Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ŠK Lokomotiva Brno "A" (Rtg prům.:1390, PH 1: 999 / PH 2: 13,5)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hladký Tadeáš1540CZE446431111111018,091195
2Ulčák Michael1239CZE4639010011½1105,591122

Info o hráči

Hladký Tadeáš 1540 CZE Rp:1536
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
163Sadílek Filip1100CZE4,0w 11
299Reschel Matouš1158CZE5,0s 11
377Paar David1209CZE3,5w 11
421Létal Jonáš1000CZE3,5s 11
595Juhaňák Daniel1000CZE4,0w 11
673Dudková Josefína1347CZE4,0s 11
749Nejedlý Radek1352CZE5,5w 11
893Souček Jan1143CZE6,0s 01
991Day Tobiáš1443CZE8,0w 11
Ulčák Michael 1239 CZE Rp:1190
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
164Lána Vincent1000CZE3,5s 12
2100Reschelová Anna1048CZE5,5w 02
378Katzer Vít1080CZE5,0s 02
422Létal Hynek1000CZE6,0w 12
596Svoboda Daniel1000CZE6,0s 12
674Mlýnek Jakub1288CZE6,0w ½2
750Jun Robert1368CZE6,0s 12
894Tesař Jakub1000CZE6,0w 12
992Spousta Vojtěch1311CZE5,5s 02

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-27  TJ LanškrounELO2 : 0
2.1
Hladký, Tadeáš
1540-
Sadílek, Filip
11001 - 0
2.2
Ulčák, Michael
1239-
Lána, Vincent
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.19  Reschel duoELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO1 : 1
3.1
Reschel, Matouš
1158-
Hladký, Tadeáš
15400 - 1
3.2
Reschelová, Anna
1048-
Ulčák, Michael
12391 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-13  2222 ŠK Polabiny "B"ELO1 : 1
5.1
Hladký, Tadeáš
1540-
Paar, David
12091 - 0
5.2
Ulčák, Michael
1239-
Katzer, Vít
10800 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.40  BŠŠ Frýdek-Místek "D"ELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO0 : 2
6.1
Létal, Jonáš
1000-
Hladký, Tadeáš
15400 - 1
6.2
Létal, Hynek
1000-
Ulčák, Michael
12390 - 1
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-50  Unichess "C"ELO2 : 0
4.1
Hladký, Tadeáš
1540-
Juhaňák, Daniel
10001 - 0
4.2
Ulčák, Michael
1239-
Svoboda, Daniel
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.6  JAWA BrodceELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO½ :1½
1.1
Dudková, Josefína
1347-
Hladký, Tadeáš
15400 - 1
1.2
Mlýnek, Jakub
1288-
Ulčák, Michael
1239½ - ½
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-5  TJ CHS Chotěboř "A"ELO2 : 0
1.1
Hladký, Tadeáš
1540-
Nejedlý, Radek
13521 - 0
1.2
Ulčák, Michael
1239-
Jun, Robert
13681 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.22  Unichess "B"ELO-3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO1 : 1
1.1
Souček, Jan
1143-
Hladký, Tadeáš
15401 - 0
1.2
Tesař, Jakub
1000-
Ulčák, Michael
12390 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "A"ELO-4  Unichess "A"ELO1 : 1
1.1
Hladký, Tadeáš
1540-
Day, Tobiáš
14431 - 0
1.2
Ulčák, Michael
1239-
Spousta, Vojtěch
13110 - 1