Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 06:58:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Начало
Турнирна база данни
AUT шампионат
Снимки
FAQ
Онлайн регистрация
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
2. BUNDESLIGA MITTE 2017/2018
Последно обновяване07.04.2018 19:56:59, Creator/Last Upload: Schachmaty Ruden (Hr.Franz Kraßnitzer)
Search for player or team
Търси
Двойки по дъски
1. Кръг на 2017/10/27 в 17:00
Маса
2
SC MPÖ Maria Saal 2
Rtg
-
9
RbEj Gleisdorf
Rtg
3½:2½
PGN
1.1
GM
Buhmann Rainer
2589
-
IM
Heinemann Thies
2508
½ - ½
PGN
1.2
IM
Kreisl Robert
2406
-
FM
Frosch Ronald
2306
½ - ½
PGN
1.3
IM
Schachinger Mario
2394
-
FM
Frosch Erich
2202
½ - ½
PGN
1.4
IM
Handler Lukas
2392
-
FM
Wegerer Fred
2135
1 - 0
PGN
1.5
IM
Halvax Georg
2434
-
NM
Manhardt Thomas
2220
1 - 0
PGN
1.6
FM
Rieger Robert
2296
-
NM
Wanderer Thomas
2213
0 - 1
PGN
Маса
3
SPG Fürstenfeld/Hartberg
Rtg
-
7
ASK St. Valentin
Rtg
3 : 3
PGN
2.1
IM
Korpa Bence
2499
-
GM
Gonda Laszlo
2510
1 - 0
PGN
2.2
IM
Freitag Manfred
2374
-
FM
Sandhöfner Florian
2313
0 - 1
PGN
2.3
IM
Pötz Florian
2385
-
IM
Hajnal Zoltan
2390
½ - ½
PGN
2.4
IM
Kuba Guenter
2336
-
FM
Heimberger Reinhard
2261
½ - ½
PGN
2.5
FM
Spindelboeck Gernot
2218
-
NM
Theuretzbacher Klaus
2208
0 - 1
PGN
2.6
Stradner Stefan
2179
-
FM
Tober Gerhard
2214
1 - 0
PGN
Маса
4
SC DieKlagenfurter
Rtg
-
10
Leoben
Rtg
2½:3½
PGN
3.1
FM
Wertjanz David
2338
-
GM
Berczes David
2499
0 - 1
PGN
3.2
FM
Singer Hans
2175
-
GM
Farago Ivan
2366
0 - 1
PGN
3.3
FM
Genser Harald
2296
-
GM
Horvath Peter
2421
½ - ½
PGN
3.4
FM
Petschar Kurt
2269
-
Sandner Wolfgang
2259
1 - 0
PGN
3.5
FM
Titz Heimo
2137
-
MK
Bachler Reinhard
2179
0 - 1
PGN
3.6
Jakits Leopold
2128
-
Sachsenhofer Michael
2125
1 - 0
PGN
Маса
5
SV Steyregg
Rtg
-
1
ESV ASKÖ Admira Villach
Rtg
4 : 2
PGN
4.1
GM
Velicka Petr
2412
-
FM
Riemelmoser Franz
2346
1 - 0
PGN
4.2
Szotkowski Jakub
2342
-
FM
Reichmann Egon
2265
½ - ½
PGN
4.3
FM
Enöckl Philipp
2298
-
FM
Perhinig Robert
2264
½ - ½
PGN
4.4
NM
Pierecker Markus
2204
-
Heindl Matthias
2180
½ - ½
PGN
4.5
MK
Wiesinger Robert
2201
-
Frank Paul
2217
1 - 0
PGN
4.6
Meyer Gordon
2182
-
Bachlechner Julian
2109
½ - ½
PGN
Маса
8
SPG Sauwald
Rtg
-
11
SPG Sparkasse Pinggau-Friedberg
Rtg
3 : 3
PGN
5.1
IM
Schmidt Peter
2392
-
GM
Milanovic Danilo
2488
½ - ½
PGN
5.2
IM
Renner Christoph
2349
-
IM
Mahdy Khaled
2394
1 - 0
PGN
5.3
FM
Testor Sebastian
2293
-
GM
Kostic Vladimir
2323
½ - ½
PGN
5.4
FM
Taggatz Mario
2183
-
IM
Danner Georg
2316
0 - 1
PGN
5.5
FM
Hellmayr Alois
2256
-
Schieder Andreas
2237
0 - 1
PGN
5.6
FM
Hiermann Dietmar
2257
-
Reinwald Patrick
2169
1 - 0
PGN
Маса
12
Schachfreunde Graz
Rtg
-
6
UNION Ansfelden
Rtg
3 : 3
PGN
6.1
IM
Schnider Gert
2412
-
IM
Menezes Christoph
2404
½ - ½
PGN
6.2
IM
Huber Martin Christian
2365
-
IM
Weiss Christian
2378
½ - ½
PGN
6.3
Mk
Kravanja Georg
2267
-
FM
Moser Guenter
2301
½ - ½
PGN
6.4
WFM
Domarkaite Laima
2129
-
IM
Knoll Hermann
2333
½ - ½
PGN
6.5
Eder Matthias
2161
-
FM
Ennsberger Ulrich
2267
1 - 0
PGN
6.6
Prato Simon
2000
-
CM
Mostbauer Florian
2307
0 - 1
PGN
Шах-Турнир-Резултати-Сървър
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Заглавие