Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár města Klatov A - Unileasing open

Poslední aktualizace30.06.2017 20:36:24, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgRtgFIDEKlub/Místo
1GMNeuman Petr305243CZE24422442Šk Dopravní Podnik Praha
2WGMDavaademberel Nomin-Erdene4900782MGL23732373
3IMHausner Ivan300110CZE23632363QCC České Budějovice
4Formánek Martin316768CZE22732273TJ Kobylisy
5Weber Dirk4636384GER22692269
6FMNovotný Michal310980CZE226422642222 ŠK Polabiny, z.s.
7IMJuřek Josef300993CZE22632263ŠK Sokol Vyšehrad
8Bujnoch Radek313300CZE226122612222 ŠK Polabiny, z.s.
9Slovák Kilián365440CZE22542254TJ Kobylisy
10FMKopta Pavel309109CZE22382238TJ Kobylisy
11FMLacina Adolf305693CZE22372237TJ ČZ Strakonice
12FMBurnett Andrew2400855SCO22112211
13Toman Ondřej344516CZE22062206TJ Klášterec nad Ohří
14Trmal Jaroslav309877CZE22012201ŠK Příbram-Baník
15Duhayon Yves200492BEL21982198CREB
16Hadraba Vladimír301663CZE21972197ŠK Teplice
17FMBartoš Jan315060CZE21892189Unichess
18Miesbauer Jan367222CZE21862186ŠACHklub Písek
19CMVoříšek Jaroslav306223CZE21852185TJ Bohemians Praha
20FMFurman Boris4107187RUS21772177Moscow
21Dvořák Jan314870CZE21742174TJ Kobylisy
22Palek Miroslav4624580GER21742174Cizinci
23Zeman Matyáš364398CZE21662166Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
24Hurdzan Tomáš361895CZE21642164ŠK Sokol Klatovy
25Šimůnek Filip324035CZE21462146ŠK Sokol Klatovy
26FMKozák Miloš303267CZE21382138Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.
27Kadeřábek Jiří306711CZE21372137Sokol Bakov nad Jizerou
28Chmel Kristián344281CZE21282128TJ Kobylisy
29Molkanov Oleg381535CZE21172117TJ Kobylisy
30Pick Štěpán308587CZE21052105TJ Praha-Pankrác
31Jelínek Michal360953CZE20852085SK OAZA Praha
32Kotál Václav388491CZE20702070Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
33Pařízek Vojtěch360996CZE20652065TJ Kobylisy
34Dolanský Lukáš367060CZE20652065ŠK Sokol Klatovy
35Kopřiva Martin357740CZE20612061TJ Plzeň Košutka z.s.
36Švanda Ondřej359670CZE20612061TJ Štefanydes Polička
37Záhorbenský Jaroslav308960CZE20502050Sokol Bakov nad Jizerou
38Mulenko Alexander24105430RUS20502050
39Krutský Martin361526CZE20452045ŠK Teplice
40Němec David308277CZE20432043SK DDM Slaný
41Špreňar Petr397164CZE20422042ŠK Karlovy Vary
42Bartoníček Zdeněk304603CZE20392039ŠK Garde Kaznějov
43Žák Pavel331538CZE20382038ŠK TJ Dolní Benešov
44Hlaváč Rudolf304891CZE20312031TJ Olympie Hroznětín
45Kunc Jan364045CZE20152015ŠK Praha-Smíchov
46Hájek Jiří317888CZE20132013ŠK Přeštice
47Ondreját Miroslav306800CZE20102010TJ Baník Sokolov ŠO
48Kučera Tomáš311065CZE19931993ŠK Dopravní podnik Praha
49Stinka Jakub391662CZE19911991ŠACHklub Písek
50Šroubová Lenka349003CZE19861986TJ Plzeň Košutka z.s.
51Kubát Miroslav326577CZE19831983ŠK Sokol Klatovy
52Strnad Jakub360716CZE19801980TJ Kobylisy
53Skopec Luboš333530CZE19721972Šachklub města Dobrovice, z.s.
54Schuster Jan349828CZE19671967ŠK Dopravní podnik Praha
55Čečil Pavel331619CZE19671967TJ Lokomotiva Plzeň
56Žižka Petr364410CZE19661966TJ Bohemians Praha
57Čekan Petr367052CZE19651965ŠK Dvorec
58Špička Jan366781CZE19591959ŠK Karlovy Vary
59Daněk Václav336106CZE19531953TJ Lokomotiva Plzeň
60Richter Martin342858CZE19451945Sokol Bakov nad Jizerou
61Nový Daniel312134CZE19421942Karlovarský Šachklub Tietz
62Bartoníček Zdeněk317276CZE19421942ŠK Garde Kaznějov
63Kejzlar Luboš340758CZE19401940TJ Šakal Kozolupy
64Novotný Jaroslav317551CZE19331933TJ Desko Liberec
65Odehnal Jaroslav325694CZE19301930ŠACHklub Tábor z.s.
66Srba Stanislav364720CZE19241924ŠK Spartak Chodov
67Brunová Blanka360384CZE19221922ŠK Karlovy Vary
68Kostelecký Daniel351750CZE19081908TJ Kobylisy
69Pavlíček Petr325163CZE18991899ŠK Loko Praha z.s.
70Kohout Josef318051CZE18961896TJ Lokomotiva Plzeň
71Hložek David384828CZE18901890ŠK 64 Plzeň
72Staněk Petr347540CZE18881888TJ Jiskra Jaroměř
73Hodan Jiří357731CZE18761876SK Petřín Plzeň
74Novák Jaromír308528CZE18491849ŠK Sokol Klatovy
75Hacaperka Michal323365CZE18461846DDM Praha 6
76Kántor Jozef14907780SVK18441844ŠK Sokol Klatovy
77Růžičková Radka369853CZE18361836TJ Jiskra Jaroměř
78Novák Václav23700211CZE18291829TJ ČZ Strakonice
79Kubát Martin365343CZE18281828TJ Kobylisy
80Kůsa Jakub395595CZE18281828Šk Sokol Klatovy
81Nagy Ladislav374300CZE18121812QCC České Budějovice
82Macková Veronika333590CZE18081808TJ Bohemians Praha
83Kasík Miroslav322091CZE18051805TJ Sokol Plzeň-Letná
84Řezáč Jindřich330329CZE18021802TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
85Vartazarian Gor397784CZE17951795TJ Kobylisy
86Hák David377007CZE17771777ŠACHklub Tábor z.s.
87Paldus Jan368326CZE17701770Sokol Bakov nad Jizerou
88Fox Pierre938599BEL17611761Brussels Chess Club
89Lhotský Zdeněk367184CZE16951695SK OAZA Praha
90Skýpala Ondřej366285CZE16851685TJ AERO Odolena Voda
Advertisement
Advertisement