Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor škol Středočeský kraj 2. stupeň 2009

Poslední aktualizace16.12.2009 13:02:48, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ZŠ Načeradec (Rtg prům.:1425, PH 1: 20 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Filip Lukáš1573CZE0½100102,57
2Studnička Patrik1492CZE½10½1115,07
3Filip Vojtěch1367CZE11111117,07
4Sibal Michal1266CZE½1110115,57
  2. ZŠ Dolní Kralovice (Rtg prům.:1454, PH 1: 20 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Vopěnka Štěpán1499CZE11000114,07
2Pýcha Patrik1539CZE½101½104,07
3Jelínek Lukáš1527CZE0111½115,57
4Pikal David1250CZE½1111116,57
  3. ZŠ Říčany (Rtg prům.:1430, PH 1: 17,5 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Stárek Stanislav1696CZE10½1½½3,56
2Rathouský Jakub1523CZE111½104,56
3Vystrčil Martin1250CZE101½114,56
4Kořenová Magdalena1250CZE000112,05
5Večeřa Jan1000CZE00,01
  4. MKG Říčany (Rtg prům.:1565, PH 1: 17 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Pospíšil Martin1914CZE111111½6,57
2Skalický Tomáš1946CZE111½1116,57
3Baliak Matuš1000CZE0000,03
4Janáček David1000CZE10001,04
5Thümmel Štěpán1100CZE11001003,07
  5. DG Kralupy nad Vltavou (Rtg prům.:1415, PH 1: 16,5 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Hatašová Michaela1660CZE10111004,07
2Hánl František1345CZE00110013,07
3Vokoun Ondřej1351CZE10110104,07
4Vondra Petr1302CZE111½1105,57
  6. ZŠ Řevnice (Rtg prům.:1150, PH 1: 15 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Štech Jan1000CZE1010013,06
2Šťastný Daniel1100CZE1010013,06
3Mach Michal1100CZE0100102,06
4Bien Jan1000CZE1½1½014,06
  7. ZŠ Jince (Rtg prům.:1286, PH 1: 15 / PH 2: 7)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Zadina Tomáš1392CZE01111015,07
2Karmazín Michal1250CZE11001014,07
5Bureš Dominik1250CZE01000012,07
6Kropáčová Monika1250CZE01113,04
7Adamus Jakub1000CZE1001,03
  8. Gymnázim Příbram VII. (Rtg prům.:1267, PH 1: 14 / PH 2: 7)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Bodický Michal1566CZE110½0114,57
3Hrkal Jakub1100CZE11100104,07
4Anděl Tomáš1000CZE½0101103,57
6Mráz Jan1000CZE0½010½02,07
  9. R.A.F. Nymburk (Rtg prům.:1100, PH 1: 13,5 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Maruška Jiří1000CZE1000012,06
2Kterien Batkhurel1000CZE101½013,56
3Novák Vojtěch1000CZE110013,05
4Hrbek Tomáš1000CZE000,02
5Kozák Martin1000CZE100012,05
  10. ZŠ Komenského Kralupy nad Vltavou (Rtg prům.:1183, PH 1: 13 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Simon Lukáš1333CZE0½111½4,06
2Rozum Petr1000CZE01102,04
3Koupa Filip1000CZE½00101,55
4Herálecký Martin1000CZE10½001,55
5Březina Vojtěch1000CZE00101,04
  11. ZŠ Jilemnického Mladá Boleslav (Rtg prům.:1238, PH 1: 12 / PH 2: 7)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Šoltýsová Petra1250CZE000101,05
2Národa Jaroslav1250CZE00101,04
3Uher Miroslav1250CZE101103,05
4Wenzel Jakub1000CZE000101,05
5Soumar Dominik1000CZE011103,05
  12. ZŠ Kouřim (Rtg prům.:1100, PH 1: 8,5 / PH 2: 5)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Bug Vojtěch1000CZE0000000,06
2Macháček Ondřej1000CZE00½1102,56
3Fiala Martin1000CZE0010001,06
4Nedvěd Ladislav1000CZE0011002,06
  13. ZŠ Liteň (Rtg prům.:1100, PH 1: 7 / PH 2: 2)
Šach.JménoRtgFED1234567BodyPartie
1Eberlein Wiliam1000CZE0010001,06
2Kulha Jan1000CZE00½0000,56
3Klimt Saša1000CZE0001012,06
4Prech Antonín1000CZE0000,03
5Hruška Zděněk1000CZE0½00,53
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, tiráž