Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  38. ŠACHklub Tábor "B" (Rtg prům.:1000, PH 1: 999 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Martinkovic Adam1000CZE457570100111004,091085
2Pecová Melisa1000CZE457600010010114,091023

Info o hráči

Martinkovic Adam 1000 CZE Rp:1030
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
159Svoboda Ondřej1212CZE5,0s 01
227Štanderová Natálie1100CZE2,5w 11
351Jun Rostislav1024CZE5,5s 01
467Ševčík Pavel1126CZE4,5w 01
541Bernáth Jakub1100CZE1,0w 11
689Baláž Viktor1000CZE0,0s 11
747Čech Zbyněk1043CZE4,0w 11
871Holásek Tomáš1160CZE4,5s 01
95Bican Vojtěch1000CZE5,0s 01
Pecová Melisa 1000 CZE Rp:980
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
160Vondruška Viktor1000CZE3,5w 02
228Zeman Daniel Nikolas1000CZE4,5s 02
352Zmek Jaroslav1035CZE1,0w 12
468Havel Tomáš1091CZE5,0s 02
542Žoudlíková Veronika1000CZE3,0s 02
690Martiník David1079CZE3,0w 12
748Janata Adam1000CZE4,0s 02
872Černý David1000CZE2,0w 12
96Nezbeda Jakub1000CZE1,0w 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.18  ŠŠPM Lipky Hradec KrálovéELO-43  ŠACHklub Tábor "B"ELO2 : 0
18.1
Svoboda, Ondřej
1212-
Martinkovic, Adam
10001 - 0
18.2
Vondruška, Viktor
1000-
Pecová, Melisa
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.43  ŠACHklub Tábor "B"ELO-28  TJ Spartak Vlašim "1"ELO1 : 1
21.1
Martinkovic, Adam
1000-
Štanderová, Natálie
11001 - 0
21.2
Pecová, Melisa
1000-
Zeman, Daniel Nikolas
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.34  TJ CHS Chotěboř "B"ELO-43  ŠACHklub Tábor "B"ELO1 : 1
22.1
Jun, Rostislav
1024-
Martinkovic, Adam
10001 - 0
22.2
Zmek, Jaroslav
1035-
Pecová, Melisa
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.43  ŠACHklub Tábor "B"ELO-15  ŠK Kuřim "A"ELO0 : 2
20.1
Martinkovic, Adam
1000-
Ševčík, Pavel
11260 - 1
20.2
Pecová, Melisa
1000-
Havel, Tomáš
10910 - 1
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.43  ŠACHklub Tábor "B"ELO-26  TJ Kavalier SázavaELO1 : 1
23.1
Martinkovic, Adam
1000-
Bernáth, Jakub
11001 - 0
23.2
Pecová, Melisa
1000-
Žoudlíková, Veronika
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.31  Černí koně (mimo soutěž)ELO-43  ŠACHklub Tábor "B"ELO0 : 2
24.1
Baláž, Viktor
1000-
Martinkovic, Adam
10000 - 1
24.2
Martiník, David
1079-
Pecová, Melisa
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.43  ŠACHklub Tábor "B"ELO-36  ŠK Světlá nad Sázavou (mimo soutěž)ELO1 : 1
19.1
Martinkovic, Adam
1000-
Čech, Zbyněk
10431 - 0
19.2
Pecová, Melisa
1000-
Janata, Adam
10000 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.21  Ústí n/O + Hlinsko (mimo soutěž)ELO-43  ŠACHklub Tábor "B"ELO1 : 1
20.1
Holásek, Tomáš
1160-
Martinkovic, Adam
10001 - 0
20.2
Černý, David
1000-
Pecová, Melisa
10000 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.42  ŠACHklub Tábor "A"ELO-43  ŠACHklub Tábor "B"ELO1 : 1
19.1
Bican, Vojtěch
1000-
Martinkovic, Adam
10001 - 0
19.2
Nezbeda, Jakub
1000-
Pecová, Melisa
10000 - 1