Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Квалификационный турнир 4 разрядов и безразрядников, "Шахова Школа" Zadnja izmjena04.06.2017 12:53:15, Creator/Last Upload: KYIV CHESS SCHOOL
Lista po nositeljstvu
Br. | Ime | FED | Rtg | spol | Typ | Klub/Grad |
1 | Высоцкий Леонид | КИЕ | 1600 | | 08 | Шахова Школа |
2 | Григорьев Никита | КИЕ | 1600 | | 08 | Шахова Школа |
3 | Грох Глеб | КИЕ | 1600 | | | Шахова Школа |
4 | Дмитруха Глеб | КИЕ | 1600 | | 07 | БАЛУ |
5 | Дорошенко Андрей | КИЕ | 1600 | | | Лидер |
6 | Елизаров Серафим | КИЕ | 1600 | | 08 | Александров |
7 | Король Маргарита | КИЕ | 1600 | w | 09 | Школа №330 |
8 | Кушнир Демьян | КИЕ | 1600 | | 06 | Шахова Школа |
9 | Поддубная Божена | КИЕ | 1600 | w | 08 | ДЮСШ №3 |
10 | Скраль Тимофей | КИЕ | 1600 | | 07 | Шахова Школа |
11 | Тропак Андрей | КИЕ | 1600 | | | БДТ «Поділ» |
12 | Андриянов Евгений | КИЕ | 1500 | | 08 | Шанс |
13 | Батт Сулейман | КИЕ | 1500 | | | Шахова Школа |
14 | Бояринцев Дмитрий | КИЕ | 1500 | | | БАЛУ |
15 | Булай София | КИЕ | 1500 | w | 06 | Шахова Школа |
16 | Вальков Григорий | КИЕ | 1500 | | 06 | Чередниченко |
17 | Гесян Аркадий | КИЕ | 1500 | | 08 | Шахова Школа |
18 | Горбань Александра | КИЕ | 1500 | w | 07 | Капитошка |
19 | Горбань Мелания | КИЕ | 1500 | w | 07 | Капитошка |
20 | Евтушенко Елизавета | КИЕ | 1500 | w | 07 | Шахова Школа |
21 | Евтушок Максим | КИЕ | 1500 | | 08 | Шанс |
22 | Елизаров Александр | КИЕ | 1500 | | 07 | Александров |
23 | Елизаров Павел | КИЕ | 1500 | | 06 | Александров |
24 | Ефимов Егор | КИЕ | 1500 | | | Авангард |
25 | Клименко София | КИЕ | 1500 | w | 07 | Шахова Школа |
26 | Кононов Сергей | КИЕ | 1500 | | 07 | Шахова Школа |
27 | Мельниченко Александр | КИЕ | 1500 | | 08 | Шанс |
28 | Подмолода Максим | КИЕ | 1500 | | 09 | КПДЮ |
29 | Савичев Артур | КИЕ | 1500 | | 08 | БДТ «Поділ» |
30 | Туник Александр | КИЕ | 1500 | | | Шанс |
31 | Турченюк Екатерина | КИЕ | 1500 | w | 08 | Шанс |
32 | Цыганков Егор | КИЕ | 1500 | | | БДТ «Поділ» |
33 | Чередий Даниил | КИЕ | 1500 | | 08 | ай-Діти |
34 | Шнейдер Илья | КИЕ | 1500 | | 04 | Шахова Школа |
35 | Юрашкевич Артем | КИЕ | 1500 | | | ВДТ |
|
|
|
|