Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  18. BŠŠ Frýdek-Místek "E" (Rtg prům.:1012, PH 1: 999 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Gřundil David1000CZE430670001011014,091214
2Jezerský Vít1023CZE444080111011016,091070

Info o hráči

Gřundil David 1000 CZE Rp:1077
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
197Němec Jáchym2073CZE7,5s 01
267Ševčík Pavel1126CZE4,5w 01
365Šetina Václav1259CZE7,0s 01
45Bican Vojtěch1000CZE5,0s 11
533Demski Jakub1114POL5,5w 01
669Bouška Jonáš1000CZE2,0w 11
779Horák Prokop1123CZE3,0s 11
845Fencl Vítek1130CZE4,5w 01
963Sadílek Filip1100CZE4,0s 11
Jezerský Vít 1023 CZE Rp:1195
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
198Pressler Tobias1368CZE5,5w 02
268Havel Tomáš1091CZE5,0s 12
366Kraus Viktor1000CZE4,0w 12
46Nezbeda Jakub1000CZE1,0w 12
534Czapliński Szymon1100POL5,0s 02
670Bouška Jiří1000CZE6,0s 12
780Půlpán Jan1000CZE5,0w 12
846Koumar Tomáš1069CZE6,0s 02
964Lána Vincent1000CZE3,5w 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.1  KŠ ŘíčanyELO-37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO2 : 0
12.1
Němec, Jáchym
2073-
Gřundil, David
10001 - 0
12.2
Pressler, Tobias
1368-
Jezerský, Vít
10231 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO-15  ŠK Kuřim "A"ELO1 : 1
17.1
Gřundil, David
1000-
Ševčík, Pavel
11260 - 1
17.2
Jezerský, Vít
1023-
Havel, Tomáš
10911 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.14  ŠK Kuřim "B"ELO-37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO1 : 1
18.1
Šetina, Václav
1259-
Gřundil, David
10001 - 0
18.2
Kraus, Viktor
1000-
Jezerský, Vít
10230 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.42  ŠACHklub Tábor "A"ELO-37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO0 : 2
23.1
Bican, Vojtěch
1000-
Gřundil, David
10000 - 1
23.2
Nezbeda, Jakub
1000-
Jezerský, Vít
10230 - 1
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO-17  MDK Fabryczna Polonia Wroclaw "A"ELO0 : 2
12.1
Gřundil, David
1000-
Demski, Jakub
11140 - 1
12.2
Jezerský, Vít
1023-
Czapliński, Szymon
11000 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO-46  ŠO HlinskoELO2 : 0
20.1
Gřundil, David
1000-
Bouška, Jonáš
10001 - 0
20.2
Jezerský, Vít
1023-
Bouška, Jiří
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.24  2222 ŠK Polabiny "C"ELO-37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO0 : 2
15.1
Horák, Prokop
1123-
Gřundil, David
10000 - 1
15.2
Půlpán, Jan
1000-
Jezerský, Vít
10230 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO-20  ŠK Jiskra Havlíčkův BrodELO0 : 2
8.1
Gřundil, David
1000-
Fencl, Vítek
11300 - 1
8.2
Jezerský, Vít
1023-
Koumar, Tomáš
10690 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.27  TJ LanškrounELO-37  BŠŠ Frýdek-Místek "E"ELO0 : 2
15.1
Sadílek, Filip
1100-
Gřundil, David
10000 - 1
15.2
Lána, Vincent
1000-
Jezerský, Vít
10230 - 1