Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  30. BŠŠ Frýdek-Místek "C" (Rtg prům.:1000, PH 1: 999 / PH 2: 8,5)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Lichnovský Jan1000CZE46834+0½0110014,591121
2Matusík Petr1000CZE46838+001001014,091041

Info o hráči

Lichnovský Jan 1000 CZE Rp:1071
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
165Šetina Václav1259CZE7,0- 1K1
215Matusík Ondřej1264CZE4,0w 01
345Fencl Vítek1130CZE4,5s ½1
443Fořt Hugo1081CZE4,5w 01
563Sadílek Filip1100CZE4,0s 11
659Svoboda Ondřej1212CZE5,0w 11
751Jun Rostislav1024CZE5,5s 01
811Andrle Filip1000CZE4,5s 01
971Holásek Tomáš1160CZE4,5w 11
Matusík Petr 1000 CZE Rp:954
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
166Kraus Viktor1000CZE4,0- 1K2
216Šigut Ondřej1145CZE6,0s 02
346Koumar Tomáš1069CZE6,0w 02
444Levínský Jonatan1000CZE4,0s 12
564Lána Vincent1000CZE3,5w 02
660Vondruška Viktor1000CZE3,5s 02
752Zmek Jaroslav1035CZE1,0w 12
812Cihlář Eduard1077CZE4,5w 02
972Černý David1000CZE2,0s 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.14  ŠK Kuřim "B"ELO-39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO0 : 2
14.1
Šetina, Václav
1259-
Lichnovský, Jan
1000- - +
14.2
Kraus, Viktor
1000-
Matusík, Petr
1000- - +
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-9  BŠŠ Frýdek-Místek "A"ELO0 : 2
8.1
Lichnovský, Jan
1000-
Matusík, Ondřej
12640 - 1
8.2
Matusík, Petr
1000-
Šigut, Ondřej
11450 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.20  ŠK Jiskra Havlíčkův BrodELO-39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO1½: ½
12.1
Fencl, Vítek
1130-
Lichnovský, Jan
1000½ - ½
12.2
Koumar, Tomáš
1069-
Matusík, Petr
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO1 : 1
18.1
Lichnovský, Jan
1000-
Fořt, Hugo
10810 - 1
18.2
Matusík, Petr
1000-
Levínský, Jonatan
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.27  TJ LanškrounELO-39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO1 : 1
19.1
Sadílek, Filip
1100-
Lichnovský, Jan
10000 - 1
19.2
Lána, Vincent
1000-
Matusík, Petr
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-18  ŠŠPM Lipky Hradec KrálovéELO1 : 1
16.1
Lichnovský, Jan
1000-
Svoboda, Ondřej
12121 - 0
16.2
Matusík, Petr
1000-
Vondruška, Viktor
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.34  TJ CHS Chotěboř "B"ELO-39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO1 : 1
17.1
Jun, Rostislav
1024-
Lichnovský, Jan
10001 - 0
17.2
Zmek, Jaroslav
1035-
Matusík, Petr
10000 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.33  TJ KobylisyELO-39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO2 : 0
16.1
Andrle, Filip
1000-
Lichnovský, Jan
10001 - 0
16.2
Cihlář, Eduard
1077-
Matusík, Petr
10001 - 0
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-21  Ústí n/O + Hlinsko (mimo soutěž)ELO2 : 0
21.1
Lichnovský, Jan
1000-
Holásek, Tomáš
11601 - 0
21.2
Matusík, Petr
1000-
Černý, David
10001 - 0