Aparellaments/Resultats

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
14Riu Lopez Sergi 2083Foment Martinenc C.E. ½ - ½7 Masague Artero Guerau 2141Lleida C.E.2
23Cespedes Llaverias Llibert 2096Tres Peons C.E.6 0 - 16 Martin Barcelo Carles 2033Palleja, Club Escacs7
35Ros Alonso Joana 2075Sant Boi C.E.6 1 - 06 Prats Safont Sergi 2040Llinars, Club D'escacs6
49Povill Claros Laura 1974Peona I Peo, C.E.6 1 - 0 Garcia Ramos Anais 1897Peona I Peo, C.E.20
51Alvarez Albiol Victor 2148Foment Martinenc C.E. 0 - 1 Lisiewicz Jornet Julia 1856Masdenverge C.E.32
622Alfonso Pellisa Aaron 1884Reus Ploms, Club Natacio 1 - 05 Cano Vila Eduard 1953Colon Ateneu C.E.10
725Parra Ordorika Gorka 1877Llinars, Club D'escacs5 0 - 15 Pueyo Amoros Pau 1990Sant Boi C.E.8
823Zafra Bono Diego 1883Ruy Lopez, Club Escacs5 ½ - ½5 Jorda Ottens Marc 1953Gerunda, C.E.11
943Farre I Benseny Miquel 1805Sant Gregori C.E.5 1 - 05 Fosch Ferre Arnau 1947Masdenverge C.E.12
1013Huerta Llorens Arnau 1945Valls C.E.5 ½ - ½5 Fernandez Herrera Aleix 1808Mataro C.E.42
1141Salvans Serra Arnau 1814Calldetenes C.E.5 ½ - ½5 Moya Nunez Salvador 1932Foment Martinenc C.E.14
1224Dartmann Aubanell Catriona 1877Peona I Peo, C.E.5 ½ - ½5 Dominguez Laguna Eduard 1900Sant Josep De Badalona C.E.18
1319Ribera Veganzones Josep Maria 1898Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Alcon Llosada Alex 1788Geva-Cea C.E.46
1417Horta Gafarot Biel 1901Gerunda, C.E. 1 - 0 Carranza Kairgaliyev Jan 1770Cerdanyola Mataro C.E.52
1521Maria Oproae Alex 1897Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Cubero Ortiz De Latierro Osca 1738Reus, Escacs C.E.56
1635Estruch Andreu Lluc 1835Guissona, Ateneu ½ - ½ Alvaro Hermosa Ramon 1871Mataro C.E.26
1736Bulygin Grigory 1826Lira, La C.E. 1 - 0 Lavernia Marco Marc 1869Masdenverge C.E.27
1840Palau Barrufet Vinyet 1814Alcoletge Club Escacs 1 - 0 Barrionuevo Nistal Hugo 1864Mataro C.E.28
1929Moncunill Calvet Pol 1862Colon Ateneu C.E. 0 - 1 Mallol Descarrega Aleix 1779Figueres C.E.48
2047Alcantara Ruiz Natalia 1787Montmelo C.E. 1 - 0 Goloubev Goloubeva Maria 1859Gerunda, C.E.31
2145Cruz Medina Julia 1790Badia, Club Escacs I Cultura 0 - 1 Sierra Macias Adan 1854Cerdanyola Valles C.E.33
2249Salvado Garcia Marc 1776Masdenverge C.E. 1 - 0 Tubert Mascort Joan 1839Cassa C.E.34
2315Zheng Hong Wei 1927Montornes C.E.4 0 - 14 De Lomas Busquets Alba 1765Argentona C.P. Escacs54
2458Murciano Criado Natalia 1732Foment Martinenc C.E.4 0 - 14 Bes Alvarez Alex 1920Foment Martinenc C.E.16
2560Alcon Davalos Marc 1726Granollers-Canovelles4 1 - 04 Pou Tuset Miquel 1815Gerunda, C.E.39
