Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
119Jakubec Jakub 10005 1 - 0 Gal Milan 15281
23Zacik Tibor Gregor 11645 ½ - ½5 Kaiser Daniel 100023
352Smaho Timur 10005 0 - 15 Hajso Roman 100016
412Dolnik Michal 10004 0 - 1 Havalda Samuel 11722
57Bujna David 10004 1 - 04 Krupa Andrej 100030
610Cizmar Tomas 10004 0 - 14 Krupa Martin 100031
714Galba Branislav 10004 1 - 04 Reznicenko Olexy 100047
835Malaschitz Teodor 10004 1 - 04 Gurova Jana 100015
929Krasnansky Radovan 10004 1 - 04 Novak Pavol 100040
104Kyselica Daniel 1092 ½ - ½ Chochula Martin 10009
1143Paluska Karol 1000 1 - 0 Bystricky Simon 10008
1218Helenin Jozef 10003 0 - 13 Nedoba Jakub 100038
1322Kaceriak Simon 10003 0 - 13 Novak Tomas 100042
1426Komora Tomas 10003 1 - 03 Varga Lucas 100056
1539Novak Jaroslav 10003 0 - 13 Krajci Damian 100027
1641Novak Peter 10003 0 - 13 Kusy Rudolf 100032
1733Lepskii Kirill 10003 1 - 03 Reznicenko Arsenij 100046
1853Striskova Lucia 10003 1 - 03 Mato Sebastian 100036
1928Kraner Bruno Michael 1000 0 - 1 Cutka Pavol 100011
2034Majtan Teo Jan 1000 0 - 1 Skripecky Marek 100051
2121Jursova Elena 10002 0 - 12 Antol Dusan 10005
2224Kleibl Maxim 10002 ½ - ½2 Bista Adam 10006
2345Rakus Peter 10002 1 - 02 Drabek Rudolf Michal 100013
2417Havaldova Natalia 10002 0 - 12 Petrinec Simon 100044
2520Jursa Juraj 10002 0 - 12 Milan Samuel 100037
2655Vanco Viktor 1000 1 - 0 Komora Simon 100025
2754Valentova Sophia 1000 1 - 0 Simo Samuel 100048
2857Vinnikov Maksym 10001 1 - 01 Sklenkova Barbora 100050
2949Simoncic Filip 10001 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15285 ½ - ½ Smaho Timur 100052
215Gurova Jana 10004 0 - 14 Zacik Tibor Gregor 11643
319Jakubec Jakub 10004 1 - 04 Cizmar Tomas 100010
423Kaiser Daniel 10004 1 - 04 Galba Branislav 100014
59Chochula Martin 1000 0 - 14 Hajso Roman 100016
62Havalda Samuel 1172 1 - 0 Paluska Karol 100043
77Bujna David 10003 1 - 03 Novak Jaroslav 100039
846Reznicenko Arsenij 10003 0 - 13 Dolnik Michal 100012
940Novak Pavol 10003 1 - 03 Kaceriak Simon 100022
1047Reznicenko Olexy 10003 1 - 03 Komora Tomas 100026
1127Krajci Damian 10003 0 - 13 Malaschitz Teodor 100035
1256Varga Lucas 10003 0 - 13 Krasnansky Radovan 100029
1330Krupa Andrej 10003 1 - 03 Novak Peter 100041
1431Krupa Martin 10003 1 - 03 Striskova Lucia 100053
1534Majtan Teo Jan 1000 0 - 1 Kyselica Daniel 10924
166Bista Adam 10002 0 - 1 Bystricky Simon 10008
1717Havaldova Natalia 10002 0 - 12 Lepskii Kirill 100033
1837Milan Samuel 10002 0 - 12 Helenin Jozef 100018
1936Mato Sebastian 10002 1 - 02 Jursa Juraj 100020
2021Jursova Elena 10002 0 - 12 Nedoba Jakub 100038
2142Novak Tomas 10002 1 - 02 Kleibl Maxim 100024
2251Skripecky Marek 10002 ½ - ½2 Kraner Bruno Michael 100028
2332Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Rakus Peter 100045
2411Cutka Pavol 1000 1 - 0 Vanco Viktor 100055
255Antol Dusan 10001 1 - 01 Simoncic Filip 100049
2613Drabek Rudolf Michal 10001 1 - 01 Sklenkova Barbora 100050
2725Komora Simon 10001 ½ - ½1 Valentova Sophia 100054
2844Petrinec Simon 10001 1 - 01 Vinnikov Maksym 100057
2948Simo Samuel 1000½ 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Zacik Tibor Gregor 11644 0 - 14 Gal Milan 15281
243Paluska Karol 1000 0 - 1 Smaho Timur 100052
310Cizmar Tomas 10003 1 - 0 Chochula Martin 10009
423Kaiser Daniel 10003 1 - 03 Bujna David 10007
512Dolnik Michal 10003 0 - 13 Jakubec Jakub 100019
614Galba Branislav 10003 1 - 03 Reznicenko Arsenij 100046
730Krupa Andrej 10003 0 - 13 Gurova Jana 100015
816Hajso Roman 10003 1 - 03 Krajci Damian 100027
94Kyselica Daniel 1092 0 - 1 Havalda Samuel 11722
1035Malaschitz Teodor 1000 ½ - ½ Komora Tomas 100026
118Bystricky Simon 10002 ½ - ½2 Majtan Teo Jan 100034
