Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor družstev mladších žáků Lib.kraje 2016/17

Poslední aktualizace20.04.2017 13:09:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Novoborská Akademie A (Rtg prům.:1204, PH 1: 21 / PH 2: 121,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Habenicht Martin1471CZE237095530111½115,571306
2Hrubec Adam1301CZE2370719411011116,071176
3Talman Vojtěch1113CZE000100½1,571153
4Adámek Jiří1173CZE397962111111½6,571060
5Zákutný František1066CZE1½½10104,071017
6Kulašová Nikola1102CZE23711450+11½1116,571033
  2. ŠK Libštát A (Rtg prům.:1291, PH 1: 18 / PH 2: 118,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Dolenský Filip1560CZE39900011011116,071296
2Stejskal Michal1494CZE39819511111½05,571187
3David Adam1589CZE2370442011101116,071085
4Machačka Petr1102CZE10010114,071070
5Jíno Daniel1000CZE10½11115,571027
6Hradecká Nicol1000CZE1½010+03,571050
  3. Desko Liberec A (Rtg prům.:1199, PH 1: 15 / PH 2: 110,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Brůna Matouš1442CZE23709545101½½014,071252
2Hauser Matthias1354CZE39798910110014,071191
3Pažout Martin1179CZE39839010½11115,571130
4Čejková Anna1121CZE½1½10115,071064
5Finěk Václav1000CZE11111117,071027
6Halama Tomáš1100CZE3979701½1101+5,571034
  4. Novoborská Akademie B (Rtg prům.:1075, PH 1: 12 / PH 2: 127)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hampl Nikola1184CZE39728810100114,071278
2Sichrovský Filip1070CZE10101115,071181
3Vomela Patrik1094CZE01111015,071140
4Sebai Adam1031CZE10000012,071071
5Löffler Šimon1072CZE0½10½002,071009
6Novotná Adéla1000CZE101010+4,071050
  5. ZŠ Náměstí Míru (Rtg prům.:1008, PH 1: 12 / PH 2: 82,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kaplánek Jan1046CZE0½01001,561207
2Hájek Jiří1000CZE0101103,061074
3Marek Marcel1000CZE11½0114,561035
4Patka Kryštof1000CZE0010001,061058
5Fafala Lukáš1000CZE0101103,061011
6Neumanová Věra1000CZE00+1+03,061076
  6. Slavie Liberec (Rtg prům.:1097, PH 1: 10 / PH 2: 122,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Blažek Tomáš1183CZE00000101,071314
2Maršík Matěj1168CZE10000102,071185
3Jirásek Oskar1113CZE11½101½5,071140
4Blažek Matěj1068CZE11½111½6,071071
5Maršík Ondřej1049CZE11010115,071009
6Tůmová Pavlína1000CZE+00+1104,071060
  7. TJ Slovan Varnsdorf (Rtg prům.:1147, PH 1: 10 / PH 2: 97,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Papoušek Michal1472CZE3980121110104,061241
2Hejný Matěj1115CZE1110014,061172
3Hanousek Karel1096CZE0010001,061152
4Mikuš Marián1100CZE1000102,061062
5Opočenská Alexandra1000CZE1010½02,561031
6Maco Michal1100CZE111½014,561017
  8. ŠK Frýdlant, z.s (Rtg prům.:1058, PH 1: 10 / PH 2: 87)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Mauer Pavel1070CZE01½½103,061216
2Křelina Jan1275CZE0100012,061146
3Vrňata Vilém1000CZE0000011,061128
4Pařízek Vojtěch1000CZE0½00000,561050
5Kučina Ondřej1000CZE0101114,061000
6To Duy Quang1000CZE000+113,061040
  9. Zikuda Turnov (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 83,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Koreň Štěpán1000CZE0000000,061136
2Porš Jaroslav1000CZE0100113,061077
3Jodas Daniel1000CZE1101115,061032
4Nožička Kryštof1000CZE0111115,061035
5Čapková Hana1000CZE1000012,061012
6Řeha Tomáš1000CZE0+000½1,561040
  10. TJ Bižuterie Jablonec (Rtg prům.:1047, PH 1: 9 / PH 2: 125)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Macháček Jan1252CZE1111½004,571253
2Křelina David1028CZE2370960000111½03,571227
3Danilevič Patrik1000CZE11½01003,571142
4Hrubý Tomáš1000CZE01001002,071066
5Hrubý Lukáš1000CZE00100001,071016
6Sledz Jiří1000CZE------0,060
  11. Desko Liberec B (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 84,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Fotr Michal1000CZE1111105,061076
2Janáček Vojtěch1000CZE0000101,061040
3Pustka Adam1000CZE0010102,061035
4Jankovič Julius1000CZE0001102,061029
5Gavrun Samuel1000CZE0110114,061020
  12. ZŠ Arnultovice (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 77,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Semak David1000CZE0001012,061122
2Ležák Tadeáš1000CZE1011003,061090
3Vokál Daniel1000CZE0000000,061035
4Roh Tomáš1000CZE0111014,061029
5Pomeisl František1000CZE0101,031024
6Michálková Ema1000CZE000000,051030
7Vaňourek Vojtěch1000CZE1+02,031000
  13. ŠK Libštát B (Rtg prům.:1037, PH 1: 3 / PH 2: 84)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Čermák Petr1044CZE237120230½00011,561093
2Drda David1000CZE0000000,061105
3Antosz Lukáš1000CZE0011002,061030
4Mach Jiří1077CZE½1½0002,061020
5Folkrtová Aneta1000CZE0000000,061000
6Grešl Roman1100CZE0111+½4,561020