2650Ibarz Guasch Maria 1775Espluga De Francolí, Club Esca4 1 - 04 Llompart Capsie Adria 1710Valls C.E.62
2753Querol Zamora Ivan 1768Masdenverge C.E.4 ½ - ½4 Ventura Cebada Oriol 1648Cardona78
2830Lopez Minguella Armand 1861Balafia-Adejo Club D'escacs ½ - ½ Baques Choy Berta 1706Colon Ateneu C.E.65
2937Villodres Rubio Adrian 1825Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Molina Salva Josep 1693Vila-Seca C.E.69
3038De Santiago Gordo Abel 1824Gran Penya Vilanova C.E. ½ - ½ Cano Rodriguez Daniel 1701Balafia-Adejo Club D'escacs67
3183Rocamora Martorell Ferran 1545Mataro C.E. ½ - ½ Salat Guitart Gerard 1798Igualadi, Ateneu44
3255Rossell Aran Joan 1756Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Lajarin Rallo Marc 1636Colon Sabadell Chessy80
3357Fresneda Arias Esther 1734Cornella C.E.3 0 - 1 Bautista Sarmiento Joel 1659Badia, Club Escacs I Cultura73
3463Vinolas Anglada Laura 1708Figueres C.E.3 1 - 03 Romeu Miracle Joel 1672Torredembarra C.E.72
3566Biosca Cid Merce 1701Peo Vuit, C.E.3 1 - 03 Gomez Rivera Judit 1644Llinars, Club D'escacs79
3677Costas Escote Mireia 1649Lira, La C.E.3 ½ - ½3 Garcia-Arroba Romero Adrian 1696Reus, Escacs C.E.68
3770Mancha Cerezuela Sergio 1680Mataro C.E.3 1 - 03 Guasch Guasch Jan 1650Valls C.E.76
3881Sinfreu Sitges Sem 1577Cardona3 0 - 13 Ponsa Alcubierre Gemma 1673Badia, Club Escacs I Cultura71
3989Badosa Ferreiro Genis 1441Paretana D'escacs, Associacio3 0 - 1 Silion Alexandru 1522Montornes C.E.85
4074Gutierrez Villuendas Luis Mig 1652Lleida C.E. 1 - 0 Agapito Garrido Bernat 1512Mataro C.E.86
4164Salvany Alonso Artur 1707Vall Del Tenes, Club Escacs 1 - 02 Masot Casals Joan 1570Balafia-Adejo Club D'escacs82
4261Llinares Pampols Samuel 1710Lleida C.E.2 0 - 12 Amirkhanyan Mane 1771Colmena, La C.E.51
4375Taltavull Hidalgo Junia 1652Peona I Peo, C.E.2 0 - 12 Arquero Jornet Ivan 1530Masdenverge C.E.84
4491Roura Cortada Joana 1411Figueres C.E. 0 - 11 Albero Luelmo Yeray 1507Valls C.E.87
4588Rodriguez Pinillos Diana *)1480Colon Ateneu C.E.2 1 - 0 Lajarin Rallo Oscar 1412Colon Sabadell Chessy90
4659Segui Blanes Gerard 1730Peona I Peo, C.E.4 0 Sense emparellar

8. Ronda El 2017/04/12 A les 16:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
12Masague Artero Guerau 2141Lleida C.E.6 1 - 06 Cespedes Llaverias Llibert 2096Tres Peons C.E.3
24Riu Lopez Sergi 2083Foment Martinenc C.E.6 ½ - ½5 Alvarez Albiol Victor 2148Foment Martinenc C.E.1
310Cano Vila Eduard 1953Colon Ateneu C.E.5 0 - 15 Ros Alonso Joana 2075Sant Boi C.E.5
46Prats Safont Sergi 2040Llinars, Club D'escacs5 1 - 05 Huerta Llorens Arnau 1945Valls C.E.13
