Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidšachu OMEGA plus OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 23:33:22, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  15. ŠK Ústí nad Labem "A" (Rtg prům.:1522, PH 1: 999 / PH 2: 16)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Polanský Adam Luboš1681CZE370371110111017,091666
2Šmíd Pavel1754CZE3969210½11½0½04,591546
3Šťastný Jakub1712CZE3977710011½0½15,091433
4Balín Daniel1508CZE373091011110117,091337
5Werner Hong Quan Dan1479CZE4462911½111½½17,591279
6Losenická Anna1000CZE456100000000000,091206

Info o hráči

Polanský Adam Luboš 1681 CZE Rp:1794
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
168Urbanová Daniela1633CZE7,5w 11
256Baran Mateusz1488POL4,0s 11
3239Lang David1518CZE2,5w 11
4246Píše Michal1446CZE2,0s 01
562Hrabal Matěj1670CZE5,0w 11
632Nagy Ladislav1805CZE5,0s 11
7162Krejčok Tobiáš1801CZE3,0w 11
844Sýkora Marek1990CZE8,5s 01
9180Pravda Kryštof1645CZE7,0w 11
Šmíd Pavel 1754 CZE Rp:1502
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
169Londin Martin1392CZE2,5s 12
257Musiala Jakub1387POL5,0w 02
3240Popovský Ondřej1441CZE5,5s ½2
4247Holásková Veronika1375CZE4,0w 12
563Gregůrková Nikola1428CZE6,0s 12
633Placer Sebastian1750CZE6,0w ½2
7163WCMGřesová Zuzana1734CZE5,5s 02
845Podzimek Adam1523CZE4,5w ½2
9181Skýpala Ondřej1880CZE8,5s 02
Šťastný Jakub 1712 CZE Rp:1485
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
170Táborský Jindřich1088CZE1,5w 13
258Nikonenko Illya1682POL8,5s 03
3241Lhotský František1388CZE4,5w 03
4248Leksová Soňa1382CZE5,5s 13
564Vaculík Martin1495CZE5,5w 13
634Asatryan Manvel1411CZE4,0s ½3
7164Frank Adam1661CZE5,5w 03
846Brůna Matouš1369CZE4,5s ½3
9182Dolejš Jakub1417CZE3,5w 13
Balín Daniel 1508 CZE Rp:1563
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
171Šustr Ondřej1132CZE2,5s 14
259Žerebiec Maurycy1441POL7,0w 04
3242Kubín Lukáš1324CZE0,0s 14
4249Kobr Matěj1377CZE6,0w 14
565Šobáň Jan1359CZE5,5s 14
635Švejda Karel1277CZE2,0w 14
7165Paseka Matyáš1553CZE5,0s 04
847Pažout Patrik1384CZE4,5w 14
9183Gacho Ondřej1185CZE2,5s 14
Werner Hong Quan Dan 1479 CZE Rp:1538
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
172Urban Jakub1287CZE5,0w 15
260Nikonenko Vladyslav1250POL2,5s 15
3244Tvaroh Vítězslav1236CZE5,0w ½5
4250Tran Tuan Anh1183CZE2,5s 15
566Obšivačová Jana1187CZE2,0w 15
636Šimůnek Jakub Šimon1303CZE3,5s 15
7166Walek Filip1588CZE6,5w ½5
848Hušková Agáta1385CZE3,5s ½5
9184Mlejnecký Martin1096CZE2,0w 15
Losenická Anna 1000 CZE Rp:399
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
173Moudrý Marek1119CZE5,5s 06
261Jarocka Kamila1210POL7,0w 06
3245Vybíralová Tereza1031CZE5,0s 06
4251Holásková Markéta1187CZE4,0w 06
567Kurfürst Adam1087CZE5,0s 06
637Nagyová Daniela1401CZE6,0w 06
7167Odstrčil Lukáš1511CZE7,0s 06
849Hauser Matthias1258CZE8,0w 06
9186Kuntošová Linda1053CZE2,0s 06

