O pohár města Klatov A - Unileasing open

OrganizátorŠK Sokol Klatovy
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Pavel Hrdlica
Hlavní rozhodčíIng. Petr Herejk
Bedenkzeit2 hodiny na 40 tahů, 30 sec na tah
MístoKlatovy
Datum od2017/07/01 Datum do 2017/07/09
Ø ELO turnaje2027
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace25.06.2017 11:32:43 / Page cached 25.06.2017 20:36:41 84min., Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeUniqa Open A, Sophia Open B
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgRtgFIDEKlub/Místo
1GMNeuman Petr305243CZE24422442Šk Dopravní Podnik Praha
2IMHausner Ivan300110CZE23632363QCC České Budějovice
3WGMDavaademberel Nomin-Erdene4900782MGL23562356
4Formánek Martin316768CZE22732273TJ Kobylisy
5Weber Dirk4636384GER22692269
6FMNovotný Michal310980CZE226422642222 ŠK Polabiny, z.s.
7IMJuřek Josef300993CZE22632263ŠK Sokol Vyšehrad
8Bujnoch Radek313300CZE226122612222 ŠK Polabiny, z.s.
9Slovák Kilián365440CZE22482248TJ Kobylisy
10FMKopta Pavel309109CZE22382238TJ Kobylisy
11FMLacina Adolf305693CZE22372237TJ ČZ Strakonice
12Trmal Jaroslav309877CZE22012201ŠK Příbram-Baník
13Toman Ondřej344516CZE21972197TJ Klášterec nad Ohří
14Hadraba Vladimír301663CZE21972197ŠK Teplice
15Duhayon Yves200492BEL21892189CREB
16Miesbauer Jan367222CZE21862186ŠACHklub Písek
17CMVoříšek Jaroslav306223CZE21852185TJ Bohemians Praha
18FMBartoš Jan315060CZE21852185Unichess
19Dvořák Jan314870CZE21742174TJ Kobylisy
20Palek Miroslav4624580GER21742174Cizinci
21Zeman Matyáš364398CZE21662166Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
22Hurdzan Tomáš361895CZE21642164ŠK Sokol Klatovy
23FMKozák Miloš303267CZE21632163Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.
24FMFurman Boris4107187RUS21532153Moscow
25Šimůnek Filip324035CZE21462146ŠK Sokol Klatovy
26Kadeřábek Jiří306711CZE21372137Sokol Bakov nad Jizerou
27Chmel Kristián344281CZE21282128TJ Kobylisy
28Molkanov Oleg381535CZE21172117TJ Kobylisy
29Pick Štěpán308587CZE21052105TJ Praha-Pankrác
30Pařízek Vojtěch360996CZE20822082TJ Kobylisy
31Štolc Martin323829CZE20792079ŠK AD Jičín
32Jelínek Michal360953CZE20782078SK OAZA Praha
33Kotál Václav388491CZE20702070Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
34Dolanský Lukáš367060CZE20652065ŠK Sokol Klatovy
35Kopřiva Martin357740CZE20612061TJ Plzeň Košutka z.s.
36Švanda Ondřej359670CZE20612061TJ Štefanydes Polička
37Záhorbenský Jaroslav308960CZE20502050Sokol Bakov nad Jizerou
38Mulenko Alexander24105430RUS20502050
39Krutský Martin361526CZE20452045ŠK Teplice
40Němec David308277CZE20432043SK DDM Slaný
41Špreňar Petr397164CZE20422042ŠK Karlovy Vary
42Turner Radek321214CZE20412041TJ Šakal Kozolupy
43Žák Pavel331538CZE20382038ŠK TJ Dolní Benešov
44Hlaváč Rudolf304891CZE20312031TJ Olympie Hroznětín
45Hájek Jiří317888CZE20132013ŠK Přeštice
46Ondreját Miroslav306800CZE20102010TJ Baník Sokolov ŠO
47Stinka Jakub391662CZE19911991ŠACHklub Písek
48Šroubová Lenka349003CZE19861986TJ Plzeň Košutka z.s.
49Kunc Jan364045CZE19851985ŠK Praha-Smíchov
50Kučera Tomáš311065CZE19841984ŠK Dopravní podnik Praha
51Kubát Miroslav326577CZE19831983ŠK Sokol Klatovy
52Strnad Jakub360716CZE19801980TJ Kobylisy
53Skopec Luboš333530CZE19721972Šachklub města Dobrovice, z.s.
54Schuster Jan349828CZE19671967ŠK Dopravní podnik Praha
55Čečil Pavel331619CZE19671967TJ Lokomotiva Plzeň
56Žižka Petr364410CZE19661966TJ Bohemians Praha
57Čekan Petr367052CZE19651965ŠK Dvorec
58Špička Jan366781CZE19591959ŠK Karlovy Vary
59Daněk Václav336106CZE19531953TJ Lokomotiva Plzeň
60Richter Martin342858CZE19451945Sokol Bakov nad Jizerou
61Nový Daniel312134CZE19421942Karlovarský Šachklub Tietz
62Bartoníček Zdeněk317276CZE19421942ŠK Garde Kaznějov
63Kejzlar Luboš340758CZE19401940TJ Šakal Kozolupy
64Odehnal Jaroslav325694CZE19301930ŠACHklub Tábor z.s.
65Srba Stanislav364720CZE19241924ŠK Spartak Chodov
66Brunová Blanka360384CZE19221922ŠK Karlovy Vary
67Novotný Jaroslav317551CZE19211921TJ Desko Liberec
68Kostelecký Daniel351750CZE19081908TJ Kobylisy
69Mejzr Jan342998CZE19011901Šachklub města Dobrovice, z.s.
70Pavlíček Petr325163CZE18991899ŠK Loko Praha z.s.
71Kohout Josef318051CZE18961896TJ Lokomotiva Plzeň
72Hložek David384828CZE18901890ŠK 64 Plzeň
73Staněk Petr347540CZE18881888TJ Jiskra Jaroměř
74Hodan Jiří357731CZE18761876SK Petřín Plzeň
75Novák Jaromír308528CZE18491849ŠK Sokol Klatovy
76Fiala Jiří311715CZE18491849Oddíl Šachů Sk Prostějov
77Hacaperka Michal323365CZE18461846DDM Praha 6
78Kántor Jozef14907780SVK18441844ŠK Sokol Klatovy
79Kůsa Jakub395595CZE18411841Karlovarský Šachklub Tietz
80Růžičková Radka369853CZE18361836TJ Jiskra Jaroměř
81Novák Václav23700211CZE18291829TJ ČZ Strakonice
82Kubát Martin365343CZE18281828TJ Kobylisy
83Vartazarian Gor397784CZE18251825TJ Kobylisy
84Nagy Ladislav374300CZE18121812QCC České Budějovice
85Macková Veronika333590CZE18081808TJ Bohemians Praha
86Řezáč Jindřich330329CZE18021802TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
87Hák David377007CZE17771777ŠACHklub Tábor z.s.
88Paldus Jan368326CZE17701770Sokol Bakov nad Jizerou
89Fox Pierre938599BEL17611761Brussels Chess Club
90Lhotský Zdeněk367184CZE17581758SK OAZA Praha