Aparellaments/Resultats

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
17Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E. 0 - 17 Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica3
21FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs10
38Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E.2
46Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E. ½ - ½ Garcia Escoda Marc 2093Molins De Rei C.E. Foment11
516Martin Perez Pau 2040Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E.9
621Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy 0 - 15 Gabarro Servitja Pau 2016Catalonia C.E.20
712Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E.24
813Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E.18
914Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E. 1 - 05 Sanchez Oliveras Oriol 1859Masnou C.E.45
1029Castillo Martinez Aran 1950Mataro C.E. 0 - 1 Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E.4
115Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E. 1 - 0 Lazaro Pujol Abel 1984Olot25
1215Catala Ulied Guillem 2051Club D'escacs Vila Olimpica 0 - 1 Gonzalez Alonso Marti 1992Colon Ateneu C.E.23
1332Perez Fonolleras Oliver 1923Figueres C.E. 0 - 1 Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E.17
1419Sarrate Presas Jordi 2024Montmelo C.E. ½ - ½ Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E.28
1552Norberto Gonzalez Oriol 1827Tarragona C.E. 0 - 1 Bernat Pascual Magi 2011Catalunya C.E.22
1631Rodriguez Fernandez Bernat De 1935Gerunda, C.E.4 ½ - ½ Angles Roca Joel 1828Tarrega C.E.51
1737Martos Amiguet Valentina 1898Peona I Peo, C.E.4 1 - 04 Garcia Encinas Pau 1965Ripollet Club Escacs26
1827Pera Muntasell Marc 1961Lira, La C.E.4 1 - 04 Ceruelo Santiveri Oscar 1810Llinars, Club D'escacs55
1946Campas Altisent Adria 1846Vilafranca C.E.4 ½ - ½4 Ripoll Galvez Guerau 1939Lleida C.E.30
2033Juanico Rull Guillem 1908Colon Sabadell Chessy4 1 - 04 Lopez Nadal Alex 1834Paretana D'escacs, Associacio49
2148Sanchez Gilabert Andrea 1836Masdenverge C.E.4 0 - 14 Turon Crosa Isaac 1903Santa Eugenia Escacs35
2250Creixell Bermudo Robert 1830Igualadi, Ateneu ½ - ½ Camprubi Juanola Jaume 1904Banyoles, C.E.34
2336Estruch Andreu Guim 1900Guissona, Ateneu 1 - 0 Luco Perez Bernat 1794Igualada C.E.58
2440Lopez Oliva Victor 1876Badia, Club Escacs I Cultura ½ - ½ Sargsyan Anna 1803Colmena, La C.E.57
2559Olive Torras Ricard 1789Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E.43
2644Munne Carbonell Gerard 1860Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Castilla Casanova Victor 1775Colon Ateneu C.E.61
2747Gonzalez Pedraza Africa 1842Sant Boi C.E.3 0 - 13 Ponsa Alcubierre Marina 1876Badia, Club Escacs I Cultura41
2842Marti Olivella Gerard 1870Vilafranca C.E.3 0 - 13 Mir Carnice Jordi 1759Lleida C.E.63
2956Jimenez Rimblas Raul 1806Colon Ateneu C.E.3 0 - 13 Santiago Arauco Aleix 1737Colon Ateneu C.E.65
3038Sentis Baena Samuel 1890Colon Sabadell Chessy ½ - ½ Guerrero Baez Indira 1681Paretana D'escacs, Associacio67
3160Curto Espuny Gerard 1777Peo Vuit, C.E. ½ - ½ Raventos Jane Agusti 1827Vilafranca C.E.53
3254Murillo Fiol Rodrigo 1818Figueres C.E. 1 - 0 Cano Rillo Ricard 1738Peona I Peo, C.E.64
3369Altes Rull Marc 1600Tarragona C.E. ½ - ½2 Vila Ardiaca Albert 1768Lleida C.E.62
3439Ochovo Gaubert Yannis 1877Ruy Lopez, Club Escacs 1 - 02 Alegre Monmany Eric 1729Palleja, Club Escacs66
3568Fernandez Ferreira Alex 1676Paretana D'escacs, Associacio2 1 bye

8. Ronda El 2017/04/12 A les 16:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
19Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E.5 ½ - ½6 FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs1
218Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E.5 0 - 16 Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica3
32Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E. 1 - 05 Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E.12
410Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs5 ½ - ½5 Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E.7
54Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E. 0 - 1 Martin Perez Pau 2040Llinars, Club D'escacs16
617Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E. 0 - 1 Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E.6
722Bernat Pascual Magi 2011Catalunya C.E. 0 - 1 Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E.8
811Garcia Escoda Marc 2093Molins De Rei C.E. Foment 1 - 0 Norberto Gonzalez Oriol 1827Tarragona C.E.52
945Sanchez Oliveras Oriol 1859Masnou C.E. ½ - ½ Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.13
1014Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E. 0 - 1 Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy21
1151Angles Roca Joel 1828Tarrega C.E.4 ½ - ½4 Catala Ulied Guillem 2051Club D'escacs Vila Olimpica15
1220Gabarro Servitja Pau 2016Catalonia C.E.4 1 - 04 Pera Muntasell Marc 1961Lira, La C.E.27
1323Gonzalez Alonso Marti 1992Colon Ateneu C.E.4 ½ - ½4 Castillo Martinez Aran 1950Mataro C.E.29
1424Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E.4 1 - 04 Rodriguez Fernandez Bernat De 1935Gerunda, C.E.31
1525Lazaro Pujol Abel 1984Olot 1 - 04 Campas Altisent Adria 1846Vilafranca C.E.46
1643Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E. 0 - 1 Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E.5
1757Sargsyan Anna 1803Colmena, La C.E. 0 - 1 Sarrate Presas Jordi 2024Montmelo C.E.19
1826Garcia Encinas Pau 1965Ripollet Club Escacs ½ - ½ Juanico Rull Guillem 1908Colon Sabadell Chessy33
1928Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E. 1 - 0 Estruch Andreu Guim 1900Guissona, Ateneu36
2061Castilla Casanova Victor 1775Colon Ateneu C.E. 0 - 1 Perez Fonolleras Oliver 1923Figueres C.E.32
2130Ripoll Galvez Guerau 1939Lleida C.E.3 1 - 0 Lopez Oliva Victor 1876Badia, Club Escacs I Cultura40
2234Camprubi Juanola Jaume 1904Banyoles, C.E.3 ½ - ½3 Munne Carbonell Gerard 1860Colon Ateneu C.E.44
2335Turon Crosa Isaac 1903Santa Eugenia Escacs3 1 - 03 Gonzalez Pedraza Africa 1842Sant Boi C.E.47
2437Martos Amiguet Valentina 1898Peona I Peo, C.E.3 1 - 03 Jimenez Rimblas Raul 1806Colon Ateneu C.E.56
2541Ponsa Alcubierre Marina 1876Badia, Club Escacs I Cultura3 0 - 13 Sanchez Gilabert Andrea 1836Masdenverge C.E.48
2655Ceruelo Santiveri Oscar 1810Llinars, Club D'escacs3 1 - 03 Marti Olivella Gerard 1870Vilafranca C.E.42
2749Lopez Nadal Alex 1834Paretana D'escacs, Associacio3 1 - 0 Sentis Baena Samuel 1890Colon Sabadell Chessy38
2864Cano Rillo Ricard 1738Peona I Peo, C.E. 0 - 1 Creixell Bermudo Robert 1830Igualadi, Ateneu50
2959Olive Torras Ricard 1789Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Murillo Fiol Rodrigo 1818Figueres C.E.54
3058Luco Perez Bernat 1794Igualada C.E. 1 - 0 Curto Espuny Gerard 1777Peo Vuit, C.E.60
3153Raventos Jane Agusti 1827Vilafranca C.E.2 ½ - ½2 Altes Rull Marc 1600Tarragona C.E.69
3266Alegre Monmany Eric 1729Palleja, Club Escacs2 0 - 12 Mir Carnice Jordi 1759Lleida C.E.63
3368Fernandez Ferreira Alex 1676Paretana D'escacs, Associacio2 0 - 12 Santiago Arauco Aleix 1737Colon Ateneu C.E.65
3462Vila Ardiaca Albert 1768Lleida C.E.1 1 - 0 Ochovo Gaubert Yannis 1877Ruy Lopez, Club Escacs39
3567Guerrero Baez Indira 1681Paretana D'escacs, Associacio 1 bye

7. Ronda El 2017/04/12 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
11FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs5 1 - 0 Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E.2
23Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica5 1 - 0 Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E.4
39Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E. ½ - ½ Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs10
412Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E. ½ - ½4 Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E.6
515Catala Ulied Guillem 2051Club D'escacs Vila Olimpica4 0 - 14 Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E.7
68Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E.4 ½ - ½4 Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E.14
721Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy4 ½ - ½4 Garcia Escoda Marc 2093Molins De Rei C.E. Foment11
813Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.4 ½ - ½4 Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E.17
95Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E. 0 - 14 Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E.18
1036Estruch Andreu Guim 1900Guissona, Ateneu 0 - 1 Martin Perez Pau 2040Llinars, Club D'escacs16
1129Castillo Martinez Aran 1950Mataro C.E. ½ - ½ Gabarro Servitja Pau 2016Catalonia C.E.20
1232Perez Fonolleras Oliver 1923Figueres C.E. 0 - 1 Bernat Pascual Magi 2011Catalunya C.E.22
1331Rodriguez Fernandez Bernat De 1935Gerunda, C.E. ½ - ½ Gonzalez Alonso Marti 1992Colon Ateneu C.E.23
1451Angles Roca Joel 1828Tarrega C.E. ½ - ½ Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E.24
1525Lazaro Pujol Abel 1984Olot 0 - 1 Sanchez Oliveras Oriol 1859Masnou C.E.45
1652Norberto Gonzalez Oriol 1827Tarragona C.E. 1 - 0 Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E.28
1726Garcia Encinas Pau 1965Ripollet Club Escacs3 ½ - ½3 Sargsyan Anna 1803Colmena, La C.E.57
1827Pera Muntasell Marc 1961Lira, La C.E.3 1 - 03 Ponsa Alcubierre Marina 1876Badia, Club Escacs I Cultura41
1946Campas Altisent Adria 1846Vilafranca C.E.3 1 - 03 Turon Crosa Isaac 1903Santa Eugenia Escacs35
2019Sarrate Presas Jordi 2024Montmelo C.E. 1 - 03 Ceruelo Santiveri Oscar 1810Llinars, Club D'escacs55
2144Munne Carbonell Gerard 1860Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Ripoll Galvez Guerau 1939Lleida C.E.30
2233Juanico Rull Guillem 1908Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Olive Torras Ricard 1789Colon Sabadell Chessy59
2347Gonzalez Pedraza Africa 1842Sant Boi C.E. ½ - ½ Martos Amiguet Valentina 1898Peona I Peo, C.E.37
2438Sentis Baena Samuel 1890Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Castilla Casanova Victor 1775Colon Ateneu C.E.61
2550Creixell Bermudo Robert 1830Igualadi, Ateneu 0 - 1 Lopez Oliva Victor 1876Badia, Club Escacs I Cultura40
2643Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E. 1 - 0 Cano Rillo Ricard 1738Peona I Peo, C.E.64
2763Mir Carnice Jordi 1759Lleida C.E.2 0 - 12 Camprubi Juanola Jaume 1904Banyoles, C.E.34
2865Santiago Arauco Aleix 1737Colon Ateneu C.E.2 0 - 12 Marti Olivella Gerard 1870Vilafranca C.E.42
2948Sanchez Gilabert Andrea 1836Masdenverge C.E.2 1 - 02 Raventos Jane Agusti 1827Vilafranca C.E.53
3069Altes Rull Marc 1600Tarragona C.E.2 0 - 12 Lopez Nadal Alex 1834Paretana D'escacs, Associacio49
3156Jimenez Rimblas Raul 1806Colon Ateneu C.E.2 1 - 02 Alegre Monmany Eric 1729Palleja, Club Escacs66
3260Curto Espuny Gerard 1777Peo Vuit, C.E. 1 - 02 Fernandez Ferreira Alex 1676Paretana D'escacs, Associacio68
3367Guerrero Baez Indira 1681Paretana D'escacs, Associacio 0 - 1 Murillo Fiol Rodrigo 1818Figueres C.E.54
3462Vila Ardiaca Albert 1768Lleida C.E.1 0 - 1 Luco Perez Bernat 1794Igualada C.E.58
3539Ochovo Gaubert Yannis 1877Ruy Lopez, Club Escacs½ 1 bye

6. Ronda El 2017/04/11 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
17Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E.4 0 - 1 Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E.2
210Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs4 ½ - ½ Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica3
314Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E.4 0 - 14 FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs1
44Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E. 1 - 0 Lazaro Pujol Abel 1984Olot25
56Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E. ½ - ½ Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.13
618Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E. ½ - ½ Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E.8
724Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E. 0 - 1 Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E.9
812Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Castillo Martinez Aran 1950Mataro C.E.29