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO-42  SK ProstějovELO5 : 1
11.1
Polanský, Adam Luboš
1681-
Urbanová, Daniela
16331 - 0
11.2
Šmíd, Pavel
1754-
Londin, Martin
13921 - 0
11.3
Šťastný, Jakub
1712-
Táborský, Jindřich
10881 - 0
11.4
Balín, Daniel
1508-
Šustr, Ondřej
11321 - 0
11.5
Werner, Hong Quan Dan
1479-
Urban, Jakub
12871 - 0
11.6
Losenická, Anna
1000-
Moudrý, Marek
11190 - 1
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.27  MDK Fabryczna Polonia WroclawELO-11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO4 : 2
11.1
Baran, Mateusz
1488-
Polanský, Adam Luboš
16810 - 1
11.2
Musiala, Jakub
1387-
Šmíd, Pavel
17541 - 0
11.3
Nikonenko, Illya
1682-
Šťastný, Jakub
17121 - 0
11.4
Žerebiec, Maurycy
1441-
Balín, Daniel
15081 - 0
11.5
Nikonenko, Vladyslav
1250-
Werner, Hong Quan Dan
14790 - 1
11.6
Jarocka, Kamila
1210-
Losenická, Anna
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO-32  Sokol BuštěhradELO3 : 3
10.1
Polanský, Adam Luboš
1681-
Lang, David
15181 - 0
10.2
Šmíd, Pavel
1754-
Popovský, Ondřej
1441½ - ½
10.3
Šťastný, Jakub
1712-
Lhotský, František
13880 - 1
10.4
Balín, Daniel
1508-
Kubín, Lukáš
13241 - 0
10.5
Werner, Hong Quan Dan
1479-
Tvaroh, Vítězslav
1236½ - ½
10.6
Losenická, Anna
1000-
Vybíralová, Tereza
10310 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.36  ŠK Ústí nad OrlicíELO-11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO2 : 4
15.1
Píše, Michal
1446-
Polanský, Adam Luboš
16811 - 0
15.2
Holásková, Veronika
1375-
Šmíd, Pavel
17540 - 1
15.3
Leksová, Soňa
1382-
Šťastný, Jakub
17120 - 1
15.4
Kobr, Matěj
1377-
Balín, Daniel
15080 - 1
15.5
Tran, Tuan Anh
1183-
Werner, Hong Quan Dan
14790 - 1
15.6
Holásková, Markéta
1187-
Losenická, Anna
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO-31  A64 GrygovELO5 : 1
9.1
Polanský, Adam Luboš
1681-
Hrabal, Matěj
16701 - 0
9.2
Šmíd, Pavel
1754-
Gregůrková, Nikola
14281 - 0
9.3
Šťastný, Jakub
1712-
Vaculík, Martin
14951 - 0
9.4
Balín, Daniel
1508-
Šobáň, Jan
13591 - 0
9.5
Werner, Hong Quan Dan
1479-
Obšivačová, Jana
11871 - 0
9.6
Losenická, Anna
1000-
Kurfürst, Adam
10870 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.16  QCC České Budějovice "A"ELO-11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO2 : 4
7.1
Nagy, Ladislav
1805-
Polanský, Adam Luboš
16810 - 1
7.2
Placer, Sebastian
1750-
Šmíd, Pavel
1754½ - ½
7.3
Asatryan, Manvel
1411-
Šťastný, Jakub
1712½ - ½
7.4
Švejda, Karel
1277-
Balín, Daniel
15080 - 1
7.5
Šimůnek, Jakub Šimon
1303-
Werner, Hong Quan Dan
14790 - 1
7.6
Nagyová, Daniela
1401-
Losenická, Anna
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO-6  BŠŠ Frýdek-Místek "B"ELO1½:4½
3.1
Polanský, Adam Luboš
1681-
Krejčok, Tobiáš
18011 - 0
3.2
Šmíd, Pavel
1754-WCM
Gřesová, Zuzana
17340 - 1
3.3
Šťastný, Jakub
1712-
Frank, Adam
16610 - 1
3.4
Balín, Daniel
1508-
Paseka, Matyáš
15530 - 1
3.5
Werner, Hong Quan Dan
1479-
Walek, Filip
1588½ - ½
3.6
Losenická, Anna
1000-
Odstrčil, Lukáš
15110 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.18  Desko Liberec "A"ELO-11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO3½:2½
8.1
Sýkora, Marek
1990-
Polanský, Adam Luboš
16811 - 0
8.2
Podzimek, Adam
1523-
Šmíd, Pavel
1754½ - ½
8.3
Brůna, Matouš
1369-
Šťastný, Jakub
1712½ - ½
8.4
Pažout, Patrik
1384-
Balín, Daniel
15080 - 1
8.5
Hušková, Agáta
1385-
Werner, Hong Quan Dan
1479½ - ½
8.6
Hauser, Matthias
1258-
Losenická, Anna
10001 - 0
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.11  ŠK Ústí nad Labem "A"ELO-29  TJ KobylisyELO4 : 2
10.1
Polanský, Adam Luboš
1681-
Pravda, Kryštof
16451 - 0
10.2
Šmíd, Pavel
1754-
Skýpala, Ondřej
18800 - 1
10.3
Šťastný, Jakub
1712-
Dolejš, Jakub
14171 - 0
10.4
Balín, Daniel
1508-
Gacho, Ondřej
11851 - 0
10.5
Werner, Hong Quan Dan
1479-
Mlejnecký, Martin
10961 - 0
10.6
Losenická, Anna
1000-
Kuntošová, Linda
10530 - 1