Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  48. TJ CHS Chotěboř "D" (Rtg prům.:1000, PH 1: 999 / PH 2: 4,5)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Zmek Michal1000CZE47112000100001,081013
2Pleskačová Marta1000CZE455420000½0011,581034

Info o hráči

Zmek Michal 1000 CZE Rp:691
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
161Dušánek Michal1100CZE5,5w 01
211Andrle Filip1000CZE4,5s 01
39Poljak Kristian1000CZE5,5w 01
489Baláž Viktor1000CZE0,0s 11
687Voříšek Jan1000CZE3,0w 01
713Šťastná Lenka1000CZE2,0s 01
869Bouška Jonáš1000CZE2,0w 01
953Nováček Jakub1000CZE3,5s 01
Pleskačová Marta 1000 CZE Rp:783
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
162Krautschneider Daniel Jan1025CZE3,0s 02
212Cihlář Eduard1077CZE4,5w 02
310Březíková Beáta1087CZE4,0s 02
490Martiník David1079CZE3,0w 02
688Morávek Petr1000CZE1,5s ½2
714Zeman Tomáš Mathias1000CZE3,5w 02
870Bouška Jiří1000CZE6,0s 02
954Pertl Jakub1000CZE1,5w 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO-23  Region PandaELO0 : 2
23.1
Zmek, Michal
1000-
Dušánek, Michal
11000 - 1
23.2
Pleskačová, Marta
1000-
Krautschneider, Daniel Jan
10250 - 1
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.33  TJ KobylisyELO-48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO2 : 0
25.1
Andrle, Filip
1000-
Zmek, Michal
10001 - 0
25.2
Cihlář, Eduard
1077-
Pleskačová, Marta
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO-29  ŠK VinaryELO0 : 2
25.1
Zmek, Michal
1000-
Poljak, Kristian
10000 - 1
25.2
Pleskačová, Marta
1000-
Březíková, Beáta
10870 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.31  Černí koně (mimo soutěž)ELO-48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO1 : 1
25.1
Baláž, Viktor
1000-
Zmek, Michal
10000 - 1
25.2
Martiník, David
1079-
Pleskačová, Marta
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO-45  ŠK ORTEX Hradec Králové "B"ELO½ :1½
25.1
Zmek, Michal
1000-
Voříšek, Jan
10000 - 1
25.2
Pleskačová, Marta
1000-
Morávek, Petr
1000½ - ½
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.49  TJ Spartak Vlašim "2"ELO-48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO2 : 0
25.1
Šťastná, Lenka
1000-
Zmek, Michal
10001 - 0
25.2
Zeman, Tomáš Mathias
1000-
Pleskačová, Marta
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO-46  ŠO HlinskoELO0 : 2
25.1
Zmek, Michal
1000-
Bouška, Jonáš
10000 - 1
25.2
Pleskačová, Marta
1000-
Bouška, Jiří
10000 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.47  TJ CHS Chotěboř "C"ELO-48  TJ CHS Chotěboř "D"ELO1 : 1
24.1
Nováček, Jakub
1000-
Zmek, Michal
10001 - 0
24.2
Pertl, Jakub
1000-
Pleskačová, Marta
10000 - 1