Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor mládeže v rapid šachu pro rok 2017 - H10

Poslední aktualizace01.04.2017 16:59:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Němec JáchymCZE1505Klub Šachistů Říčany 19257,00,025,035,0
21Barták JosefCZE1861ŠK Řevnice6,00,022,032,0
33Šmolík JáchymCZE1500Klub šachistů Říčany 19256,00,019,028,0
48Dudková JosefínaCZE1292TJ Jawa Brodce5,00,022,532,0
55Seidl JanCZE1399Tj Kralupy Nad Vltavou5,00,022,531,5
67Tutr TomášCZE1301ŠK Velvary5,00,021,030,0
711Cába AdamCZE1170Sokol Buštěhrad5,00,020,528,5
89Pešek AntonínCZE1284ŠK Milovice5,00,020,027,5
940Myšková VeronikaCZE1000Klub Šachistů Říčany 19255,00,019,028,0
1012Ohlídal TomášCZE1153Sokol Mladá Boleslav5,00,018,024,0
1127Novák JakubCZE1029Tj Kavalier Sázava Z.S.5,00,015,522,5
1235Langmaier MichalCZE1000TJ Kralupy nad Vltavou4,50,020,528,5
136Sedmihradský TomášCZE1344ŠK Spartak Čelákovice4,50,020,029,0
1447Bezděk TomášCZE0TJ Kralupy nad Vltavou4,50,015,521,5
1526Chejn JindřichCZE1031Klub Šachistů Říčany 19254,00,022,530,5
164Pressler TobiasCZE1441Klub Šachistů Říčany 19254,00,022,031,0
1722Dejmek TomášCZE1062Ddm Kolín4,00,021,029,0
1824Štěpánek OndřejCZE1046TJ Kavalier Sázava z.s.4,00,021,027,0
1919Veny JakubCZE1089Sokol Buštěhrad4,00,019,528,5
2029Zelenková AliceCZE1017Klub šachistů Říčany 19254,00,019,528,5
2131Hloušek JakubCZE1000TJ Neratovice4,00,018,025,0
2214Panušková EvaCZE1108Tj Kavalier Sázava Z.S.4,00,017,524,5
2343Staněk MichalCZE1000TJ Neratovice4,00,017,024,5
2449Hodek MartinCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,015,521,5
2516Kudrna MartinCZE1103Klub Šachistů Říčany 19254,00,015,521,5
2642Pištej TomášCZE1000TJ Neratovice4,00,015,021,5
2753Černý VítekCZE0Sokol Bakov nad Jizerou3,50,517,022,5
2833Kohm PatrikCZE1000ŠK Velvary3,50,516,021,0
2910Síleš JanCZE1177Klub Šachistů Říčany 19253,00,021,530,5
3041Ocelák DavidCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,00,020,527,5
3115Pelant JanCZE1108Klub Šachistů Říčany 19253,00,020,028,0
3223Sehnoutková LauraCZE1053Klub šachistů Říčany 19253,00,020,025,5
3313Žvejkal FilipCZE1114Klub Šachistů Říčany 19253,00,018,526,5
3417Hrubý FilipCZE1101Sokol Buštěhrad3,00,018,025,5
3538Mrázová VendulaCZE1000Tj Kavalier Sázava Z.S.3,00,016,522,5
3637Mehes LukášCZE1000Sokol Buštěhrad3,00,016,023,0
3728Novák ViktorCZE1020Sokol Buštěhrad3,00,015,523,5
3821Bravenec AriCZE1071Tj Kavalier Sázava Z.S.3,00,015,022,0
3930Harcuba JakubCZE1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav3,00,014,522,5
4020Hock DanielCZE1073ŠK Milovice3,00,013,518,5
4125Landa VojtěchCZE1033Sokol Bakov nad Jizerou2,50,017,524,5
4244Telipský Adam OliverCZE1000TJ Kralupy nad Vltavou2,50,015,022,0
4345Šturmová TerezaCZE1000DDM Kolín2,50,013,519,5
4418Topenčík BrunoCZE1100ŠK Milovice2,00,016,024,0
4552Zíta FilipCZE0Klub Šachistů Říčany 19252,00,016,022,0
4632Jansta OndřejCZE1000DDM Kolín2,00,015,521,5
4734Kubíčková LindaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,00,015,021,0
4848Guzi PetrCZE0TJ Neratovice2,00,013,018,5
4946Žoudlíková VeronikaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.2,00,012,017,0
5054Šťastný MatějCZE0Sokol Bakov nad Jizerou2,00,011,517,0
5139Mrázová ŠtěpánkaCZE1000Tj Kavalier Sázava Z.S.1,00,013,019,0
5236Lipenský ViktorCZE1000ŠK Milovice1,00,013,018,5
5350Kašpárková JustýnaCZE0TJ Neratovice1,00,010,514,0
5451Pištějová KláraCZE0TJ Neratovice1,00,010,014,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)