514Moya Nunez Salvador 1932Foment Martinenc C.E.5 0 - 15 Martin Barcelo Carles 2033Palleja, Club Escacs7
646Alcon Llosada Alex 1788Geva-Cea C.E.5 0 - 15 Povill Claros Laura 1974Peona I Peo, C.E.9
732Lisiewicz Jornet Julia 1856Masdenverge C.E.5 ½ - ½ Ribera Veganzones Josep Maria 1898Geva-Cea C.E.19
88Pueyo Amoros Pau 1990Sant Boi C.E. ½ - ½ Dartmann Aubanell Catriona 1877Peona I Peo, C.E.24
912Fosch Ferre Arnau 1947Masdenverge C.E. ½ - ½ Parra Ordorika Gorka 1877Llinars, Club D'escacs25
1018Dominguez Laguna Eduard 1900Sant Josep De Badalona C.E. ½ - ½ Salvans Serra Arnau 1814Calldetenes C.E.41
1120Garcia Ramos Anais 1897Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Palau Barrufet Vinyet 1814Alcoletge Club Escacs40
1234Tubert Mascort Joan 1839Cassa C.E. 0 - 1 Alfonso Pellisa Aaron 1884Reus Ploms, Club Natacio22
1311Jorda Ottens Marc 1953Gerunda, C.E.4 1 - 0 Cruz Medina Julia 1790Badia, Club Escacs I Cultura45
1442Fernandez Herrera Aleix 1808Mataro C.E.4 1 - 04 Zheng Hong Wei 1927Montornes C.E.15
1531Goloubev Goloubeva Maria 1859Gerunda, C.E.4 ½ - ½4 Horta Gafarot Biel 1901Gerunda, C.E.17
1648Mallol Descarrega Aleix 1779Figueres C.E.4 ½ - ½4 Maria Oproae Alex 1897Llinars, Club D'escacs21
1762Llompart Capsie Adria 1710Valls C.E.4 0 - 14 Zafra Bono Diego 1883Ruy Lopez, Club Escacs23
1826Alvaro Hermosa Ramon 1871Mataro C.E.4 ½ - ½4 Moncunill Calvet Pol 1862Colon Ateneu C.E.29
1927Lavernia Marco Marc 1869Masdenverge C.E.4 ½ - ½4 Estruch Andreu Lluc 1835Guissona, Ateneu35
2028Barrionuevo Nistal Hugo 1864Mataro C.E.4 ½ - ½4 Bulygin Grigory 1826Lira, La C.E.36
2130Lopez Minguella Armand 1861Balafia-Adejo Club D'escacs 0 - 14 Farre I Benseny Miquel 1805Sant Gregori C.E.43
2216Bes Alvarez Alex 1920Foment Martinenc C.E. ½ - ½ Querol Zamora Ivan 1768Masdenverge C.E.53
2333Sierra Macias Adan 1854Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Rossell Aran Joan 1756Peona I Peo, C.E.55
2456Cubero Ortiz De Latierro Osca 1738Reus, Escacs C.E. 1 - 0 Villodres Rubio Adrian 1825Cerdanyola Valles C.E.37
2539Pou Tuset Miquel 1815Gerunda, C.E. ½ - ½ Segui Blanes Gerard 1730Peona I Peo, C.E.59
2665Baques Choy Berta 1706Colon Ateneu C.E. 0 - 1 Alcantara Ruiz Natalia 1787Montmelo C.E.47
2767Cano Rodriguez Daniel 1701Balafia-Adejo Club D'escacs 0 - 1 Salvado Garcia Marc 1776Masdenverge C.E.49
2852Carranza Kairgaliyev Jan 1770Cerdanyola Mataro C.E. 1 - 0 Rocamora Martorell Ferran 1545Mataro C.E.83
2969Molina Salva Josep 1693Vila-Seca C.E.3 ½ - ½3 De Santiago Gordo Abel 1824Gran Penya Vilanova C.E.38
