Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 23:33:22, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  47. ŠK Ústí nad Labem "B" (Rtg prům.:1214, PH 1: 999 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Vobruba Pavel1339CZE4462301½000001,581502
2Toman Jan1168CZE433170½0½11115,081440
3Sysel František1187CZE37421000010½1,571350
4Bureš Karel1143CZE416720001½0113,581223
5Semová Lada1190CZE396450011001104,091198
6Nguyen Huy Hoang1259CZE4605600111115,071222
7David Ondřej1000CZE4462801110104,071127

Info o hráči

Vobruba Pavel 1339 CZE Rp:1201
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2305Fikejs Tomáš1440CZE2,0w 01
3323Zelenka Adam1183CZE2,5s 11
4361Bulva František1377CZE4,0w ½1
5174Píšová Petra1555CZE6,0s 01
6285Nosál Marek1433CZE4,0s 01
7252Jareš Michal1794CZE8,0w 01
8387Simon Michal1587CZE5,5w 01
9137Pecka Jan1648CZE2,5s 01
Toman Jan 1168 CZE Rp:1447
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1393Mach Petr1671CZE4,0s 01
2306Tajovský Šimon1379CZE3,5s ½2
4362Ďuriančík Michal1431CZE4,0s 02
5175Jelínek František1463CZE4,5w ½2
6286Kačírek Pavel1370CZE4,0w 12
7253Roub Radek1368CZE3,5s 12
8388Brokl Daniel1544CZE6,0s 12
9138Flos Pavel1297CZE0,0w 12
Sysel František 1187 CZE Rp:1081
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1394Husa Daniel1640CZE6,0w 02
2307Habinová Alice1313CZE4,0w 03
3324Šulc Jiří1150CZE4,0w 02
5176Zeman Lukáš1457CZE7,0s 03
6287Till Václav1327CZE5,0s 13
7254Nešpůrek Jakub1316CZE4,0w 03
9139Pechánek Kryštof1244CZE3,0s ½3
Bureš Karel 1143 CZE Rp:1187
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1395Procházka Vojtěch1428CZE5,0s 03
2308Richter Rudolf1357CZE4,5s 04
3325Londinová Jasmína Marie1164CZE3,0s 03
4363Moravec Jakub1339CZE4,5w 13
6288Bílek Jaroslav1076CZE1,5w ½4
7255Tyč Jakub1101CZE4,0s 04
8389Pejřimovská Viola Ruby1131CZE5,0w 13
9141Sedmihradský Martin1187CZE3,0w 14
Semová Lada 1190 CZE Rp:1124
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1396Mareš Matěj1371CZE6,5w 04
2309Matula Jakub1219CZE7,5w 05
3326Schmidt Jakub1016CZE0,5w 14
4364Václavík Patrik1153CZE3,0s 14
5177Filip Štěpán1391CZE7,0w 04
6290Hetfleischová Elen1101CZE2,0s 05
7256Maňáková Mira1095CZE3,0w 15
8390Šafář Václav1271CZE2,0s 14
9142Jankovská Hana1166CZE6,0s 05
Nguyen Huy Hoang 1259 CZE Rp:1357
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1397Ocelák Jakub1570CZE6,0s 05
2310Boček Adam1288CZE8,0s 06
3327Klapka Matyáš1016CZE3,0s 15
4365Kýr Michal1284CZE4,0w 15
5178Veselý Jan1312CZE3,0s 15
7257Hlína Adam1085CZE1,0s 16
8391Martínek Michal1000CZE5,5w 15
David Ondřej 1000 CZE Rp:1177
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1398Dobsa Emma1142CZE7,0w 06
3328Pešek Roman Josef1000CZE3,0w 16
4366Bohuňovská Tereza1101CZE2,5s 16
5179Kůra Filip1305CZE3,0w 16
6291Kumpošt Pavel1177CZE7,0w 06
8392Dolejš Mikuláš1054CZE3,0s 16
9143Kubíček Daniel1108CZE4,0w 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.19  UNICHESSELO-50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO6 : 0
19.1
Mach, Petr
1671-
Toman, Jan
11681 - 0
19.2
Husa, Daniel
1640-
Sysel, František
11871 - 0
19.3
Procházka, Vojtěch
1428-
Bureš, Karel
11431 - 0
19.4
Mareš, Matěj
1371-
Semová, Lada
11901 - 0
19.5
Ocelák, Jakub
1570-
Nguyen, Huy Hoang
12591 - 0
19.6
Dobsa, Emma
1142-
David, Ondřej
