1224
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
112Cihlář Eduard1077CZE4,5s 12
220Matusík Petr1000CZE4,0w 12
392Spousta Vojtěch1311CZE5,5s 02
4102Vondra Filip1000CZE3,0w 12
576Šlosar Jan1147CZE5,5s 12
650Jun Robert1368CZE6,0s 02
766Kraus Viktor1000CZE4,0w 02
838Ziakas Damián1095CZE3,0w 12
948Janata Adam1000CZE4,0s 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO-33  TJ KobylisyELO2 : 0
8.1
Matusík, Ondřej
1264-
Andrle, Filip
10001 - 0
8.2
Šigut, Ondřej
1145-
Cihlář, Eduard
10771 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO0 : 2
8.1
Lichnovský, Jan
1000-
Matusík, Ondřej
12640 - 1
8.2
Matusík, Petr
1000-
Šigut, Ondřej
11450 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO-4  Unichess "A"ELO0 : 2
2.1
Matusík, Ondřej
1264-
Day, Tobiáš
14430 - 1
2.2
Šigut, Ondřej
1145-
Spousta, Vojtěch
13110 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.51  Vi-Fi Gambit JihlavaELO-9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO0 : 2
7.1
Kovařík, Vít
1000-
Matusík, Ondřej
12640 - 1
7.2
Vondra, Filip
1000-
Šigut, Ondřej
11450 - 1
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO-2  2222 ŠK Polabiny "A"ELO1 : 1
5.1
Matusík, Ondřej
1264-
Brožka, Karel
17380 - 1
5.2
Šigut, Ondřej
1145-
Šlosar, Jan
11471 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO-5  TJ CHS Chotěboř "A"ELO0 : 2
4.1
Matusík, Ondřej
1264-
Nejedlý, Radek
13520 - 1
4.2
Šigut, Ondřej
1145-
Jun, Robert
13680 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.14  ŠK Kuřim "B"ELO-9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO2 : 0
8.1
Šetina, Václav
1259-
Matusík, Ondřej
12641 - 0
8.2
Kraus, Viktor
1000-
Šigut, Ondřej
11451 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.11  TJ Město Albrechtice "A"ELO-9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO1 : 1
13.1
Jaššo, Matěj
1303-
Matusík, Ondřej
12641 - 0
13.2
Ziakas, Damián
1095-
Šigut, Ondřej
11450 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO-36  ŠK Světlá nad Sázavou (mimo soutěž)ELO2 : 0
13.1
Matusík, Ondřej
1264-
Čech, Zbyněk
10431 - 0
13.2
Šigut, Ondřej
1145-
Janata, Adam
10001 - 0