3050Ibarz Guasch Maria 1775Espluga De Francolí, Club Esca3 1 - 03 Sinfreu Sitges Sem 1577Cardona81
3154De Lomas Busquets Alba 1765Argentona C.P. Escacs3 1 - 03 Gomez Rivera Judit 1644Llinars, Club D'escacs79
3258Murciano Criado Natalia 1732Foment Martinenc C.E.3 1 - 03 Mancha Cerezuela Sergio 1680Mataro C.E.70
3372Romeu Miracle Joel 1672Torredembarra C.E.3 0 - 13 Alcon Davalos Marc 1726Granollers-Canovelles60
3478Ventura Cebada Oriol 1648Cardona3 1 - 03 Vinolas Anglada Laura 1708Figueres C.E.63
3544Salat Guitart Gerard 1798Igualadi, Ateneu 1 - 0 Gutierrez Villuendas Luis Mig 1652Lleida C.E.74
3673Bautista Sarmiento Joel 1659Badia, Club Escacs I Cultura 1 - 0 Salvany Alonso Artur 1707Vall Del Tenes, Club Escacs64
3776Guasch Guasch Jan 1650Valls C.E. ½ - ½ Biosca Cid Merce 1701Peo Vuit, C.E.66
3871Ponsa Alcubierre Gemma 1673Badia, Club Escacs I Cultura ½ - ½ Costas Escote Mireia 1649Lira, La C.E.77
3980Lajarin Rallo Marc 1636Colon Sabadell Chessy 1 - 02 Llinares Pampols Samuel 1710Lleida C.E.61
4051Amirkhanyan Mane 1771Colmena, La C.E.2 0 - 12 Badosa Ferreiro Genis 1441Paretana D'escacs, Associacio89
4182Masot Casals Joan 1570Balafia-Adejo Club D'escacs2 0 - 12 Fresneda Arias Esther 1734Cornella C.E.57
4268Garcia-Arroba Romero Adrian 1696Reus, Escacs C.E.2 1 - 02 Taltavull Hidalgo Junia 1652Peona I Peo, C.E.75
4390Lajarin Rallo Oscar 1412Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Silion Alexandru 1522Montornes C.E.85
4491Roura Cortada Joana 1411Figueres C.E. 0 - 1 Agapito Garrido Bernat 1512Mataro C.E.86
4584Arquero Jornet Ivan 1530Masdenverge C.E. ½ - ½ Rodriguez Pinillos Diana *)1480Colon Ateneu C.E.88
4687Albero Luelmo Yeray 1507Valls C.E.1 0 Sense emparellar

7. Ronda El 2017/04/12 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
15Ros Alonso Joana 2075Sant Boi C.E.5 0 - 15 Masague Artero Guerau 2141Lleida C.E.2
23Cespedes Llaverias Llibert 2096Tres Peons C.E.5 1 - 05 Moya Nunez Salvador 1932Foment Martinenc C.E.14
37Martin Barcelo Carles 2033Palleja, Club Escacs5 0 - 15 Riu Lopez Sergi 2083Foment Martinenc C.E.4
446Alcon Llosada Alex 1788Geva-Cea C.E.5 0 - 14 Prats Safont Sergi 2040Llinars, Club D'escacs6
51Alvarez Albiol Victor 2148Foment Martinenc C.E.4 1 - 04 Lavernia Marco Marc 1869Masdenverge C.E.27
622Alfonso Pellisa Aaron 1884Reus Ploms, Club Natacio4 ½ - ½4 Pueyo Amoros Pau 1990Sant Boi C.E.8
721Maria Oproae Alex 1897Llinars, Club D'escacs4 0 - 14 Povill Claros Laura 1974Peona I Peo, C.E.9
823Zafra Bono Diego 1883Ruy Lopez, Club Escacs4 0 - 14 Cano Vila Eduard 1953Colon Ateneu C.E.10
913Huerta Llorens Arnau 1945Valls C.E.4 1 - 04 Barrionuevo Nistal Hugo 1864Mataro C.E.28