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO-35  ŠK Kuřim "B"ELO½ :5½
20.1
Vobruba, Pavel
1339-
Fikejs, Tomáš
14400 - 1
20.2
Toman, Jan
1168-
Tajovský, Šimon
1379½ - ½
20.3
Sysel, František
1187-
Habinová, Alice
13130 - 1
20.4
Bureš, Karel
1143-
Richter, Rudolf
13570 - 1
20.5
Semová, Lada
1190-
Matula, Jakub
12190 - 1
20.6
Nguyen, Huy Hoang
1259-
Boček, Adam
12880 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.59  ŠO Hlinsko "B"ELO-50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO2 : 4
30.1
Zelenka, Adam
1183-
Vobruba, Pavel
13390 - 1
30.2
Šulc, Jiří
1150-
Sysel, František
11871 - 0
30.3
Londinová, Jasmína Marie
1164-
Bureš, Karel
11431 - 0
30.4
Schmidt, Jakub
1016-
Semová, Lada
11900 - 1
30.5
Klapka, Matyáš
1016-
Nguyen, Huy Hoang
12590 - 1
30.6
Pešek, Roman Josef
1000-
David, Ondřej
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO-41  ŠK SvitavyELO4½:1½
22.1
Vobruba, Pavel
1339-
Bulva, František
1377½ - ½
22.2
Toman, Jan
1168-
Ďuriančík, Michal
14310 - 1
22.3
Bureš, Karel
1143-
Moravec, Jakub
13391 - 0
22.4
Semová, Lada
1190-
Václavík, Patrik
11531 - 0
22.5
Nguyen, Huy Hoang
1259-
Kýr, Michal
12841 - 0
22.6
David, Ondřej
1000-
Bohuňovská, Tereza
11011 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.26  TJ Spartak Vlašim "B"ELO-50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO3½:2½
19.1
Píšová, Petra
1555-
Vobruba, Pavel
13391 - 0
19.2
Jelínek, František
1463-
Toman, Jan
1168½ - ½
19.3
Zeman, Lukáš
1457-
Sysel, František
11871 - 0
19.4
Filip, Štěpán
1391-
Semová, Lada
11901 - 0
19.5
Veselý, Jan
1312-
Nguyen, Huy Hoang
12590 - 1
19.6
Kůra, Filip
1305-
David, Ondřej
10000 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.43  Region PandaELO-50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO3½:2½
23.1
Nosál, Marek
1433-
Vobruba, Pavel
13391 - 0
23.2
Kačírek, Pavel
1370-
Toman, Jan
11680 - 1
23.3
Till, Václav
1327-
Sysel, František
11870 - 1
23.4
Bílek, Jaroslav
1076-
Bureš, Karel
1143½ - ½
23.5
Hetfleischová, Elen
1101-
Semová, Lada
11901 - 0
23.6
Kumpošt, Pavel
1177-
David, Ondřej
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO-39  ŠS Železné horyELO3 : 3
25.1
Vobruba, Pavel
1339-
Jareš, Michal
17940 - 1
25.2
Toman, Jan
1168-
Roub, Radek
13681 - 0
25.3
Sysel, František
1187-
Nešpůrek, Jakub
13160 - 1
25.4
Bureš, Karel
1143-
Tyč, Jakub
11010 - 1
25.5
Semová, Lada
1190-
Maňáková, Mira
10951 - 0
25.6
Nguyen, Huy Hoang
1259-
Hlína, Adam
10851 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO-45  TJ Štefanydes Polička "B"ELO5 : 1
26.1
Vobruba, Pavel
1339-
Simon, Michal
15870 - 1
26.2
Toman, Jan
1168-
Brokl, Daniel
15441 - 0
26.3
Bureš, Karel
1143-
Pejřimovská, Viola Ruby
11311 - 0
26.4
Semová, Lada
1190-
Šafář, Václav
12711 - 0
26.5
Nguyen, Huy Hoang
1259-
Martínek, Michal
10001 - 0
26.6
David, Ondřej
1000-
Dolejš, Mikuláš
10541 - 0
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.37  ŠK Spartak ČelákoviceELO-50  ŠK Ústí nad Labem "B"ELO3½:2½
21.1
Pecka, Jan
1648-
Vobruba, Pavel
13391 - 0
21.2
Flos, Pavel
1297-
Toman, Jan
11680 - 1
21.3
Pechánek, Kryštof
1244-
Sysel, František
1187½ - ½
21.4
Sedmihradský, Martin
1187-
Bureš, Karel
11430 - 1
21.5
Jankovská, Hana
1166-
Semová, Lada
11901 - 0
21.6
Kubíček, Daniel
1108-
David, Ondřej
10001 - 0