1239Novak Jaroslav 10002 1 - 02 Havaldova Natalia 100017
1322Kaceriak Simon 10002 1 - 02 Mato Sebastian 100036
1424Kleibl Maxim 10002 0 - 12 Novak Pavol 100040
1528Kraner Bruno Michael 10002 0 - 12 Novak Peter 100041
1629Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Novak Tomas 100042
1745Rakus Peter 10002 0 - 12 Krupa Martin 100031
1853Striskova Lucia 10002 1 - 02 Kusy Rudolf 100032
1933Lepskii Kirill 10002 0 - 12 Varga Lucas 100056
2011Cutka Pavol 1000 0 - 12 Reznicenko Olexy 100047
2137Milan Samuel 10001 1 - 01 Antol Dusan 10005
226Bista Adam 10001 1 - 01 Petrinec Simon 100044
2338Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Drabek Rudolf Michal 100013
2418Helenin Jozef 10001 1 - 01 Valentova Sophia 100054
2520Jursa Juraj 10001 1 - 01 Vinnikov Maksym 100057
2650Sklenkova Barbora 10001 0 - 11 Jursova Elena 100021
2751Skripecky Marek 10001 1 - 01 Komora Simon 100025
2849Simoncic Filip 10000 1 - 0½ Simo Samuel 100048
2955Vanco Viktor 1000½ 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15283 1 - 03 Kaiser Daniel 100023
23Zacik Tibor Gregor 11643 1 - 03 Krupa Andrej 100030
39Chochula Martin 10003 ½ - ½3 Paluska Karol 100043
452Smaho Timur 1000 1 - 0 Malaschitz Teodor 100035
526Komora Tomas 10002 ½ - ½2 Kyselica Daniel 10924
67Bujna David 10002 1 - 02 Krasnansky Radovan 100029
727Krajci Damian 10002 1 - 02 Bystricky Simon 10008
836Mato Sebastian 10002 0 - 12 Cizmar Tomas 100010
941Novak Peter 10002 0 - 12 Dolnik Michal 100012
1040Novak Pavol 10002 0 - 12 Galba Branislav 100014
1115Gurova Jana 10002 1 - 02 Reznicenko Olexy 100047
1256Varga Lucas 10002 0 - 12 Hajso Roman 100016
1319Jakubec Jakub 10002 1 - 02 Rakus Peter 100045
1446Reznicenko Arsenij 10002 1 - 02 Kaceriak Simon 100022
152Havalda Samuel 1172 1 - 0 Cutka Pavol 100011
165Antol Dusan 10001 0 - 11 Krupa Martin 100031
1732Kusy Rudolf 10001 1 - 01 Bista Adam 10006
1813Drabek Rudolf Michal 10001 0 - 11 Lepskii Kirill 100033
1917Havaldova Natalia 10001 1 - 01 Milan Samuel 100037
2034Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100018
2142Novak Tomas 10001 1 - 01 Jursa Juraj 100020
2221Jursova Elena 10001 0 - 11 Striskova Lucia 100053
2354Valentova Sophia 10001 0 - 11 Kleibl Maxim 100024
2425Komora Simon 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100039
2557Vinnikov Maksym 10001 0 - 11 Kraner Bruno Michael 100028
2644Petrinec Simon 10000 1 - 01 Skripecky Marek 100051
2738Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Simoncic Filip 100049
2848Simo Samuel 10000 ½ - ½0 Vanco Viktor 100055
2950Sklenkova Barbora 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Hajso Roman 10002 0 - 12 Gal Milan 15281
222Kaceriak Simon 10002 0 - 12 Zacik Tibor Gregor 11643
34Kyselica Daniel 10922 0 - 12 Kaiser Daniel 100023
447Reznicenko Olexy 10002 0 - 12 Chochula Martin 10009
510Cizmar Tomas 10002 0 - 12 Krupa Andrej 100030
614Galba Branislav 10002 0 - 12 Paluska Karol 100043
741Novak Peter 1000 ½ - ½2 Smaho Timur 100052
835Malaschitz Teodor 1000 1 - 0 Cutka Pavol 100011
96Bista Adam 10001 0 - 11 Krajci Damian 100027
1028Kraner Bruno Michael 10001 0 - 11 Bujna David 10007
118Bystricky Simon 10001 1 - 01 Kusy Rudolf 100032
1212Dolnik Michal 10001 1 - 01 Majtan Teo Jan 100034
1329Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Drabek Rudolf Michal 100013
1431Krupa Martin 10001 0 - 11 Gurova Jana 100015
1518Helenin Jozef 10001 0 - 11 Mato Sebastian 100036
1633Lepskii Kirill 10001 0 - 11 Jakubec Jakub 100019
1720Jursa Juraj 10001 0 - 11 Rakus Peter 100045
1840Novak Pavol 10001 1 - 01 Jursova Elena 100021
1924Kleibl Maxim 10001 0 - 11 Reznicenko Arsenij 100046
2056Varga Lucas 10001 1 - 01 Komora Simon 100025
2126Komora Tomas 10001 1 - 01 Vinnikov Maksym 100057
2253Striskova Lucia 10001 0 - 1½ Havalda Samuel 11722
2344Petrinec Simon 10000 0 - 10 Antol Dusan 10005
2449Simoncic Filip 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 100017
2537Milan Samuel 10000 1 - 00 Simo Samuel 100048
2651Skripecky Marek 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100038
2739Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Sklenkova Barbora 100050
2855Vanco Viktor 10000 0 - 10 Novak Tomas 100042
2954Valentova Sophia 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15281 1 - 01 Komora Tomas 100026
23Zacik Tibor Gregor 11641 1 - 01 Kraner Bruno Michael 100028
327Krajci Damian 10001 0 - 11 Kyselica Daniel 10924
430Krupa Andrej 10001 1 - 01 Bystricky Simon 10008
59Chochula Martin 10001 1 - 01 Lepskii Kirill 100033
634Majtan Teo Jan 10001 0 - 11 Cizmar Tomas 100010
711Cutka Pavol 10001 ½ - ½1 Novak Peter 100041
843Paluska Karol 10001 1 - 01 Dolnik Michal 100012
945Rakus Peter 10001 0 - 11 Galba Branislav 100014
1046Reznicenko Arsenij 10001 0 - 11 Hajso Roman 100016
1152Smaho Timur 10001 1 - 01 Jursa Juraj 100020
1221Jursova Elena 10001 0 - 11 Reznicenko Olexy 100047
1357Vinnikov Maksym 10001 0 - 11 Kaceriak Simon 100022
1423Kaiser Daniel 10001 1 - 01 Striskova Lucia 100053
157Bujna David 1000½ ½ - ½0 Havalda Samuel 11722
165Antol Dusan 10000 0 - 1½ Malaschitz Teodor 100035
1738Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Bista Adam 10006
1813Drabek Rudolf Michal 10000 1 - 00 Milan Samuel 100037
1915Gurova Jana 10000 1 - 00 Novak Jaroslav 100039
2017Havaldova Natalia 10000 0 - 10 Novak Pavol 100040
2142Novak Tomas 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100018
2219Jakubec Jakub 10000 1 - 00 Petrinec Simon 100044
2348Simo Samuel 10000 0 - 10 Kleibl Maxim 100024
2425Komora Simon 10000 1 - 00 Simoncic Filip 100049
2550Sklenkova Barbora 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100029
2654Valentova Sophia 10000 0 - 10 Krupa Martin 100031
2732Kusy Rudolf 10000 1 - 00 Skripecky Marek 100051
2836Mato Sebastian 10000 1 - 00 Vanco Viktor 100055
2956Varga Lucas 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
129Krasnansky Radovan 10000 0 - 10 Gal Milan 15281
22Havalda Samuel 11720 0 - 10 Krupa Andrej 100030
331Krupa Martin 10000 0 - 10 Zacik Tibor Gregor 11643
44Kyselica Daniel 10920 1 - 00 Kusy Rudolf 100032
533Lepskii Kirill 10000 1 - 00 Antol Dusan 10005
66Bista Adam 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100034
735Malaschitz Teodor 10000 ½ - ½0 Bujna David 10007
88Bystricky Simon 10000 1 - 00 Mato Sebastian 100036
937Milan Samuel 10000 0 - 10 Chochula Martin 10009
1010Cizmar Tomas 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100038
1139Novak Jaroslav 10000 0 - 10 Cutka Pavol 100011
1212Dolnik Michal 10000 1 - 00 Novak Pavol 100040
1341Novak Peter 10000 1 - 00 Drabek Rudolf Michal 100013
1414Galba Branislav 10000 1 - 00 Novak Tomas 100042
1543Paluska Karol 10000 1 - 00 Gurova Jana 100015
1616Hajso Roman 10000 1 - 00 Petrinec Simon 100044
1745Rakus Peter 10000 1 - 00 Havaldova Natalia 100017
1818Helenin Jozef 10000 0 - 10 Reznicenko Arsenij 100046
1947Reznicenko Olexy 10000 1 - 00 Jakubec Jakub 100019
2020Jursa Juraj 10000 1 - 00 Simo Samuel 100048
2149Simoncic Filip 10000 0 - 10 Jursova Elena 100021
2222Kaceriak Simon 10000 1 - 00 Sklenkova Barbora 100050
2351Skripecky Marek 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 100023
2424Kleibl Maxim 10000 0 - 10 Smaho Timur 100052
2553Striskova Lucia 10000 1 - 00 Komora Simon 100025
2626Komora Tomas 10000 1 - 00 Valentova Sophia 100054
2755Vanco Viktor 10000 0 - 10 Krajci Damian 100027
2828Kraner Bruno Michael 10000 1 - 00 Varga Lucas 100056
2957Vinnikov Maksym 10000 1 voľno