923Gonzalez Alonso Marti 1992Colon Ateneu C.E.3 ½ - ½3 Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E.5
1011Garcia Escoda Marc 2093Molins De Rei C.E. Foment3 1 - 03 Garcia Encinas Pau 1965Ripollet Club Escacs26
1135Turon Crosa Isaac 1903Santa Eugenia Escacs3 0 - 13 Catala Ulied Guillem 2051Club D'escacs Vila Olimpica15
1217Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E.3 1 - 03 Ceruelo Santiveri Oscar 1810Llinars, Club D'escacs55
1320Gabarro Servitja Pau 2016Catalonia C.E.3 ½ - ½3 Perez Fonolleras Oliver 1923Figueres C.E.32
1457Sargsyan Anna 1803Colmena, La C.E.3 0 - 13 Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy21
1516Martin Perez Pau 2040Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E.43
1645Sanchez Oliveras Oriol 1859Masnou C.E. 1 - 0 Sarrate Presas Jordi 2024Montmelo C.E.19
1722Bernat Pascual Magi 2011Catalunya C.E. 1 - 0 Munne Carbonell Gerard 1860Colon Ateneu C.E.44
1828Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E. 1 - 0 Gonzalez Pedraza Africa 1842Sant Boi C.E.47
1930Ripoll Galvez Guerau 1939Lleida C.E. 0 - 1 Angles Roca Joel 1828Tarrega C.E.51
2059Olive Torras Ricard 1789Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Rodriguez Fernandez Bernat De 1935Gerunda, C.E.31
2161Castilla Casanova Victor 1775Colon Ateneu C.E. 0 - 1 Estruch Andreu Guim 1900Guissona, Ateneu36
2237Martos Amiguet Valentina 1898Peona I Peo, C.E. 0 - 1 Norberto Gonzalez Oriol 1827Tarragona C.E.52
2342Marti Olivella Gerard 1870Vilafranca C.E.2 0 - 12 Pera Muntasell Marc 1961Lira, La C.E.27
2434Camprubi Juanola Jaume 1904Banyoles, C.E.2 0 - 12 Campas Altisent Adria 1846Vilafranca C.E.46
2564Cano Rillo Ricard 1738Peona I Peo, C.E.2 ½ - ½2 Sentis Baena Samuel 1890Colon Sabadell Chessy38
2641Ponsa Alcubierre Marina 1876Badia, Club Escacs I Cultura2 1 - 02 Jimenez Rimblas Raul 1806Colon Ateneu C.E.56
2740Lopez Oliva Victor 1876Badia, Club Escacs I Cultura 1 - 02 Santiago Arauco Aleix 1737Colon Ateneu C.E.65
2854Murillo Fiol Rodrigo 1818Figueres C.E. 0 - 1 Juanico Rull Guillem 1908Colon Sabadell Chessy33
2966Alegre Monmany Eric 1729Palleja, Club Escacs ½ - ½ Sanchez Gilabert Andrea 1836Masdenverge C.E.48
3049Lopez Nadal Alex 1834Paretana D'escacs, Associacio ½ - ½ Mir Carnice Jordi 1759Lleida C.E.63
3158Luco Perez Bernat 1794Igualada C.E. 0 - 1 Creixell Bermudo Robert 1830Igualadi, Ateneu50
3268Fernandez Ferreira Alex 1676Paretana D'escacs, Associacio1 1 - 0 Guerrero Baez Indira 1681Paretana D'escacs, Associacio67
3353Raventos Jane Agusti 1827Vilafranca C.E.1 1 - 01 Vila Ardiaca Albert 1768Lleida C.E.62
3439Ochovo Gaubert Yannis 1877Ruy Lopez, Club Escacs½ 0 - 11 Altes Rull Marc 1600Tarragona C.E.69
3560Curto Espuny Gerard 1777Peo Vuit, C.E.½ 1 bye

5. Ronda El 2017/04/10 A les 16:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
12Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E.4 ½ - ½4 Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica3
21FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs3 1 - 0 Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E.4
35Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E.3 0 - 13 Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E.14
47Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E.3 1 - 03 Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E.17
59Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E.3 ½ - ½3 Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E.18
621Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy3 0 - 13 Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs10
725Lazaro Pujol Abel 1984Olot3 ½ - ½3 Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E.12
813Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.3 ½ - ½3 Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E.24
96Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E. 1 - 0 Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E.28
108Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E. 1 - 0 Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E.43

Mostra la llista completa