1015Zheng Hong Wei 1927Montornes C.E.4 0 - 14 Lisiewicz Jornet Julia 1856Masdenverge C.E.32
1125Parra Ordorika Gorka 1877Llinars, Club D'escacs4 ½ - ½4 Dominguez Laguna Eduard 1900Sant Josep De Badalona C.E.18
1219Ribera Veganzones Josep Maria 1898Geva-Cea C.E.4 ½ - ½4 Tubert Mascort Joan 1839Cassa C.E.34
1345Cruz Medina Julia 1790Badia, Club Escacs I Cultura4 ½ - ½4 Garcia Ramos Anais 1897Peona I Peo, C.E.20
1436Bulygin Grigory 1826Lira, La C.E.4 0 - 1 Fosch Ferre Arnau 1947Masdenverge C.E.12
1540Palau Barrufet Vinyet 1814Alcoletge Club Escacs 1 - 0 Bes Alvarez Alex 1920Foment Martinenc C.E.16
1624Dartmann Aubanell Catriona 1877Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Carranza Kairgaliyev Jan 1770Cerdanyola Mataro C.E.52
1729Moncunill Calvet Pol 1862Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Fernandez Herrera Aleix 1808Mataro C.E.42
1841Salvans Serra Arnau 1814Calldetenes C.E. 1 - 0 Lopez Minguella Armand 1861Balafia-Adejo Club D'escacs30
1943Farre I Benseny Miquel 1805Sant Gregori C.E. ½ - ½ Goloubev Goloubeva Maria 1859Gerunda, C.E.31
2011Jorda Ottens Marc 1953Gerunda, C.E.3 1 - 03 De Lomas Busquets Alba 1765Argentona C.P. Escacs54
2117Horta Gafarot Biel 1901Gerunda, C.E.3 1 - 03 Ventura Cebada Oriol 1648Cardona78
2260Alcon Davalos Marc 1726Granollers-Canovelles3 0 - 13 Alvaro Hermosa Ramon 1871Mataro C.E.26
2353Querol Zamora Ivan 1768Masdenverge C.E.3 ½ - ½3 Sierra Macias Adan 1854Cerdanyola Valles C.E.33
2435Estruch Andreu Lluc 1835Guissona, Ateneu3 1 - 03 Ibarz Guasch Maria 1775Espluga De Francolí, Club Esca50
2562Llompart Capsie Adria 1710Valls C.E.3 1 - 03 De Santiago Gordo Abel 1824Gran Penya Vilanova C.E.38
2665Baques Choy Berta 1706Colon Ateneu C.E.3 ½ - ½3 Pou Tuset Miquel 1815Gerunda, C.E.39
2779Gomez Rivera Judit 1644Llinars, Club D'escacs3 0 - 13 Mallol Descarrega Aleix 1779Figueres C.E.48
2837Villodres Rubio Adrian 1825Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Biosca Cid Merce 1701Peo Vuit, C.E.66
2944Salat Guitart Gerard 1798Igualadi, Ateneu 0 - 1 Cano Rodriguez Daniel 1701Balafia-Adejo Club D'escacs67
3047Alcantara Ruiz Natalia 1787Montmelo C.E. 1 - 0 Ponsa Alcubierre Gemma 1673Badia, Club Escacs I Cultura71
3149Salvado Garcia Marc 1776Masdenverge C.E. 1 - 0 Bautista Sarmiento Joel 1659Badia, Club Escacs I Cultura73
3255Rossell Aran Joan 1756Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Costas Escote Mireia 1649Lira, La C.E.77
3380Lajarin Rallo Marc 1636Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Cubero Ortiz De Latierro Osca 1738Reus, Escacs C.E.56
3459Segui Blanes Gerard 1730Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Guasch Guasch Jan 1650Valls C.E.76
3583Rocamora Martorell Ferran 1545Mataro C.E. 1 - 02 Amirkhanyan Mane 1771Colmena, La C.E.51
3657Fresneda Arias Esther 1734Cornella C.E.2 0 - 12 Mancha Cerezuela Sergio 1680Mataro C.E.70
3775Taltavull Hidalgo Junia 1652Peona I Peo, C.E.2 0 - 12 Murciano Criado Natalia 1732Foment Martinenc C.E.58
3861Llinares Pampols Samuel 1710Lleida C.E.2 0 - 12 Romeu Miracle Joel 1672Torredembarra C.E.72
3963Vinolas Anglada Laura 1708Figueres C.E.2 1 - 02 Masot Casals Joan 1570Balafia-Adejo Club D'escacs82
4081Sinfreu Sitges Sem 1577Cardona2 1 - 02 Garcia-Arroba Romero Adrian 1696Reus, Escacs C.E.68
4189Badosa Ferreiro Genis 1441Paretana D'escacs, Associacio2 0 - 12 Molina Salva Josep 1693Vila-Seca C.E.69
4286Agapito Garrido Bernat 1512Mataro C.E. 0 - 1 Salvany Alonso Artur 1707Vall Del Tenes, Club Escacs64
4374Gutierrez Villuendas Luis Mig 1652Lleida C.E. + - -1 Albero Luelmo Yeray 1507Valls C.E.87
4484Arquero Jornet Ivan 1530Masdenverge C.E.1 ½ - ½1 Lajarin Rallo Oscar 1412Colon Sabadell Chessy90
4588Rodriguez Pinillos Diana *)1480Colon Ateneu C.E.1 ½ - ½1 Roura Cortada Joana 1411Figueres C.E.91
4685Silion Alexandru 1522Montornes C.E.½ 1 bye

6. Ronda El 2017/04/11 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
14Riu Lopez Sergi 2083Foment Martinenc C.E. ½ - ½ Cespedes Llaverias Llibert 2096Tres Peons C.E.3
214Moya Nunez Salvador 1932Foment Martinenc C.E. ½ - ½ Ros Alonso Joana 2075Sant Boi C.E.5
32Masague Artero Guerau 2141Lleida C.E.4 1 - 04 Alfonso Pellisa Aaron 1884Reus Ploms, Club Natacio22
432Lisiewicz Jornet Julia 1856Masdenverge C.E.4 0 - 14 Martin Barcelo Carles 2033Palleja, Club Escacs7
518Dominguez Laguna Eduard 1900Sant Josep De Badalona C.E.4 0 - 14 Alcon Llosada Alex 1788Geva-Cea C.E.46
66Prats Safont Sergi 2040Llinars, Club D'escacs ½ - ½ Parra Ordorika Gorka 1877Llinars, Club D'escacs25
78Pueyo Amoros Pau 1990Sant Boi C.E. ½ - ½ Zafra Bono Diego 1883Ruy Lopez, Club Escacs23
827Lavernia Marco Marc 1869Masdenverge C.E. ½ - ½ Huerta Llorens Arnau 1945Valls C.E.13
920Garcia Ramos Anais 1897Peona I Peo, C.E. ½ - ½ Bulygin Grigory 1826Lira, La C.E.36
1028Barrionuevo Nistal Hugo 1864Mataro C.E. ½ - ½ Maria Oproae Alex 1897Llinars, Club D'escacs21
119Povill Claros Laura 1974Peona I Peo, C.E.3 1 - 0 Moncunill Calvet Pol 1862Colon Ateneu C.E.29
1233Sierra Macias Adan 1854Cerdanyola Valles C.E.3 0 - 13 Alvarez Albiol Victor 2148Foment Martinenc C.E.1

Mostra la llista completa

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa