Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor družstev mladších žáků Lib.kraje 2016/17

Poslední aktualizace20.04.2017 13:09:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Novoborská Akademie A (Rtg prům.:1204, PH 1: 21 / PH 2: 121,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Habenicht Martin1471CZE237095530111½115,571306
2Hrubec Adam1301CZE2370719411011116,071176
3Talman Vojtěch1113CZE000100½1,571153
4Adámek Jiří1173CZE397962111111½6,571060
5Zákutný František1066CZE1½½10104,071017
6Kulašová Nikola1102CZE23711450+11½1116,571033

Info o hráči

Habenicht Martin 1471 CZE Rp:1518
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
141Macháček Jan1252CZE4,5s 01
261Hampl Nikola1184CZE4,0w 11
346Dolenský Filip1560CZE6,0s 11
47Papoušek Michal1472CZE4,0w 11
524Brůna Matouš1442CZE4,0s ½1
620Kaplánek Jan1046CZE1,5s 11
737Blažek Tomáš1183CZE1,0w 11
Hrubec Adam 1301 CZE Rp:1474
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
142Křelina David1028CZE3,5w 12
262Sichrovský Filip1070CZE5,0s 12
379Stejskal Michal1494CZE5,5w 02
48Hejný Matěj1115CZE4,0s 12
525Hauser Matthias1354CZE4,0w 12
621Hájek Jiří1000CZE3,0w 12
739Maršík Matěj1168CZE2,0s 12
Talman Vojtěch 1113 CZE Rp:923
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
143Danilevič Patrik1000CZE3,5s 03
263Vomela Patrik1094CZE5,0w 03
347David Adam1589CZE6,0s 03
49Hanousek Karel1096CZE1,0w 13
526Pažout Martin1179CZE5,5s 03
668Marek Marcel1000CZE4,5s 03
738Jirásek Oskar1113CZE5,0w ½3
Adámek Jiří 1173 CZE Rp:1482
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
144Hrubý Tomáš1000CZE2,0w 14
264Sebai Adam1031CZE2,0s 14
348Machačka Petr1102CZE4,0w 14
410Mikuš Marián1100CZE2,0s 14
527Čejková Anna1121CZE5,0w 14
622Patka Kryštof1000CZE1,0w 14
736Blažek Matěj1068CZE6,0s ½4
Zákutný František 1066 CZE Rp:1067
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
145Hrubý Lukáš1000CZE1,0s 15
265Löffler Šimon1072CZE2,0w ½5
349Jíno Daniel1000CZE5,5s ½5
411Opočenská Alexandra1000CZE2,5w 15
528Finěk Václav1000CZE7,0s 05
623Fafala Lukáš1000CZE3,0s 15
735Maršík Ondřej1049CZE5,0w 05
Kulašová Nikola 1102 CZE Rp:1452
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
167Sledz Jiří1000CZE0,0- 1K6
266Novotná Adéla1000CZE4,0s 16
350Hradecká Nicol1000CZE3,5w 16
413Maco Michal1100CZE4,5s ½6
529Halama Tomáš1100CZE5,5w 16
669Neumanová Věra1000CZE3,0w 16
740Tůmová Pavlína1000CZE4,0s 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.8  TJ Bižuterie JablonecELO-2  Novoborská Akademie AELO2 : 4
2.1
Macháček, Jan
1252-
Habenicht, Martin
14711 - 0
2.2
Křelina, David
1028-
Hrubec, Adam
13010 - 1
2.3
Danilevič, Patrik
1000-
Talman, Vojtěch
11131 - 0
2.4
Hrubý, Tomáš
1000-
Adámek, Jiří
11730 - 1
2.5
Hrubý, Lukáš
1000-
Zákutný, František
10660 - 1
2.6
Sledz, Jiří
1000-
Kulašová, Nikola
1102- - +
2. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.2  Novoborská Akademie AELO-6  Novoborská Akademie BELO4½:1½
3.1
Habenicht, Martin
1471-
Hampl, Nikola
11841 - 0
3.2
Hrubec, Adam
1301-
Sichrovský, Filip
10701 - 0
3.3
Talman, Vojtěch
1113-
Vomela, Patrik
10940 - 1
3.4
Adámek, Jiří
1173-
Sebai, Adam
10311 - 0
3.5
Zákutný, František
1066-
Löffler, Šimon
1072½ - ½
3.6
Kulašová, Nikola
1102-
Novotná, Adéla
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.1  ŠK Libštát AELO-2  Novoborská Akademie AELO2½:3½
1.1
Dolenský, Filip
1560-
Habenicht, Martin
14710 - 1
1.2
Stejskal, Michal
1494-
Hrubec, Adam
13011 - 0
1.3
David, Adam
1589-
Talman, Vojtěch
11131 - 0
1.4
Machačka, Petr
1102-
Adámek, Jiří
11730 - 1
1.5
Jíno, Daniel
1000-
Zákutný, František
1066½ - ½
1.6
Hradecká, Nicol
1000-
Kulašová, Nikola
11020 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.2  Novoborská Akademie AELO-4  TJ Slovan VarnsdorfELO5½: ½
1.1
Habenicht, Martin
1471-
Papoušek, Michal
14721 - 0
1.2
Hrubec, Adam
1301-
Hejný, Matěj
11151 - 0
1.3
Talman, Vojtěch
1113-
Hanousek, Karel
10961 - 0
1.4
Adámek, Jiří
1173-
Mikuš, Marián
11001 - 0
1.5
Zákutný, František
1066-
Opočenská, Alexandra
10001 - 0
1.6
Kulašová, Nikola
1102-
Maco, Michal
1100½ - ½
5. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.3  Desko Liberec AELO-2  Novoborská Akademie AELO2½:3½
1.1
Brůna, Matouš
1442-
Habenicht, Martin
1471½ - ½
1.2
Hauser, Matthias
1354-
Hrubec, Adam
13010 - 1
1.3
Pažout, Martin
1179-
Talman, Vojtěch
11131 - 0
1.4
Čejková, Anna
1121-
Adámek, Jiří
11730 - 1
1.5
Finěk, Václav
1000-
Zákutný, František
10661 - 0
1.6
Halama, Tomáš
1100-
Kulašová, Nikola
11020 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.10  ZŠ Náměstí MíruELO-2  Novoborská Akademie AELO1 : 5
1.1
Kaplánek, Jan
1046-
Habenicht, Martin
14710 - 1
1.2
Hájek, Jiří
1000-
Hrubec, Adam
13010 - 1
1.3
Marek, Marcel
1000-
Talman, Vojtěch
11131 - 0
1.4
Patka, Kryštof
1000-
Adámek, Jiří
11730 - 1
1.5
Fafala, Lukáš
1000-
Zákutný, František
10660 - 1
1.6
Neumanová, Věra
1000-
Kulašová, Nikola
11020 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.2  Novoborská Akademie AELO-5  Slavie LiberecELO4 : 2
1.1
Habenicht, Martin
1471-
Blažek, Tomáš
11831 - 0
1.2
Hrubec, Adam
1301-
Maršík, Matěj
11681 - 0
1.3
Talman, Vojtěch
1113-
Jirásek, Oskar
1113½ - ½
1.4
Adámek, Jiří
1173-
Blažek, Matěj
1068½ - ½
1.5
Zákutný, František
1066-
Maršík, Ondřej
10490 - 1
1.6
Kulašová, Nikola
1102-
Tůmová, Pavlína
10001 - 0
Advertisement