Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 14:31:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 154130
Darrera actualització10.08.2017 17:40:11, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
7. Ronda El 2017/08/03 A les 15:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
6
Alvarez Serra Jordi
1970
5
½ - ½
5
Molano Lafuente Ismael
2004
5
PGN
2
13
Lazaro Pujol Abel
1736
4½
½ - ½
5
CM
Colls Gelaberto Emili
2093
3
PGN
3
9
Diaz Comas Jordi
1884
4½
0 - 1
4½
Ilenko Aleksei
2137
1
PGN
4
2
MK
Triadu Cassa Jordi
2120
4½
½ - ½
4
Gomez Jose
1925
7
PGN
5
4
Rex Torsten
2053
4
1 - 0
4
Voegeli Max
1738
12
PGN
6
8
Fernandez Quintero Jose Anton
1900
4
1 - 0
4
Carranza Font Joan
1662
20
PGN
7
32
Xifra Tome Bernat
1495
4
0 - 1
4
Garcia Estruch Jorge
1832
10
PGN
8
11
Ruiz Planas Adelito
1796
4
½ - ½
4
Turon Crosa Isaac
1681
17
PGN
9
19
Beltran Vidal Daniel
1663
3½
1 - 0
3½
Moles Benali Joan
1310
47
PGN
10
56
Franco Solanas Juan Antonio
1710
3½
½ - ½
3½
Farre I Benseny Miquel
1607
23
PGN
11
26
AFM
Horta Gafarot Biel
1557
3½
1 - 0
3½
Olcina Monells Jordi
1312
46
12
35
Ortiz Padro Pol
1450
3½
0 - 1
3½
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
1212
51
13
38
Garcia Castany Jose
1397
3
½ - ½
3
Gratacos Font Albert
1726
15
14
24
Villa Carrillo Julio
1597
3
½ - ½
3
Garcia Estruch Mauricio
1384
39
15
30
Cros Garcia Marc
1528
3
½ - ½
3
Casares Bonals Asier
1441
36
16
33
Acevedo Egido David
1486
3
1 - 0
3
Kostov Trayan
1510
59
17
14
Vidal Palou Jordi
1731
2½
½ - ½
2½
Prokudin Igor
1371
40
18
16
Massaguer Soles Francesc
1717
2½
1 - 0
2½
Gallardo Espinar Daniel
1321
45
19
28
Puigvert Vigo Lluis
1545
2½
0 - 1
2½
Higueras Ruiz Blai
1693
57
20
41
Sabria Mestras Jordi
1361
2½
0 - 1
2½
Vidal Masferrer Maria
1456
34
21
44
Pales Pi Marta
1333
2½
1 - 0
2
Gallardo Gonzalez Rafael
1532
29
22
22
Blasco Vidal Joan
1609
2
1 - 0
2
Vela Prunell David
1286
49
23
42
Garcia Caro Juan Alber
1355
2
1 - 0
2
Verdaguer Planella Pol
1425
37
24
60
Martin Roldan Adam
1475
2
0 - 1
1½
Vinolas Anglada Laura
1302
48
25
52
Jurado Coderch Heribert
1191
1½
½ - ½
1½
Barraca Borozenets Enric
1095
55
26
53
Vila I Bague Arnau
1178
1½
1 - 0
1
Moreno Delmoral Cristina
1420
61
27
50
Naspreda Nuñez Pere
1275
½
1
bye
28
18
Burset Camps Guillem
1669
3
0
Sense emparellar
29
21
Clotas Marti Ramon
1631
1½
0
Sense emparellar
30
25
Rodriguez Fernandez Bernat De
1589
0
0
Sense emparellar
31
27
Vazquez Montreal Enric
1556
3
0
Sense emparellar
32
31
Gimenez Pau Daniel
1495
0
0
Sense emparellar
33
43
Herce Carrera Javier
1344
1½
0
Sense emparellar
34
54
Alsina Tarres Joan
1166
1
0
Sense emparellar
35
58
Jacomet Rodriguez Josep-M.
1533
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió